faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” informācija iedzīvotājiem02.01.2017

Informējam, ka klientiem, kuri veic rēķinu apmaksu Maxima veikalos, katra rēķina apmaksas cena sākot ar 2017. gada 1.janvāri būs 0,50 EUR, līdzšinējo 0,40 EUR vietā.

Atgādinām, ka skaitītāja rādījumi, tāpat kā līdz šim, jāpaziņo katru mēnesi laika periodā no 25. līdz 30.mēneša datumam:

  pa tālruni 63126188,63126072; pa mob. tālruni 26603244; e-pastā: SIA_KKP@inbox.lv; rakstiski – „Robežkalni”, Kandavas pagasts, Kandavas novads, LV-3120.

  SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi”

printēt

Janvārī trūcīgām ģimenēm sāks dalīt pārtikas komplektus maziem bērniem 02.01.2017

Kandavas novada sociālais dienests informē, ka domājot par ģimenēm un to vajadzībām, Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām ietvaros ir rasta iespēja papildus atbalstīt tās trūcīgās un krīzes situācijā nonākušās ģimenes, kurās aug bērni vecumā līdz 2 gadiem.

No 2017.gada janvāra tiks uzsākta papildus pārtikas preču komplektu maziem bērniem vecumā no 7 līdz 24 mēnešiem izdale. Komplektos trīs vecuma grupām iekļautas tādas pārtikas preces kā mākslīgie papildu ēdināšanas maisījumi zīdaiņiem un maziem bērniem, biezputras maisījums, augļu un dārzeņu biezeņi, biezeņi ar gaļu un sausiņi. No komplektos esošām precēm piecas ir BIO preces, tādējādi nodrošinot kvalitatīvu, ekoloģiski tīru, pilnvērtīgu pārtiku ar augstu uzturvērtību un bez mākslīgām piedevām. Plašāka informācija par komplektiem pieejama šeit 

printēt Lasīt visu ziņu

Jaunā 2017.gada sagaidīšana Kandavā

31.12.2016 - 01.01.2017
foto: Daiga Rēdmane

foto: Daiga Rēdmane

Jaunā 2017.gada sagaidīšana Kandavas Promenādē un svētku salūts.

Foto: Daiga Rēdmane foto: Daiga Rēdmane foto: Daiga Rēdmane foto: Daiga Rēdmane foto: Daiga Rēdmane

Novērtētas Kandavas izgaismotās mājas un pagalmi

08.12.2016 - 30.12.2016

Lai radītu Ziemassvētku un Jaungada gaidīšanas laikam atbilstošu noskaņu un ziemas tumšajā laikā pilsētu padarītu gaišāku, Kandavas novada dome aicināja iedzīvotājus, organizācijas, uzņēmumus, iestādes un mājsaimniecības veidot logu, telpu, pagalmu, namu fasāžu u.c. svētku noformējumu.

27.decembra vakarā domes pārstāvji apbraukāja pilsētu, lai apskatītu un novērtētu izgaismotās mājas un pagalmus. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (35)

Par Kandavas novada domes priekšsēdētāju ievēlēts Alfreds Ķieģelis 28.12.2016

Kandavas novada domes priekšsēdētājs   Alfreds Ķieģelis

Kandavas novada domes priekšsēdētājs Alfreds Ķieģelis

28.decembrī notika Kandavas novada domes ārkārtas sēde, kurā izskatīja jautājumu par Kandavas novada domes priekšsēdētāja ievēlēšanu.

Ar balsu vairākumu ( balsojot par- 12; pret- 2)  par Kandavas novada domes priekšsēdētāju tika ievēlēts Alfreds Ķieģelis.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Ziemassvētkus svin Kandavas zupas virtuves klienti

27.12.2016 14:00 kur : Pensionāru Dienas centrs

27.decembrī Pensionāru Dienas centra zālē uz Ziemassvētku pasākumu un kopīgām svētku pusdienām pulcējās Kandavas evanģēliski luteriskās draudzes Zupas virtuves klienti un vienpadsmit īpašo bērnu ģimenes, kuras atbalsta organizācija Kristīga Ģimenes Dzīve.

“Būtu labi, ja būtu sniegs, ja saulīte spīdētu, tad mēs būtu daudz svētītāki!”- atklājot svētkus, sacīja šī pasākuma organizatore Zigrīda Pelīte. Zigrīdas kundze uzsvēra, ka ir pateicīga Dievam par šo dienu, kurā visi zupas virtuves klienti un īpašo vajadzību bērni ar savām ģimenēm var būt kopā un svinēt svētkus, ar dāvanām, siltām pusdienām un muzikālu priekšnesumu, kuru sarūpējuši labi ļaudis, ziedojot zupas virtuvei. “ Šiem ļaudīm, kas ziedo, mums jābūt pateicīgiem katru dienu, jo bez viņu atbalsta zupas virtuve nevarētu pastāvēt. Tāpat Zigrīdas kundze teica lielu paldies savai komandai, kas palīdz viņai ikdienas darbā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1) galerija (14)

Ziemassvētku atzīmēšana Kandavā

26.12.2016 11:00 kur : Kandavas novada muzejs, Kandavas kultūras nams

26.decembrī Kandavā, kā tas ierasts jau daudzus gadus, svinēja Ziemassvētkus. Jau no vienpadsmitiem rītā ar laimes liešanu, monētu kalšanu un piparkūku darbnīcu lielus un mazus svētku svinētājus gaidīja veikalā “Centrs” un kafejnīcā “Ieviņa”.

Kandavas novada muzejā notika fotokonkursa “Kandavas novads četros gadalaikos” dalībnieku apbalvošana. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (25)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top