faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Aicinām pieteikt dalību Kandavas Mākslas plenērā "Radošais Mākslas mirklis 2016"07.06.2016

No 18.-24.jūlijam notiks Kandavas Mākslas plenērs. Kandavas Mākslas plenērs ir ilggadēja tradīcija, kura arī šogad tiek turpināta.

Plenēram var pieteikties jebkurš interesents- mākslinieks, mākslas mīļotājs, students, skolēns u.c. Bērni piedalās kopā ar vecākiem. Plenēra laikā būs iespēja piedalīties dažādās radošās darbnīcās, vērot citus māksliniekus darbībā, iepazīties, apmainīties ar pieredzi ar kolēģiem, saturīgi pavadīt laiku, iepazīties ar apkārtni u.c. Plenēra noslēgumā ikvienam būs iespēja piedalīties noslēguma izstādē.

Reģistrācijas anketa pieejama šeit, vai rakstot uz e-pastu romanovska.linda@gmail.com

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Beigusies LEADER projektu iesniegšana uzņēmēju aktivitātē06.06.2016

Līdz 2.jūnijam Kandavas Partnerībā varēja iesniegt LEADER projektus uzņēmēju aktivitātē. Projektus varēja iesniegt 1.Rīcībā "Atbalsts uzņēmējdarbības (izņemot tūrisma jomu) uzsākšanai un attīstībai" un 2. Rīcībā "Atbalsts uzņēmējdarbībai tūrisma jomā", katrā rīcībā pieejamais finansējums 186 682 EUR.

Pavisam ir iesniegti 18 projekti, tajā skaitā 2 kopprojekti: 1. rīcībā 15 projekti - pieprasītais finansējums 348 384 EUR; 2.rīcībā 3 projekti - pieprasītais finansējums 142 694 EUR.

printēt Lasīt visu ziņu

Jaunie basketbolisti no mūsu novada tiekas ar Kristapu Porziņģi

05.06.2016
 No kreisās: Bruno Petrovičs, Madara Ķilpe, Kristaps Porziņģis, Valters Botmanis, Elgars Ezerkalns

No kreisās: Bruno Petrovičs, Madara Ķilpe, Kristaps Porziņģis, Valters Botmanis, Elgars Ezerkalns

Svētdien, 5. jūnijā, banka «Citadele» organizēja lielāko Kristapa Porziņģa fanu tikšanos. Rīgā pulcējās 250 jaunieši no 41 Latvijas pilsētas, tostarp 5 Kandavas novada Bērnu un jaunatnes Sporta skolas audzēkņi, lai smeltos iedvesmu trenēties un sasniegt labus rezultātus.

«Elektrum» olimpiskā sporta centra basketbola zālē pulcējās 10 līdz 14 gadus veci zēni un meitenes no dažādām sporta skolām un basketbola klubiem. Jauniešiem bija iespēja dzirdēt Porziņģa stāstīto par viņa gaitām ASV, uzdot jautājumus, saspēlēties ar viņu un kopā nofotografēties. No mūsu BJSS tikšanos apmeklēja Elgars Ezerkalns, Paula Šenberga, Madara Ķilpe, Bruno Petrovičs un Valters Botmanis.

printēt Lasīt visu ziņu

Cēres pagasta un sporta svētki “Lai sanākam Cērē!”

04.06.2016 10:00 kur : Cēres stadions

4.jūnijā Cēres sporta laukumā svinīgi tika atklāti pagasta svētki “Lai sanākam Cērē!”.

Cēreniekus svētkos sveica Kandavas novda domes izpilddirektors Egīls Dude, Kandavas novada Kultūras pārvaldes vadītāja Ziedīte Začeste, Cēres pagasta pārvaldniece Maija Jēce un kultūras darba organizatore Līga Roze.

Uzreiz pēc svinīgās atklāšanas, sporta laukumā pulcējās aktīvas komandas, kas piedalījās sporta spēlēs- volejbols, futbols, strītbols, kā arī individuāli sportisti, kas sacentās dažādās vieglatlētikas disciplīnās- lodes grūšana, tāllēkšana, šaušana.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (31)

Kandavas svētku laikā notiek Latvijas čempionāts orientēšanās sprinta stafetēs

29.05.2016 11:30

29.maijā, paralēli Kandavas novada svētkiem, Kandavā tika sadalītas kārtējās Latvijas čempionāta medaļas – jauktajā sprinta stafetē. Čempionātā piedalījās 59 komandas sešās vecuma grupās un pieci individuālie dalībnieki. Sacensības rīkoja Latvijas orientēšanās federācija, OK „Ziemeļkurzeme” un Sporta klubs „Kandava”.

Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts visiem sacensību dalībniekiem vēlēja labus rezultātus un patīkami pavadīt laiku zaļākajā Latvijas pilsētā Kandavā. Veiksmīgus startus komandām vēlēja arī Čempionāta galvenais tiesnesis no orientēšanās kluba “Ziemeļkurzeme” Aigars Vārna un Latvijas Orientēšanās Federācijas prezidents Viesturs Tamužs.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (27)

Godina audzēkņus un pedagogus par sasniegumiem aizvadītajā mācību gadā02.06.2016

2. jūnijā Kandavas kultūras namā notika Kandavas novada izglītības iestāžu audzēkņu un pedagogu apbalvošanas pasākums, kurā audzēkņi un pedagogi tika godināti  par sasniegumiem starptautiskās, valsts un reģionu olimpiādēs, mācību priekšmetu konkursos, skatēs, sporta sacensībās un zinātniski pētniecisko darbu konferencēs 2015./2016.mācību gadā.  

Tika godināti vairāk nekā simts novada jauniešu un viņu pedagogu no Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas, Kandavas internātvidusskolas, Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma, Zantes pamatskolas, Zemītes pamatskolas, Cēres pamatskolas, Kandavas Deju skolas, Kandavas Mākslas un mūzikas skolas, Kandavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas un multifunkcionālā jauniešu centra „ Nagla”.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (84)

Noslēdzies makulatūras vākšanas konkurss " Palīdzēsim kokiem"01.06.2016

Makulatūras vākšanas konkursā “Palīdzēsim kokiem” šogad piedalījās bērni un jaunieši no astoņām pilsētām un novadiem, kas atrodas SIA “Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrības “Piejūra”” reģionā, savācot 168 640 kg vai turpat 169 tonnas makulatūras, kas ir par 46 tonnām vairāk nekā pagājušajā gadā, tādējādi no nociršanas pasargājot 2361 kokus.

Kandavas novadu šogad pārstāvēja piecas skolas. Augsto - 2. vietu pamatskolu grupā izcīnīja Zantes pamatskolas skolēni, kas savākuši - 5700 kg makulatūras un izglābuši 80 kokus, 4. vieta – Kandavas internātvidusskolai par savāktajiem 8100 kg. Cēres pamatskolas skolēni savākuši 3080 kg, Vānes pamatskola – 2500 kg, bet Zemītes pamatskola – 1160 kg.

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top