faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Domes priekšsēdētājs piedalās Mēru pakta kluba sēdē

17.06.2016

17.jūnijā RTU Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātes telpās notika Mēru Pakta kluba pasākums “Energoefektīvas dzīvojamo ēku renovācijas finansēšana: CO2 mērķu sasniegšana un labklājības paaugstināšanas pašvaldībās", kurā piedalījās arī Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts. 

  Tikšanos organizēja Mēru pakta birojs sadarbībā ar Rīgas Tehnisko universitāti, Latvijas Pašvaldību savienību, Latvijas Vides Investīciju fondu un Latvijas Sieviešu nevalstisko organizāciju sadarbības tīklu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)

Latvijas IV vasaras olimpiādē veiksmīgi startē novada sportisti29.06.2016

Kandavas novada sieviešu basketbola komanda- sudraba medaļu ieguvēja Latvijas IV vasaras olimpiādē Valmierā

Kandavas novada sieviešu basketbola komanda- sudraba medaļu ieguvēja Latvijas IV vasaras olimpiādē Valmierā

No 1.-3.jūlijam Valmierā notika Latvijas IV vasaras olimpiāde un tajā ar labiem panākumiem piedalījās Kandavas novada sportistu delegācija, kuru vadīja novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts.

 Pirmajā dienā sacensībās startēja burātājs Ervīns Bērzs, bet otrajā dienā Kandavas novada basketbolistes aizvadīja pusfināla spēli ar Valmieras komandu. Šajā mačā pārliecinoši uzvarēja Kandavas novads,  nodrošinot sev vietu finālā.

Otrajā dienā priekšsacīkstes aizvadīja arī diska metēja Sandija Balande-Balode, startējot ļoti veiksmīgi un arī nodrošinot vietu tālākajās sacensībās. Trešajā dienā notika finālsacensības basketbolā, kur Kandavas novada komanda, sīvā cīņā ar rīdziniecēm, izcīnīja 2.vietu, iegūstot sudraba medaļu. Mūsu komandā startēja Lelde Bērziņa, Dina Rozenberga, Dita Rozenberga, Linda Sarja, Kristīne Silarāja, Ieva Veinberga, Annija Videniece, Ieva Vītola, Kristīne Vītola, Zane Voļska, treneris Jānis Bambis.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Velobrauciens uz zemnieku saimniecību "Indāni"

30.06.2016 18:00 kur : Indāni, lauku māja

30.jūnija pievakarē  visus aktīvos velobraucējus kopā aicināja velobrauciens uz zemnieku saimniecību  „Indāni”.

Velobraucienā piedalījās kopskaitā 51 dalībnieks, ne tikai no Kandavas, bet arī no citām pilsētām, kā piemēram, no Kuldīgas, Tukuma. Maršruts šogad veda no Kandavas sporta halles – uz Zvejnieku tiltu - Aizdziri – z/s „Indāni”.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)

Kandavas novada iespēju fonds (KNIF) izsludina 3.projektu konkursu „Dari pats!".30.06.2016

Lai veicinātu iedzīvotāju līdzdalību Kandavas novada vides labiekārtošanā, dzīves telpas uzlabošanā un radošu iniciatīvu īstenošanā, KNIF piedāvā finansiālu atbalstu labāko projektu iesniedzējiem.

Līdz 2016.gada 29.jūlijam projektu pieteikumus var iesniegt Kandavas novada nevalstiskās organizācijas vai iedzīvotāju grupas, kas apvienojušās, lai īstenotu kopīgas ieceres. Idejas realizēšanai iespējams saņemt atbalstu 400 eiro apmērā, bet projekta īstenotājiem jānodrošina arī 10% līdzfinansējums, kas var būt naudas, brīvprātīgā darba vai mantas/pakalpojumu ieguldījuma veidā.

printēt Lasīt visu ziņu

Iedzīvotāju ievērībai par apsaimniekošanas maksu!29.06.2016

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” informē, ka no 2016.gada 1.jūlija, saskaņā ar Pievienotās vērtības nodokļa likuma normām, dzīvojamās mājas apsaimniekošanas pakalpojumi tiks aplikti ar pievienotās vērtības nodokli ( likme 21 % ).

 

printēt

Zantē Vasaras saulgriežos izrāde „ Mūsu limuzīns”

23.06.2016 21:00 kur : Zantes kultūras nams, Zantes pagasta estrāde

Tāpat kā visā Latvijā, arī Zantē Līgo vakars bija neredzēti silts un saulains, kas pagasta estrādē 23.jūnija vakarā pulcēja ļoti daudz ļaužu. 

 Vakara gaitā sveicām mūsu pagasta saimnieku Jāni Kāli, kurš novēlēja visiem lustīgus svētkus, pavadot Līgo nakti ar devīzi- ballējam neguļam. Sveicām Zantes Jāņa bērnus, kas dzimuši tieši Līgo vakarā, mūsu pagastā tādu ir četri, viņu starpā arī Jānis Rafaels Reinfelds, kurš gan dzimšanas dienu, gan vārda dienu svin pašā Jāņu dienā 24.jūnijā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (27)

Kandavā ielīgo ar "Trīnes grēkiem" Ozolājos

22.06.2016 19:00 kur : Brīvdabas estrāde OZOLĀJI

22.jūnija vakarā uz Kandavas brīvdabas estrādi no malu malām plūda nebeidzama skatītāju straume, piepildot Ozolājus no pirmās līdz pēdējai rindai. Un kāpēc gan nē, ja jau kuro gadu Kandavā Jāņus atkal ielīgoja ar vietējo pašdarbības kolektīvu un aktieru iestudētu lugu režisora Voldemāra Šoriņa vadībā.

 Šogad skatītāju vērtējumam tika nodota Rūdolfa Blaumaņa joku luga ar dziedāšanu un dejošanu „Trīnes grēki”. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (83)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top