faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Aicina Dižzārdu tirgus Rīgas - Ventspils 90 km!

16.12.2016 12:00 - 20:00

16.decembrī no plkst. 12:00 Rīgas- Ventspils 90 kilometrā atkal darbosies "Dižzārdu tirgus".

Aicinām pieteikties mājražotājus, lauksaimniecības produkcijas ražotājus, amatniekus. Pieteikties pa telefonu 25472393.

  Būsiet mīļi gaidīti!

Valsts svētkos pirmizrādi piedzīvo filma par Kandavu21.11.2016

Latvijas Republikas proklamēšanas 98.gadadienas svētkos 18.novembrī Kandavas kultūras namā pirmizrādi piedzīvoja filma “Kandava- pērle Kurzemē”.


printēt

Kandavas jaunieši saņem Award nozīmītes 21.11.2016

2016.gada 12.novembrī, laikā, kad visa Latvija dzīvo Valsts svētku noskaņā, Rīgas Latviešu biedrības nama Baltajā zālē tika svinēti svētki jauniešu apņēmībai un pašizaugsmei.

Tika sumināti 44 bronzas un 27 sudraba līmeņa programmas Award dalībnieki, kas programmas Award ietvaros sasnieguši četrus individuālos mērķus. Lai iegūtu apbalvojumu, katrs jaunietis vismaz 3 mēnešus bronzas līmenī vai 6 mēnešus sudraba līmenī veltīja laiku brīvprātīgajam darbam, fiziskajām aktivitātēm, prasmēm un piedzīvojumu ceļojumam.

Bronzas nozīmītes un sertifikātu The Duke of Edinburgh's International Award ieguva 3 jaunietes no Kandavas multifunkcionālā jauniešu iniciatīvu centra Award vienības - Dārta Estere Kamparzāle, Danute Elerte un Valērija Kuzmicka. Pateicības saņēma arī AWARD vadītāja Jana Kašlaja.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Latviskā patriotisma mēnesis Kandavas intrenātvidusskolā21.11.2016

Novembris Kandavas internātvidusskolā ir latviskuma un patriotisma mēnesis. Jau ienākot  skolā, ikvienam ir skaidrs – mums katram jāiededz sava liesmiņa ne tikai svecītē, bet arī sirdī. Skola ir noformēta atbilstoši svētku tematikai,  skolotājas  - Inese Gaile un Irēna Osīte - kopā ar skolēniem radījušas emocionāli jauku noskaņu, ko papildina daudzi pasākumi skolā un novadā, kuros piedalās arī mūsu skolas skolēni.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (45)

Latvijas gadadienas atzīmēšana Kandavā

18.11.2016 15:20 kur : Kandavas kultūras nams

18.novembrī Kandavas kultūras namā Latvijas Republikas Proklamēšanas 98.gadadienas svinīgajā pasākumā pulcējās novada iedzīvotāji- uzņēmēji, izglītības un kultūras darbinieki, lauksaimnieki, iestāžu un uzņēmumu pārstāvji.

“Latvija, tie esam mēs paši. Mūsu ikdienas darbs, rūpes par ģimeni, mūsu patriotisms, dzimtenes mīlestība – kā mazi mozaīkas gabaliņi, tie visi kopā veido Latviju.-  uzrunājot pasākuma dalībniekus sacīja novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts. “Ir svarīgi apzināties to, ka tikai visi kopā mēs veidojam valsti. Tikai tad, ja mēs iestāsimies viens par otru, Latvija būs stipra. Atbalstīsim viens otru  un kopīgi priecāsimies par mūsu līdzcilvēku sasniegumiem un panākumiem. Būsim lepni par savu novadu un valsti un būsim apņēmīgi to darīt vēl labāku, stiprāku un skaistāku!”

printēt Lasīt visu ziņu galerija (46)

Latvijas 98.gadadienai veltīts koncerts Zantē

17.11.2016 19:00 kur : Zantes kultūras nams

17.novembrī Zantes kultūras namā notika Latvijas 98. gadadienai veltīts svētku koncerts un Zantes pagasta pārvaldes pateicības rakstu “Zantes lepnums 2016” pasniegšana.

  Zantes pagasta pārvaldnieks Jānis Kālis Pateicības rakstus pasniedza:
Makareviču ģimenei par sirdsmīlestību, sirsnību un ģimenisko vērtību uzturēšanu;
Petrovu ģimenei par darba tikumu, atsaucību un aktīvu līdzdalību Zantes skolas un kultūras dzīvē;

printēt Lasīt visu ziņu galerija (21)

Latvijas Republikas proklamēšanas 98. gadadienai veltīts koncerts "Šo zemi Dievs ir dāvājis mums!" Zemītē

17.11.2016 18:00 - 19:00 kur : Zemītes tautas nams

17.novembrī Zemītes tautas namā notika koncerts veltīts Latvijas Republikas proklamēšanas 98. gadadienai "Šo zemi Dievs ir dāvājis mums!" Koncertā piedalījās Zemītes pamatskolas pulciņi un Zemītes tautas nama amatierkolektīvi.

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top