faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts atkāpies no amata

30.novembrī pēc ārkārtas domes sēdes par atkāpšanos no amata paziņojis līdzšinējais Kandavas novada domes vadītājs Normunds Štoferts. Ar 2.decembri viņa pienākumus pilda priekšsēdētāja vietnieks Alfreds Ķieģelis.

Informācija par jaunā Kandavas novada domes priekšsēdētāja iecelšanu amatā tiks publicēta pašvaldības mājaslapā www.kandava.lv.

printēt

Noticis seminārs par plānotajām nodokļu izmaiņām 2017.gadā

05.12.2016 09:30 - 15:30 kur : Kandavas kultūras nams

5.decembrī Kandavas kultūras nama mazajā zālē norisinājās bezmaksas informatīvs seminārs uzņēmējiem “Nodokļu izmaiņas 2017.gadā”, kuru vadīja sertificēta nodokļu konsultante Jadviga Neilande.

  Seminārā tika runāts par nodokļu likumdošanu Latvijā, izmaiņām nodokļu un citu maksājumu elektronisko iekārtu lietošanas noteikumos, kases aparātu lietošanas kārtībā, gaidāmām izmaiņām mikrouzņēmumiem, par plānotajām izmaiņām iedzīvotāju ienākuma nodokļa piemērošanā, nodokļu pārmaksas atmaksu un citiem jautājumiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Lasītāju klubiņš tiekas jaunajās bibliotēkas telpās Andrejdienas pēcpusdienā

30.11.2016 14:00 - 16:00 kur : Kandavas pilsētas bibliotēka

30. novembra pēcpusdienā Kandavas pilsētas bibliotēkas lasītāju klubiņš pulcējās, lai tiktos ar grāmatas „Brīnīšķīgais mežs II” autoru    V.V.Dreimani. Lasītāju klubiņam šis bija pirmais pasākums jaunajās bibliotēkas telpās. Bibliotēkas vadītāja katram klātesošajam iedāvināja atklātnīti ar bibliotēkas attēlu  ar ierakstu –„ Vienmēr gaidīti”.

 Grāmatas autors Viesturs jau savlaicīgi bija uzdāvinājis bibliotēkai  jauno  grāmatu, lai lasītājiem būtu iespēja izlasīt un tikšanās reizē kopīgi apspriest, uzdot jautājumus. Autoram laba vēlējumi tika nodoti arī neklātienē pa telefonu. Bibliotēkas lasītāja bija gandarīta, ka Kandavai Viesturs ir kā Dieva dāvana, kurš prot tik izjusti ar sirdi un dvēseli aprakstīt mežu, tā iemītniekus un mednieka palīgus – suņus. Viņa novēlēja, lai trešā grāmata būtu uzrakstīta par mednieka draugiem – medību suņukiem.

printēt Lasīt visu ziņu

Jauniešu organizāciju līderi tiekas apmācībās Melnkalnē30.11.2016

Šāda veida apmācības notika jau trešo reizi, šogad tās norisinājās Melnkalnē no 2016. gada 21. līdz 25. novembrim, kurās Kandavas jauniešu multifunkcionālo iniciatīvu centru “Nagla” pārstāvēja Linda Tarasova.

Lai veicinātu Jauniešu apmaiņas projektu ietekmi, apmācību uzsvars tika vērsts uz redzamības aspektiem, kā arī rezultātu izplatīšanu un izmantošanu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

Izraudzīta Kandavas lielā svētku egle28.11.2016

28.novembrī Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts un priekšsēdētāja vietnieks Alfreds Ķieģelis devās novērtēt egli, kas šogad greznos pilsētas Promenādi Ziemassvētkos un gadu mijā.

Šogad pašvaldībai egli dāvina Kandavas Kārļa Mīlenbaha viduskkolas skolotājs Gatis Frīdenbergs, kura dārzā aug krāšņa, nepilnus 20m gara egle.

Jau pēc dažām dienām lielā egle tiks uzstādīta Kandavas Promenādē, kur priecēs gan mazos, gan lielos pilsētas iedzīvotājus. Kandavas egles iedegšana paredzēta otrdien, 6.decembrī plkst.17:00.

Esiet visi mīļi aicināti!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4) galerija (1)

Gada noslēguma ballē tiekas Kandavas novada zemnieki un uzņēmēji

25.11.2016 20:00 kur : Valdeķu kultūras nams
Apbalvojumu "Sakoptākā sēta Kandavas novadā 2016" saņem Irēna un Kārlis Mamaji no Kandavas

Apbalvojumu "Sakoptākā sēta Kandavas novadā 2016" saņem Irēna un Kārlis Mamaji no Kandavas

25.novembra vakarā Valdeķu kultūras namā uz gadskārtējo sezonas noslēguma balli pulcējās Kandavas novada zemnieki un uzņēmēji.

Šajā vakarā tika pasniegti apbalvojumi konkursa „Sakoptākā sēta Kandavas novadā  2016” dalībniekiem.

 Pateicības rakstus un dāvanas saņēma Irēna un Kārlis Mamaji,  Aina un Mārtiņš Baltgalvji no Kandavas un Santra un Andris Celmiņi no Kandavas pagasta. No Vānes pagasta apbalvojumus saņēma Sarmīte Gajevska- Krecere un Ivars Kreceris, Vānes pamatskola un Vānes kultūras nams. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (24)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top