faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Par apbalvojumu piešķiršanu Latvijas Republikas proklamēšanas 97.gadadienā03.11.2015

Kandavas novada domes apbalvojumu piešķiršanas komisijas sēdē š.g. 28.oktobrī tika nolemts piešķirt apbalvojumus Latvijas Republikas proklamēšanas 97.gadadienā sekojošiem novada iedzīvotājiem:

printēt Lasīt visu ziņu

Aicinām pieteikties zemnieku un uzņēmēju ballei09.11.2015

27.novembrī plkst. 20:00 Valdeķu kultūras namā notiks gadskārtējā Kandavas novada zemnieku un uzņēmēju balle, kurā tiks godināti arī konkursa „Sakoptākā sēta 2015” laureāti.

Aicinām zemniekus un uzņēmējus līdz 20.novembrim pieteikt dalību pasākumā savu pagastu pārvaldēs, Kandavas pagastā zvanīt Brigitai Pētersonei- tālrunis 28765684, Kandavā - Leonārijai Gudakovskai: tālrunis 29206599.

Pasākuma laikā notiks loterija, balli spēlēs grupa „ Galaktika”.

printēt

Asins donoru diena Kandavā

12.11.2015 10:00 - 13:00 kur : Kandavas novada sociālās palīdzības centrs

Šī gada 12. novembrī no plkst. 10.00 līdz 13.00 Valsts asinsdonoru centrs (VADC) rīko asins donoru dienu Kandavas novada Sociālās palīdzības centrā, Kandavā, Jelgavas ielā 4A. Aicinām ziedot asinis visu asins grupu donorus.

Iestājoties aukstākam laikam, palielinājies to cilvēku skaits, kuri dažādu vīrusu saslimšanu dēļ nevar ziedot asinis. Pirms asins ziedošanas aicinām rūpīgi izvērtēt savu veselības stāvokli, jo asinis var ziedot tikai vesels cilvēks.Visus tos, kuri jūtas veseli, aicinām ziedot asinis, jo VADC šobrīd vairāku grupu asinis nav pietiekamā daudzumā.

printēt Lasīt visu ziņu

Latvijas labākā kūku cepēja dzīvo Kandavā05.11.2015

Latvijas Televīzijas šovā " Kūku kari" uzvarējusi kandavniece Līga Grecka, kuras ceptā kūka šova finālā atzīta par gardāko starp kopumā piecām fināla tortēm.

Šova finālā par Latvijas labākās kūku cepējas godu sacentās kopumā piecas saimnieces – līdz ar Līgu Grecku vēl savas prasmes kūku cepšanā rādīja Inese Veismane no Gulbenes, Ilze Miezīte no Jelgavas, Līvija Vendta no Rīgas un Ligita Šefere no Smiltenes.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

VARAM reģionālais seminārs pašvaldībām Kandavā05.11.2015

5.novembrī Kandavas kultūras namā notika Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas reģionālais seminārs pašvaldībām „Problēmjautājumi un aktualitātes normatīvo aktu regulējumā ar pašvaldību politiķiem un administrācijas darbiniekiem”.

Seminārā piedalījās pārstāvji no 10 pašvaldībām- Tukuma, Alsungas, Rojas, Auces, Jaunpils, Talsiem, Engures, Dobeles, Ventspils un Kandavas. Prezentācijas vadīja VARAM Pašvaldību departamenta vadītājs Aivars Draudiņš; VARAM Pašvaldību departamenta Pašvaldību pārraudzības un metodikas nodaļas vadītāja Ludmila Ivanova; VARAM Pašvaldību departamenta Pašvaldību pārraudzības un metodikas vecākā eksperte Dzintra Muzikante un VARAM Pašvaldību departamenta direktora vietnieks Aivars Mičuls.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Novada jaunieši diskutē ar politiķiem04.11.2015

4.novembrī Kandavas multifunkcionālais jauniešu iniciatīvu centrs "Nagla" organizēja strukturizēto dialogu „Kafija ar politiķiem”. Šāda diskusija notiek jau vairākus gadus un uz to tiek aicināti Kandavas novada domes deputāti un jauniešu pārstāvji no visām novada skolām.

Šogad diskusiju tēmas bija trīs: „Zīļu ielas 2a Kandavā laukuma labiekārtošanas vīzijas.” (Laukums atrodas pie jauniešu centra „Nagla” un tajā pašreiz atrodas tikai skeitparks, bet daļa laukuma netiek izmantota); „Vai pagastu centros ir vajadzība pēc jauniešu klubiņiem?” un „Kādam jābūt jaunietim Kandavas novadā?”

printēt Lasīt visu ziņu galerija (26)

Helovīnu vakars Kandavas Keramikas ceplī 03.11.2015

31.oktobrī jau otro gadu Kandavas keramikas ceplis rīkoja cepļa kurināšanu Helovīnu noskaņās. Šogad ceplī tika dedzināti daudzu autoru darbi- tie bija gan lieli, gan mazi no Kandavas apkārtnes, Kazdangas, Tukuma, Jelgavas, Pilsrundāles, Rīgas, Ķekavas, Ogres un citām Latvijas vietām.

Ceplis tika aizkurināts 31. oktobra rītā un slāpēts vēlu vakarā. Vakarā tumsiņā pēc astoņiem pie cepļa sanāca daudz dažādu "mošķu", kas jokojās, spokojās, bet drosmīgākie cienājās ar karsto burvju dziru, gardo zupu un citiem našķiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (12)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top