faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Ekoskolu Rīcības dienas bērnudārzā “Zīļuks”

27.10.2016 11:00

27.oktobrī Kandavas pirmsskolas izglītības iestādes “Zīļuks” audzēkņi  informēja un izglītoja pilsētas iedzīvotājus par videi draudzīgu dzīvesveidu. Šis pasākums tika organizēts Ekoskolu aizsāktās kampaņas ietvaros, kā viena no Rīcības dienu aktivitātēm, kas norisinājās Latvijā oktobra mēnesī. 

Nodarbībās bērni ar skolotājām bija pārrunājuši un izgatavojuši plaktātus par veselīgu dzīvesveidu, atkritumu šķirošanu, par ūdens nozīmi cilvēkiem un dabai, kā arī citām dabu saaudzējošām tēmām. Ar izgatavotajiem plakātiem bērni un skolotājas devās gājienā no bērnudārza līdz kultūras namam, tādejādi informējot un izglītojot sabiedrību par šiem jautājumiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Uzaicinājums biedrībām finansiālā atbalsta saņemšanai26.10.2016

Kandavas novada dome aicina Kandavas novadā reģistrētās un strādājošās biedrības, kas plāno organizēt kultūras, sporta un cita veida aktivitātes Kandavas novada pašvaldības teritorijā nākamajā 2017.gadā, līdz š.g. 30. novembrim, iesniegt projektus līdzfinansējuma saņemšanai.

Pašvaldības līdzfinansējums var tikt piešķirts:
- Kvalitatīviem un aktuāliem kultūras un sporta pasākumiem;
- Iedibināto kultūras un sporta tradīciju turpināšanai un attīstībai u.c.;
- Radošu ideju īstenošanai.

Iesniegums biedrību atbalstam šeit
Kandavas novada domes iekšējie noteikumi "Par finansējuma piešķiršanas kārtību biedrībām un nodibinājumiem" šeit Pielikums Nr.2 šeit

printēt Lasīt visu ziņu

Amatnieki aicina bērnus piedalīties zīļu kafijas tapšanas procesā25.10.2016

Ir sācies skolēnu brīvlaiks, kad vecākiem un vecvecākiem atkal jādomā, ko darīt ar mazajiem skolniekiem. Varam piedāvāt labu risinājumu! Aicinām visus interesentus pie sevis uz Kandavas novada amatnieku biedrības telpām novada muzeja otrajā stāvā - apskatīt un pašiem piedalīties zīļu kafijas tapšanas procesā. Varēsiet lupināt, malt un citādi apstrādāt zīles.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Ekonomikas ministrija aicina paust viedokli par apbedīšanas pakalpojumu sniedzēju darbību26.10.2016

Ekonomikas ministrija veic aptauju par apbedīšanas pakalpojumu sniedzēju darbību un aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju līdz 2016.gada 21.novembrim piedalīties aptaujā, paužot viedokli par apbedīšanas pakalpojumu sniedzēju darbību slimnīcu teritorijās un pastāstot par savu pieredzi, izmantojot šos pakalpojumus. Aptauja ir anonīma un tās ietvaros iegūtā informācija tiks izmantota tālākām sarunām ar Veselības ministriju un slimnīcu pārstāvjiem par apbedīšanas pakalpojumu sniedzēju darbību slimnīcu teritorijās un iespējamiem pakalpojumu sniegšanas uzlabojumiem.

 Aptauja pieejama: http://ej.uz/ApbeditajuDarbiba2016.

printēt Lasīt visu ziņu

Kurzemes un Zemgales mazpulku forums Kandavā

22.10.2016 09:30 - 17:00
Kurzemes un Zemgales mazpulcēnu lauku labumi Kandavas tirgū

Kurzemes un Zemgales mazpulcēnu lauku labumi Kandavas tirgū

22.oktobrī Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā notika Kurzemes un Zemgales mazpulcēnu rudens Projektu forums, kurā katrs mazpulks prezentēja savu šī gada veikumu.

Forumu atklāja Latvijas Mazpulku padomes priekšsēdētājas vietniece Ilze Kļava, kura pateicās visiem sešiem Zemkopības ministrijas konkursa “Rītdienas Sējējs” dalībniekiem, tajā skaitā Signei Petrovai no Zantes mazpulka (vadītaja Anita Gaile), kura, šogad gan neieguva laureāta titulu, bet kā atzinību saņēma dāvanu- braucienu uz Eiropas Parlamentu Briselē.

Kurzemes un Zemgales mazpulkus Kurzemes Šveicē- Kandavā sveica Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts. Viņš pateicās mazpulcēniem par ieguldīto darbu lauksaimniecības nozarē un sabiedriskajā dzīvē, par ko arī pats personīgi bija pārliecinājies lauku labumu tirdziņā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (28)

Lepojamies ar Signi Petrovu un skolotāju Anitu Gaili par sasniegumiem Zemkopības ministrijas konkursā "Sējējs 2016"

14.10.2016

2016.gada 14.oktobrī Jelgavā, Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) aulā, lauksaimniekiem, lauku uzņēmējiem un jaunajiem zemniekiem pasniegtas Zemkopības ministrijas (ZM) konkursa "Sējējs 2016" balvas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests informē21.10.2016

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests informē, ka šā gada 25.oktobrī no plkst.15:00 līdz plkst.15:10 uz 3 minūtēm tiks iedarbinātas trauksmes sirēnas ar mērķi  pārbaudīt civilās trauksmes un apziņošanas sistēmas ieslēgšanas kārtību un tās darbību, kā arī konstatēt bojājumus  vai traucējumus trauksmes sirēnu  darbība. 

Atgādinām, ka izdzirdot trauksmes sirēnu signālu, iedzīvotājiem jāieslēdz televizori un radioaparāti, informācijas saņemšanai par to ieslēgšanas iemeslu un nepieciešamo  rīcību.

printēt
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top