faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Ekonomikas ministrija aicina paust viedokli par apbedīšanas pakalpojumu sniedzēju darbību26.10.2016

Ekonomikas ministrija veic aptauju par apbedīšanas pakalpojumu sniedzēju darbību un aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju līdz 2016.gada 21.novembrim piedalīties aptaujā, paužot viedokli par apbedīšanas pakalpojumu sniedzēju darbību slimnīcu teritorijās un pastāstot par savu pieredzi, izmantojot šos pakalpojumus. Aptauja ir anonīma un tās ietvaros iegūtā informācija tiks izmantota tālākām sarunām ar Veselības ministriju un slimnīcu pārstāvjiem par apbedīšanas pakalpojumu sniedzēju darbību slimnīcu teritorijās un iespējamiem pakalpojumu sniegšanas uzlabojumiem.

 Aptauja pieejama: http://ej.uz/ApbeditajuDarbiba2016.

printēt Lasīt visu ziņu

Kurzemes un Zemgales mazpulku forums Kandavā

22.10.2016 09:30 - 17:00
Kurzemes un Zemgales mazpulcēnu lauku labumi Kandavas tirgū

Kurzemes un Zemgales mazpulcēnu lauku labumi Kandavas tirgū

22.oktobrī Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā notika Kurzemes un Zemgales mazpulcēnu rudens Projektu forums, kurā katrs mazpulks prezentēja savu šī gada veikumu.

Forumu atklāja Latvijas Mazpulku padomes priekšsēdētājas vietniece Ilze Kļava, kura pateicās visiem sešiem Zemkopības ministrijas konkursa “Rītdienas Sējējs” dalībniekiem, tajā skaitā Signei Petrovai no Zantes mazpulka (vadītaja Anita Gaile), kura, šogad gan neieguva laureāta titulu, bet kā atzinību saņēma dāvanu- braucienu uz Eiropas Parlamentu Briselē.

Kurzemes un Zemgales mazpulkus Kurzemes Šveicē- Kandavā sveica Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts. Viņš pateicās mazpulcēniem par ieguldīto darbu lauksaimniecības nozarē un sabiedriskajā dzīvē, par ko arī pats personīgi bija pārliecinājies lauku labumu tirdziņā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (28)

Lepojamies ar Signi Petrovu un skolotāju Anitu Gaili par sasniegumiem Zemkopības ministrijas konkursā "Sējējs 2016"

14.10.2016

2016.gada 14.oktobrī Jelgavā, Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) aulā, lauksaimniekiem, lauku uzņēmējiem un jaunajiem zemniekiem pasniegtas Zemkopības ministrijas (ZM) konkursa "Sējējs 2016" balvas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests informē21.10.2016

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests informē, ka šā gada 25.oktobrī no plkst.15:00 līdz plkst.15:10 uz 3 minūtēm tiks iedarbinātas trauksmes sirēnas ar mērķi  pārbaudīt civilās trauksmes un apziņošanas sistēmas ieslēgšanas kārtību un tās darbību, kā arī konstatēt bojājumus  vai traucējumus trauksmes sirēnu  darbība. 

Atgādinām, ka izdzirdot trauksmes sirēnu signālu, iedzīvotājiem jāieslēdz televizori un radioaparāti, informācijas saņemšanai par to ieslēgšanas iemeslu un nepieciešamo  rīcību.

printēt

"Naglas" jaunieši Erasmus projekta ietvaros viesojas Vācijā21.10.2016

    No 7. oktobra līdz 14. oktobrim trīs jaunieši  - Estere Dravniece, Gints Leimanis un Ērika Matule no Kandavas jauniešu centra “Nagla” piedalījās Erasmus+ jauniešu apmaiņas projektā  Baltic Youth Exchange Project “Quo vadis Europe” Vācijā.

Šajā projektā piedalījās arī jaunieši no Lietuvas, Igaunijas, Kaļiņingradas, Somijas, Zviedrijas, Vācijas, Norvēģijas un Polijas. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)

Apbalvošana Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienā

18.11.2015 08:00 - 19:00 kur : Kandavas novada dome

Ar šo gadu tiek aizsākta tradīcija
Ar 2017. gadu tiek aizsākta tradīcija "Goda grāmata", kurā apkopoti apbalvojuma "Goda pilsonis" saņēmēji no 2003. gada

Katru gadu Kandavas novada dome piešķir apbalvojumus Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienā 18.novembrī.

Ar Kandavas novada domes apbalvojumu nolikumu var iepazīties šeit

Kandavas novada apbalvojumu izvērtēšanas un piešķiršanas komisijas sastāvs, šeit
    Iepriekšējo gadu laureātu sarakstu skatīt šeit

Gatavojoties Latvijas simtgadei, 2017. gadā Kandavas novada dome aizsāk tradīciju “Goda grāmata”, kurā apkopoti apbalvojuma “Kandavas novada Goda pilsonis” saņēmēji no 2003.gada.  Sākot ar 2017.gada 18.novembri Kandavas novada goda pilsoņi ar savu parakstu apliecina titula saņemšanu.

Abavas upe kā dabas vērtība

22.10.2016 11:00 kur : Kandava, viesnīca

Sestdien, 22.oktobrī pl.11.00 Abavas ielejas attīstības centrs aicina ikvienu interesentu un Abavas senlejas patriotu uz pasākumu “Upju diena” viesnīcā “Kandava”, Sabiles ielā 3, Kandavā.

Upju dienas īpašie viesi būs Māris Olte – dabas pētnieks un Linda Uzule - saldūdens biotopu eksperte, kas piedalījusies dabas parka “Abavas senleja” Dabas aizsardzības plāna izstrādē un iepazinusi saldūdeņus dabas parka teritorijā.

Cik tīras ir mūsu upes, purvi, strauti un avoti, kas tur dzīvo un kā draudzīgi sadzīvot – to jautāsim ekspertiem.
Dalība pasākumā bez maksas. Iepriekšēja pieteikšanās vēlama.
Vairāk informācijas pa tel.28396830.

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top