faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Aicinām piedalīties konkursā „Sakoptākā sēta 2016”

01.07.2016 - 20.07.2016
Foto no 2015. gada konkursa

Foto no 2015. gada konkursa "Sakoptākā sēta", Kandavas novada Matkules pagasta lauku māja "Lielskudras"

Kandavas novada dome izsludina konkursu „Sakoptākā sēta 2016. gadā”. Konkurss noritēs laika posmā no 1.jūlija līdz 1.septembrim.

Šī konkursa mērķi ir noskaidrot sakoptākās sētas novadā, ieinteresēt un iesaistīt Kandavas novada iedzīvotājus labiekārtot un sakopt sev piederošos īpašumus. Piedalīties konkursā tiek aicinātas gan fiziskas, gan juridiskas personas, kas Kandavas novadā izveidojušas skaisti sakoptu vidi dzīves vai darba vietā, lauku sētā, vasaras mītnē, uzņēmuma teritorijā vai daudzdzīvokļu mājā.

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavniece Arta Jēkabsone uzvarējusi prestižā džeza konkursā 11.07.2016

Dziedātāja Arta Jēkabsone šajā nedēļas nogalē ieguvusi 1.vietu pasaulslavenā Montrē Džeza festivāla konkursā Shure Montreux Jazz Voice Competition. Otrajā vietā - vācietis Ēriks Leuthausers , kuru šogad iepazinām Riga Jazz Stage, bet trešajā vietā - itāļu dziedātājs Fabio Giacalone.

Arta Jēkabsone ir absolvējusi Rīgas Doma kora skolu, šobrīd turpina džeza studijas Ņujorkā. Dziedātāja uzstājusies Baltijas džeza festivālos, sadarbojusies ar pašmāju fanka grupu "Bunch of Gentlemen" un līdzās Sintijai Grigorjevai un Mārai Bulai ir "Lady Jazz Trio" dalībniece.

printēt Lasīt visu ziņu

Jaunie elektrības sadales tarifi – noderīgi padomi12.07.2016

1. augustā stāsies spēkā Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK)  apstiprinātie AS “Sadales tīkls” elektroenerģijas sadales sistēmas pakalpojumu tarifi (elektrības sadales jeb piegādes tarifi). Mājsaimniecībām tiks pazemināta maksa par elektrības piegādi, kas lielākajai daļai iedzīvotāju kompensēs fiksēto maksu par elektrības pieslēguma nodrošināšanu. AS “Sadales tīkls” sniedz dažus noderīgus padomus, kas iedzīvotājiem būtu jāzina, lai sagatavotos gaidāmajām pārmaiņām.

printēt Lasīt visu ziņu

"LMT Autosporta Akadēmijas” Skolu kartingu kausa 3.posmā uzvaru izcīna Kandavas Lauksaimniecības tehnikums

02.07.2016 kur : Kandavas Kartodroms


Sestdien, 2.jūlijā Kandavas kartodromā norisinājās “ProKart kauss 2016" trešais posms un arī "LMT Autosporta Akadēmijas kartingu kauss" seriāla trešais etaps, kurā līderu godā nokļuva mājnieki - Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma komanda, kura pārspēja divu iepriekšējo posmu līderi Rīgas Tehnisko koledžu. Tomēr, neskatoties uz mājinieku pārākumu, triju sacensību kopvērtējumā līdera pozīciju joprojām saglabā Rīgas Tehniskā koledža.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)

Domes priekšsēdētājs piedalās Mēru pakta kluba sēdē

17.06.2016

17.jūnijā RTU Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātes telpās notika Mēru Pakta kluba pasākums “Energoefektīvas dzīvojamo ēku renovācijas finansēšana: CO2 mērķu sasniegšana un labklājības paaugstināšanas pašvaldībās", kurā piedalījās arī Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts. 

  Tikšanos organizēja Mēru pakta birojs sadarbībā ar Rīgas Tehnisko universitāti, Latvijas Pašvaldību savienību, Latvijas Vides Investīciju fondu un Latvijas Sieviešu nevalstisko organizāciju sadarbības tīklu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)

Latvijas IV vasaras olimpiādē veiksmīgi startē novada sportisti29.06.2016

Kandavas novada sieviešu basketbola komanda- sudraba medaļu ieguvēja Latvijas IV vasaras olimpiādē Valmierā

Kandavas novada sieviešu basketbola komanda- sudraba medaļu ieguvēja Latvijas IV vasaras olimpiādē Valmierā

No 1.-3.jūlijam Valmierā notika Latvijas IV vasaras olimpiāde un tajā ar labiem panākumiem piedalījās Kandavas novada sportistu delegācija, kuru vadīja novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts.

 Pirmajā dienā sacensībās startēja burātājs Ervīns Bērzs, bet otrajā dienā Kandavas novada basketbolistes aizvadīja pusfināla spēli ar Valmieras komandu. Šajā mačā pārliecinoši uzvarēja Kandavas novads,  nodrošinot sev vietu finālā.

Otrajā dienā priekšsacīkstes aizvadīja arī diska metēja Sandija Balande-Balode, startējot ļoti veiksmīgi un arī nodrošinot vietu tālākajās sacensībās. Trešajā dienā notika finālsacensības basketbolā, kur Kandavas novada komanda, sīvā cīņā ar rīdziniecēm, izcīnīja 2.vietu, iegūstot sudraba medaļu. Mūsu komandā startēja Lelde Bērziņa, Dina Rozenberga, Dita Rozenberga, Linda Sarja, Kristīne Silarāja, Ieva Veinberga, Annija Videniece, Ieva Vītola, Kristīne Vītola, Zane Voļska, treneris Jānis Bambis.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Velobrauciens uz zemnieku saimniecību "Indāni"

30.06.2016 18:00 kur : Indāni, lauku māja

30.jūnija pievakarē  visus aktīvos velobraucējus kopā aicināja velobrauciens uz zemnieku saimniecību  „Indāni”.

Velobraucienā piedalījās kopskaitā 51 dalībnieks, ne tikai no Kandavas, bet arī no citām pilsētām, kā piemēram, no Kuldīgas, Tukuma. Maršruts šogad veda no Kandavas sporta halles – uz Zvejnieku tiltu - Aizdziri – z/s „Indāni”.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top