faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Vācu meitenes realizē Erasmus projektu Zantē19.09.2016

Nodibinājumā ‘’Zantes ģimenes krīzes centrs’’ uz sešiem mēnešiem ir ieradušās divas meitenes Kim un Hanh no Vācijas, kuras realizē brīvprātīgā darba projektu Erasmus + programmām. Meitenes ikdienu pavada krīzes centrā organizējot aktivitātes centra bērniem, kā arī ņem dalību centra darbinieku organizētajās aktivitātēs. Brīvajā laikā meitenes iepazīst Latviju un mācās latviešu valodu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Seminārs "Dabas parks - bieds vai prieks"

15.09.2016 13:00 kur : Kandavas novada dome, Abavas ielejas attīstības centrs, biedrība
Semināra īpašais viesis - ornitologs Edgars Dzenis

Semināra īpašais viesis - ornitologs Edgars Dzenis

15.septembrī pl.13.00 Kandavas novada domes zālē notika Abavas ielejas attīstības centra organizēts seminārs “Dabas parks – bieds vai prieks” zemju īpašniekiem un iedzīvotājiem.

Tā bija pirmā tikšanās pēc dabas parka “Abavas senleja” Dabas aizsardzības plāna pieņemšanas, lai pārrunātu dabas aizsardzības plāna izstrādes laikā gūtās atziņas un iepazītos ar tā izstrādes laikā atklātajām dabas vērtībām. Semināra īpašais viesis - ornitologs Edgars Dzenis.

Putnu faunas izpētes ietvaros dabas parkā “Abavas senleja” konstatētas 26 īpaši aizsargājamas putnu sugas, no kurām 23 sugas ir iekļautas Putnu Direktīvas (79/409/EEC) 1.pielikumā, savukārt 10 putnu sugām ir veidojami mikroliegumi. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Mūsu novada jaunās basketbolistes piedalās "Siguldas kausa" izcīņā15.09.2016

3. un 4.septembrī Siguldā notika " Siguldas kausa " izcīņa basketbolā 2005.g.dzimušām un jaunākām meitenēm. Turnīrā piedalījās piecas komandas, tajā skaitā arī Kandavas novada BJSS meiteņu komanda.

Mūsu meitenes, vispirms ar rezultātu 26:17 uzvarēja Cēsis, tad ar rezultātu 16:8 Siguldas komandu. Otrajā dienā ar rezultātu 32:4 uzvara pār Valmieru, bet ar rezultātu 12:22 zaudējums Saldus komandai, kas mūsu komandai turnīrā nodrošināja 2.vietu. Komandā spēlēja: V.Timoško, K.Ērvalde, S.Aišpure, A.Kārkliņa, M.Ķilpe, T.Zeberiņa un P.Šenberga. Komandas treneris Andris Bambis. 

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas novada sociālā dienesta aicinājums iedzīvotājiem!15.09.2016

Kandavas novada sociālais dienests aicina iedzīvotājus, kam mājās ir lietotas zīdaiņu gultiņas, kuras tiem vairs nav nepieciešamas, piedāvāt tās sociālajā dienestā, zvanot pa telefonu 29171921!

printēt

Veselības diena pirmskolas izglītības iestādē "Zīļuks"

14.09.2016 10:00 kur : Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde Zīļuks

14. septembra rītā bērnudārza “Zīļuks” audzēkņi kopā ar Ekorūķi un Lietuslāsīti atzīmēja Veselības dienu.

Šī gada veselības dienas tēma bija “Ūdens”. Bērni tika rosināti izprast, kāda ir dzeramā ūdens nozīme cilvēkiem un dabai,  kādos veidos ir iespējams taupīt ūdeni un kāpēc jādzer ūdens katru dienu.

Sākumā bērni noskatījās pirmsskolas pedagogu sagatavoto teātra uzvedumu "Zem sēnītes" un tad paši devās pildīt uzdevumus pieturvietās bērnudārza teritorijā. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)

Novada jaunie vieglatlēti piedalās 11.Eiropas bērnu vieglatlētikas spēlēs12.09.2016

6.un 7. septembrī Čehijas pilsētā Brno risinājās  11. Eiropas bērnu vieglatlētikas spēles, kurās startēja piecas Kandavas novada BJSS vieglatlētes.

Šī bija jau ceturtā reize, kad piedalījāmies šajā forumā. Kopumā sacensībās piedalījās vairāk kā 2000 dalībnieku piecās vecuma grupās no 14 valstīm.

Teicams starts izdevās mūsu šķēpa metējai Ievai Annijai Stepiņai, kura 2002.g.dz. meiteņu grupā izcīnīja bronzas medaļu. Pavisam šķēpa mešanā šajā vecuma grupā startēja 30 dalībnieces, un tikai pēdējā -sestajā mēģinājumā -Ievai izdevās izcīnīt bronzu, atpaliekot no 2.vietas ieguvējas Čehijas sportistes par 10cm. Uzvarēja šajā grupā Latvijas šī gada čempione šķēpa mešanā Marina Svistuna ( Ventspils). Jāpiezīmē, ka Brno šķēpa mešana notika ar 500g smagu šķēpu, bet Ievai vēl šogad Latvijā jāmet 400g tā, kā uzrādītais rezultāts 40.26 m ir labs rezultāts. Ieva startēja arī  lodes grūšanā, kur sasniedza augsto 4.vietu, aizgrūžot 3kg lodi 10.69m. Arī lodes grūšanā startēja 30 dalībnieces. printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Kandavas pilsētas bibliotēka ir atvērta apmeklētājiem08.09.2016

Ar prieku informējam, ka Kandavas pilsētas bibliotēka sākot ar šodienu, 12.septembri, ir atvērta apmeklētājiem.

Bibliotēka atrodas jaunās telpās Kandavā, Lielā iela 11. Telefons: 63122625. Ir pieejams internets.

  Bibliotēkas darba laiks:

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top