faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Domes priekšsēdētājs tiekas ar iedzīvotājiem un uzņēmējiem Vānē

04.02.2016 17:00 kur : Vānes kultūras nams

4.februārī Vānes pagasta kultūras namā notika Kandavas novada pašvaldības pārstāvju un Vānes pagasta iedzīvotāju un uzņēmēju tikšanās, lai diskutētu par pagasta infrastruktūras sakārtošanu un pārrunātu citus iedzīvotājiem svarīgus jautājumus.

Tikšanās laikā tika sniegta informācija par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) programmu uzņēmējdarbības infrastruktūras sakārtošanai un notika diskusijas par nepieciešamajiem ieguldījumiem infrastruktūrā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Kandavas novada uzņēmēji un pašvaldības speciālisti diskutē par novada infrastruktūras sakārtošanu

03.02.2016 17:00 kur : Kandavas novada dome

Lai informētu par iespējām saņemt ES fondu atbalstu publiskās infrastruktūras attīstībai, 3. februārī notika Kandavas novada pašvaldības pārstāvju un Kandavas pagasta un pilsētas uzņēmēju tikšanās. Tās laikā tika uzklausīti priekšlikumi sekmīgai uzņēmējdarbības attīstībai Kandavas novadā.

Tikšanās laikā tika sniegta informācija par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) programmu uzņēmējdarbības infrastruktūras sakārtošanai.

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas novadā gatavojas Latvijas simtgadei

03.02.2016 15:00 - 16:45 kur : Kandavas novada dome

Aija Tūna (pirmā no kreisās)- Latvijas simtgades biroja izglītības un jauniešu projektu vadītāja

Aija Tūna (pirmā no kreisās)- Latvijas simtgades biroja izglītības un jauniešu projektu vadītāja

3. februārī Kandavas novada domē notika Latvijas simtgadei veltīta darba grupas sanāksme, kurā diskutēja par idejām un pasākumiem turpmākajiem četriem gadiem, gatavojoties Latvijas simtgadei.

Tikšanās laikā domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts, viņa vietnieks, domes izpilddirektors, pašvaldības izglītības un kultūras jomas pārstāvji, pagastu pārvaldnieki un citi interesenti diskutēja un apmainījās ar idejām par Latvijas simtgades sagaidīšanu un tai veltītajiem pasākumiem Kandavas novadā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Kandavas, Talsu, Dundagas, Rojas un Mērsraga novadi pārrunā sadarbības iespējas uzņēmējdarbības veicināšanai

03.02.2016 10:00

3.februārī Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts viesojās Talsu novada domē, kur notika vairāku pašvaldību vadītāju un attīstības nodaļu pārstāvju tikšanās ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Biznesa inkubatoru nodaļas vadītāju Lauru Očagovu, lai pārrunātu Talsu biznesa inkubatora attīstību un kaimiņu pašvaldību sadarbības iespējas.

Tikšanās laikā Talsu novada pašvaldības Attīstības plānošanas nodaļas projektu vadītāja Baiba Lorence prezentēja Talsu biznesa inkubatora nākotnes ieceres, pievienojoties LIAA biznesa inkubatoru tīklam un aicinot uz sadarbību četras tuvāko novadu pašvaldības- Kandavas, Rojas, Dundagas un Mērsraga.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Lasītāju klubiņa pēcpusdiena " Ugunīgā Pērtiķa gadu sagaidot"

03.02.2016 14:00 kur : Kandavas pilsētas bibliotēka

3.februārī Kandavas pilsētas bibliotēkā uz pirmo šā gada tikšanos, Ugunīgā Pērtiķa gadu sagaidot, pulcējās Lasītāju klubiņa dalībnieces.

Ar muzikālu sveicienu ciemos bija ieradušies Kandavas Mākslas un mūzikas skolas akordeona spēles pasniedzēja Dzintra Linde ar saviem audzēkņiem Betiju Čākuri un Kārli Šteinbergu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Projekta „Vāneniekiem veseliem būt!” aktivitātes

17.02.2016 18:00 kur : Vānes kultūras nams

Ir aizvadītas pirmās aktivitātes projektā „ Vāneniekiem veseliem būt”.

19.decembrī Vānes tautas nama kamīnzālē neformālā atmosfērā, ar ļoti aizraujošu uzstāšanos, ciemojās kustību ārsts jeb kineziologs Visvaldis Bebrišs.

Savukārt, 13.janvārī Vānes pamatskolā un 16.janvārī Vānes tautas namā notika tikšanās ar fizioterapeiti Elīnu Gajevsku.

printēt Lasīt visu ziņu

Konkursa „Gada jaunietis 2015” uzvarētāji noskaidroti

29.01.2016 17:00 kur : Kandavas multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla"

 Konkursa

Konkursa "Gada jaunietis 2015" uzvarētājas :( no labās) Eiženija Matiļeviča, Signe Petrova, Alise Fjodorova.

29.janvāra vakarā jauniešu centra „Nagla” zālē notika konkursa „Kandavas novada Gada jaunietis 2015” noslēguma pasākums un laureātu paziņošana.

Jaunieši, tāpat kā iepriekšējos gados, tika vērtēti trīs vecuma grupās: no 13 - 15 gadiem; no 16 - 18 gadiem; no 19 – 25 gadiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (33)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top