faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Noslēgušies Kandavas novada sporta svētki 201615.08.2016

12.un 13.augustā notika Kandavas novada sporta svētki 2016.

12.augusta pievakarē Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas stadionā notika Kandavas novada iestāžu un uzņēmumu sporta svētki. Dažādās sportiskās aktivitātēs sacentās sekojošas komandas: PII „Zīļuks”, SIA „Kristaps”, „Cēre 1”, I/U „Roto”, Rūmenes muiža, „Korģeļciems”, BK Viss.lv, Matkule, Kandavas novada dome, Kandavas K.Mīlenbaha vidusskola, Kandavas Lauksaimniecības tehnikums.

 Grand prix kausu ieguva „Cēre 1”, godpilnajā 1.vietā -„Matkule”, 2.vietā- „Rūmenes muiža”, 3.vietā- „BK Viss.lv”. printēt Lasīt visu ziņu galerija (40)

Iznācis "Kandavas Novada Vēstnesis" augusta numurs12.08.2016

Iznācis Kandavas novada domes informatīvā izdevuma "Kandavas Novada Vēstnesis" augusta numurs. Izdevuma interneta versija pieejama arī vietnē  www.kandava.lv

printēt

Kandavas novada sociālā dienesta informācija iedzīvotājiem16.08.2016

Kandavas novada sociālais dienests informē iedzīvotājus, ka Kandavas novada sociālajā dienestā, Jelgavas ielā 4a, varat plašā izvēlē saņemt humānās palīdzības apģērbus bērniem un arī pieaugušajiem. 

Apģērbus iespējams saņemt no plkst. 8:00 - 17:00 darba dienās, kā arī iespējams, iepriekš sazvanoties, to izdarīt sestdienās.

Esat laipni aicināti!

printēt

Enduro svētki Zantē05.08.2016

 

Tituliem bagātais enduro motosporta pārstāvis, kluba „apPasaule” sportists Kristians Evarsons ielūdz uz enduro svētkiem Zantē. Svinības sāksies ar enduro sprintu 20.augustā un noslēgsies ar divu dienu enduro cīņām 3. un 4. septembrī. Aicinot spert pirmos soļus motosportā, trasi varēs iemēģināt ikviens motocikla īpašnieks, pārstāvot Tūristu klasi.

Šoreiz uz enduro sacensībām pats personīgi ielūdz Kristians Evarsons, kuram Zante visu dzīvi ir mājvieta. Kopā ar motoklubu „apPasaule” šobrīd aktīvi risinās gatavošanās darbi – trase tiek gatavota tā, lai ikvienam būtu interesanti – gan profesionālim, gan iesācējam. printēt Lasīt visu ziņu

Sakopto sētu vērtēšanas komisija apciemo Cēres un Zemītes pagastu skaistākās sētas11.08.2016

Skaisti iekoptais parks pie Cēres pamatskolas

Skaisti iekoptais parks pie Cēres pamatskolas

11.augustā konkursa "Sakoptākā sēta 2016 Kandavas novadā" vērtēšanas komisija apskatīja konkursam pieteiktās sētas Cēres un Zemītes pagastos.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (96)

Kandavas apstādījumi 2016.gada augustā11.08.2016

Kandava- skaista pērle, Kurzemes viducī paslēpta.

Kandava- skaista pērle, Kurzemes viducī paslēpta.

Kandavas skaistie apstādījumi 2016.gada augustā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (30)

Pagasta svētkus svin Vānē

06.08.2016 - 07.08.2016 kur : Vānes pagasta estrāde

„Šodien mūsu pagasta vārds masu medijos izskanēja pa visu valsti!”- tā, 6.augustā Vānes brīvdabas estrādē pagasta svētkus atklājot, dižojās Vānes Podziņa un Odziņa. Abas jestrās dāmas ar trāpīgiem izteicieniem un izdarībām uzturēja jautru garu, baidot projām melnos lietus mākoņus, kas krājās pamalē. Kad lietus, pēc laika tomēr nolija, tas bija silts un auglīgs, netraucējot bērniem un pieaugušajiem uzgriezt lustīgu danci zem siltajām lietus šaltīm.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (82)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top