faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

"LATRAPS" uzsāk sadarbību ar Kandavas Lauksaimniecības tehnikumu

20.09.2016 11:00

20.septembrī  Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā notika svinīgs pasākums, kurā Lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvās sabiedrības „LATRAPS” pārstāvji uz laiku nodeva audzēkņiem teorētiskai un praktiskai apmācībai jaunu firmas “DEUTZ-FAHR” traktoru ar izkliedētāju.

Ar šo svinīgo pasākumu aizsākas Latvijas lielākā graudu audzētāju kooperatīva “LATRAPS”  uzsāktā sadarbība ar Latvijas lauksaimniecības skolām. Traktortehnika un kāda no zemes apstrādes palīgierīcēm uz laiku tiks nodota arī Barkavas Profesionālajai vidusskolai un Malnavas koledžai.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

Ābeču izstāde no Mirdzas Ķergalves kolekcijas

13.09.2016 - 26.10.2016 kur : Kandavas novada muzejs

No 13. septembra līdz 26.oktobrim Kandavas novada muzejā apskatāma Jaunpils vidusskolas sagatavošanas un jaunāko klašu ilggadējās skolotājas Mirdzas Ķergalves Ābeču kolekcija.

 Viņa darba gados līdz 2000.gadam bija sakrājusi 25 ābeces, pārsvarā latviešu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (14)

Vācu meitenes realizē Erasmus projektu Zantē19.09.2016

Nodibinājumā ‘’Zantes ģimenes krīzes centrs’’ uz sešiem mēnešiem ir ieradušās divas meitenes Kim un Hanh no Vācijas, kuras realizē brīvprātīgā darba projektu Erasmus + programmām. Meitenes ikdienu pavada krīzes centrā organizējot aktivitātes centra bērniem, kā arī ņem dalību centra darbinieku organizētajās aktivitātēs. Brīvajā laikā meitenes iepazīst Latviju un mācās latviešu valodu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Seminārs "Dabas parks - bieds vai prieks"

15.09.2016 13:00 kur : Kandavas novada dome, Abavas ielejas attīstības centrs, biedrība
Semināra īpašais viesis - ornitologs Edgars Dzenis

Semināra īpašais viesis - ornitologs Edgars Dzenis

15.septembrī pl.13.00 Kandavas novada domes zālē notika Abavas ielejas attīstības centra organizēts seminārs “Dabas parks – bieds vai prieks” zemju īpašniekiem un iedzīvotājiem.

Tā bija pirmā tikšanās pēc dabas parka “Abavas senleja” Dabas aizsardzības plāna pieņemšanas, lai pārrunātu dabas aizsardzības plāna izstrādes laikā gūtās atziņas un iepazītos ar tā izstrādes laikā atklātajām dabas vērtībām. Semināra īpašais viesis - ornitologs Edgars Dzenis.

Putnu faunas izpētes ietvaros dabas parkā “Abavas senleja” konstatētas 26 īpaši aizsargājamas putnu sugas, no kurām 23 sugas ir iekļautas Putnu Direktīvas (79/409/EEC) 1.pielikumā, savukārt 10 putnu sugām ir veidojami mikroliegumi. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Mūsu novada jaunās basketbolistes piedalās "Siguldas kausa" izcīņā15.09.2016

3. un 4.septembrī Siguldā notika " Siguldas kausa " izcīņa basketbolā 2005.g.dzimušām un jaunākām meitenēm. Turnīrā piedalījās piecas komandas, tajā skaitā arī Kandavas novada BJSS meiteņu komanda.

Mūsu meitenes, vispirms ar rezultātu 26:17 uzvarēja Cēsis, tad ar rezultātu 16:8 Siguldas komandu. Otrajā dienā ar rezultātu 32:4 uzvara pār Valmieru, bet ar rezultātu 12:22 zaudējums Saldus komandai, kas mūsu komandai turnīrā nodrošināja 2.vietu. Komandā spēlēja: V.Timoško, K.Ērvalde, S.Aišpure, A.Kārkliņa, M.Ķilpe, T.Zeberiņa un P.Šenberga. Komandas treneris Andris Bambis. 

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas novada sociālā dienesta aicinājums iedzīvotājiem!15.09.2016

Kandavas novada sociālais dienests aicina iedzīvotājus, kam mājās ir lietotas zīdaiņu gultiņas, kuras tiem vairs nav nepieciešamas, piedāvāt tās sociālajā dienestā, zvanot pa telefonu 29171921!

printēt

Veselības diena pirmskolas izglītības iestādē "Zīļuks"

14.09.2016 10:00 kur : Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde Zīļuks

14. septembra rītā bērnudārza “Zīļuks” audzēkņi kopā ar Ekorūķi un Lietuslāsīti atzīmēja Veselības dienu.

Šī gada veselības dienas tēma bija “Ūdens”. Bērni tika rosināti izprast, kāda ir dzeramā ūdens nozīme cilvēkiem un dabai,  kādos veidos ir iespējams taupīt ūdeni un kāpēc jādzer ūdens katru dienu.

Sākumā bērni noskatījās pirmsskolas pedagogu sagatavoto teātra uzvedumu "Zem sēnītes" un tad paši devās pildīt uzdevumus pieturvietās bērnudārza teritorijā. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top