faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Ziemassvētkus atzīmē audžuģimenes

17.12.2016 13:00 kur : Valdeķu kultūras nams

17.decembrī Valdeķu kultūras namā Kandavas novada aizbildņu un audžu ģimenes svinēja Ziemassvētkus.

Jau ceturto gadu Signe Ezeriņa, kas ir ne tikai zemnieku saimniecības “Indāni” saimniece un domes deputāte, bet arī mamma un audžumamma, organizē Ziemassvētku pasākumu audžu un aizbildņu ģimenēm, lai pateiktos par šo ģimeņu dāvāto mīlestību un ieguldīto darbu bērnu audzināšanā un aprūpē.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (29)

Ziemassvētku ieskaņas koncerts Kandavas luterāņu baznīcā

16.12.2016 13:00 kur : Kandavas evaņģēliski luteriskā baznīca

16.decembrī Kandavas Luterāņu baznīcā notika Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas audzēkņu Ziemassvētku ieskaņas koncerts. 


printēt Lasīt visu ziņu galerija (13) galerija (31)

Latvijas Lauku kopienu parlaments 2017. gadā notiks Kandavā16.12.2016

2017. gada jūnijā notiks 3. Latvijas Lauku kopienu parlaments. Pēc pasākumu iniciatoru- biedrības „Latvijas Lauku foruma”-vienošanās ar Kandavas novada domi un biedrību „Kandavas Partnerība” šoreiz parlaments notiks Kandavā, iesaistot vietējos iedzīvotājus pasākuma radīšanā un norisē.

2016. gada novembrī „Latvijas Lauku forums” (turpmāk – LLF) Latvijas mazpilsētām un ciemiem izziņoja pieteikšanos 3. Latvijas Lauku kopienu parlamenta uzņemšanai. Saņemot visus pieteikumus, novembrī LLF padomes sēdē tika pieņemts lēmums, ka Kandava ir atbilstoša vieta 2017.gada parlamenta norisei, tās pieteikums ir kvalitatīvs un daudzsološs,  Kandavā dzīvo aktīvi un radoši iedzīvotāji. Kā bija norādīts pieteikumā, „Kandava ir viena no skaistākajām Kurzemes mazpilsētām, kas apbur ar senatnīgo arhitektūru, bruģētajām ieliņām, laternām, kalnaino reljefu un brīnišķīgiem, atsaucīgiem cilvēkiem.”

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas Ziemassvētku dāvanu tirdziņš atklāts16.12.2016

15.decembrī Kandavas novada muzejā svinīgi tika atklāts, nu jau par tradīciju kļuvušais, Ziemassvētku dāvantirgus.

 Šogad dāvantirgus tiek organizēts jau piekto gadu un tajā piedalās ap 80 amatnieku un mākslinieku ar vairāk nekā 7000 priekšmetiem.

 Unikālās izstādes-tirdziņa idejas autore ir keramiķe Linda Romanovska un to organizē biedrība “Viss Kandavai” sadarbībā ar “Kandavas novada amatnieku biedrību” un Kandavas novada Kultūras pārvaldi.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)

Biedrības "Abavas ielejas attīstības centrs" aicinājums16.12.2016

"Abavas ielejas attīstības centrs" aicina visus, kas vēlas 2017. un 2018.gadā īstenot pasākumus, kas paredzēti Abavas senlejas dabas aizsardzības plānā, līdz gada beigām sazināties ar biedrības valdes priekšsēdētāju Ivetu Piesi. Ir iespēja saņemt finansējumu Latvijas vides aizsardzības fonda izsludinātajā projektu konkursā 85 % apmērā. Tā kā minimālā projekta summa ir pietiekoši liela,tad aicinu apvienoties- rakstam vienu lielu projektu, kurā iekļautas visas idejas. 

printēt Lasīt visu ziņu

Domes vadība tiekas ar nevalstisko organizāciju pārstāvjiem08.12.2016

14.decembrī Kandavas novada domē Nevalstisko organizāciju pārstāvji tikās ar domes priekšsēdētāja vietnieku Alfredu Ķieģeli, lai pārrunātu plānus un veiksmīgas sadarbības iespējas nākamajam gadam.

Nevalstisko organizāciju pārstāvji tika informēti par pašvaldībā pieejamajiem atbalsta veidiem biedrību un nodibinājumu darbībai. “Finansējuma piešķiršana NVO darbībai, telpu vai transporta nodrošinājums, dažāda veida informatīvs atbalsts- ir dažādas atbalsta iespējas un katrai situācijai ir iespējams risinājums”,- aicinot Nevalstiskās organizācijas uz aktīvu sadarbību, sacīja A.Ķieģelis.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Noslēdzies fotokonkurss „Kandavas novads četros gadalaikos”

26.12.2016 12:00 kur : Kandavas novada muzejs
Foto: L.K.Melne

Foto: L.K.Melne

Noslēdzies Kandavas novada domes rīkotais fotokonkurss „Kandavas novads četros gadalaikos”. Tā uzvarētāji ir:
-Daiga Rēdmane
-Danuta Eva Bite
-Laura Kristīne Melne
-Sanda Gudriķe
-Jānis Kamerāds

Apbalvošana notiks Ziemassvētku svinību ietvaros 26.decembrī plkst. 12:00  Kandavas novada muzejā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top