faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Notiks Lauku atbalsta programmas ” Pamatpakalpojumi un ciematu atjaunošana lauku apvidos” Kandavas pagasta iedzīvotāju apspriede

25.01.2016 17:00 kur : Kandavas novada dome

Lauku atbalsta programmas 2014. - 2020. gadam pasākums “Pamatpakalpojumi un ciematu atjaunošana lauku apvidos” paredz sniegt atbalstu grants ceļu uzlabošanai. Pirms projektu iesniegšanas Lauku atbalsta dienestā, Kandavas novada dome aicina Kandavas pagasta iedzīvotājus un uzņēmējus uz potenciāli pārbūvējamo grants ceļu izvērtēšanas apspriešanu atbilstoši apstiprinātajiem atlases kritērijiem 25.janvārī plkst. 17:00 Kandavas novada domes zālē.

Pārējos pagastos apspriedes notika 2015.gada nogalē.

Kandavas Mākslas un Mūzikas skolas audzēkņu darbu izstāde "Rūķu stāsti"

12.01.2016 - 12.02.2016 kur : Kandavas novada muzejs, Kandavas Mākslas galerija, mākslas galerija

12.janvārī Kandavas novada muzeja Mākslas galerijā tika atklāta gadskārtējā Mākslas un mūzikas skolas audzēkņu darbu izstāde.

Šoreiz izstādei dots nosaukums „ Rūķu stāsti”. Par to, kāpēc tieši tāds, izstādes atklāšanā pastāstīja skolotāja Inga Brīniņa. „ Gatavojoties izstādei, mēs atcerējāmies, kādas izstādes šo gadu laikā bijušas. Pirms diviem gadiem bija izstāde „Gaidām ziemu”, dedzinājām svecītes to gaidot, bet ziema tā īsti neatnāca. Pagājušajā gadā izstādes nosaukums bija „ Ziemas raksti”, bet atkal ziemas nebija. Es domāju, ka rūķi to redzēja un uzņēmās ziemu mums atvest. Tāpēc viņi izstādes darbos stāsta par to, kas ziemā notiek, kā krīt sniegs, kādas izskatās sniegpārslas, koki un mežs. Un īsta ziema ar bagātīgu sniegu šogad ir atnākusi.”

Mākslas un mūzikas skolas direktore Maruta Balode uzsvēra, ka atrodoties šajās telpās, tās viņai vienmēr ir īpašas sajūtas, jo šī zāle ir piepildīta ar daili, piepildīta ar gaumīgu, daudzveidīgu mākslu. „ Māksla vienmēr rada īpašu noskaņojumu. Un es esmu lepna par to, ka viss šis krāšņums, kas mājos te veselu mēnesi, ir tapis Kandavas Mākslas skolā.”

Izstāde būs apskatāma līdz 12.februārim.

Ar “Kandavas kausa izcīņu hokejā” atklāj slidotavu Kandavā

09.01.2016 10:00 kur : Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma stadions

Godalgoto vietu ieguvēju kopbilde. 3.vietā hokeja komanda

Godalgoto vietu ieguvēju kopbilde. 3.vietā hokeja komanda "Matkule".

9.janvārī spītējot aukstajam laikam Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma stadiona teritorijā pulcējās kupls skaits hokeja spēlētāju un atbalstītāju, lai ar hokeja maču atklātu Kandavas slidotavu.

Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts savā uzrunā teica paldies visiem, kas aktīvi līdzdarbojās slidotavas izveidošanā.

Hokeja mačā piedalījās 14 komandas, gan no Kandavas novada, gan Talsiem un Sabiles. 1. vietu ieguva komanda “Humors” no Talsiem, 2. vietā “Varenās pīles” no Sabiles un 3.vieta komandai “Matkule”.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)

Jauno gadu atzīmē novada seniori09.01.2016

9.janvārī Valdeķu kultūras namā uz Jaungada pasākumu pulcējās novada pensionāru kuplā saime.

Jaungada balles parasti tiek svinētas Valdeķos, jo Kandavā Pensionāru Dienas centra zāle ir par mazu skaitliski tik lielam pulkam kādā uz šo pasākumu ierodas novada pensionāri.

Seniorus sveica Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts, novēlot visiem dzīvesprieku, veselību un aktivitāti, jo mūsu novada pensionāri ir ļoti aktīvi un iesaistās teju visos novadā notiekošajos pasākumos.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (21)

Es atgriežos Ziemassvētku pasakā

07.01.2016 10:00

"Puteklīša ģimenes Ziemassvētki"- Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

7.janvārī Kandavas Internātvidusskolas aktu zālē norisinājās 1.-4.klašu skolēnu pasākums “Es atgriežos Ziemassvētku pasakā”, kur katra novada skola uzstājās ar sagatavotu Ziemassvētku tēmai veltītu ludziņu.

Skolu vadībai, skolotājiem un skolēniem darba prieku, panākumus un veiksmi Jaunajā gadā vēlēja Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts, bet pateicības par piedalīšanos pasākumā “Es atgriežos Ziemassvētku pasakā” un par mazo eglīšu rotāšanu (kuras bija apskatāmas Kandavas promenādē) pasniedza Kandavas novada Izglītības pārvaldes vadītāja Silvija Tiltiņa.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (44)

Jaunajā gadā tiekas novada represēto apvienība06.01.2016

Zvaigznes dienā, 6.janvārī Kandavas novada muzejā uz gadskārtējo Jaungada tikšanos pulcējās Kandavas novada represēto apvienības biedri.

Kā savā uzrunā sacīja represēto apvienības vadītājs Pēteris Briedis, no 844 „piespiedu brīvprātīgā ekskursijā uz Austrumiem” izsūtītajiem novada iedzīvotājiem, dzīvo rindās palikuši vairs tikai 76. Tie ņiprākie, kas vēl kaut ko dara, tad arī bija ieradušies uz tikšanos muzejā. Interesants fakts ir tas, ka neraugoties uz visu to, ko nācies pārdzīvot šiem cilvēkiem, esošo 76 izsūtīto vidējais vecums ir 79,2 gadi. Tātad nodzīvots krietns mūžs. „Un vēl turpināsim dzīvot!”- smejot sacīja Pēteris Briedis. Vecākajiem ir jau pāri par deviņdesmit gadiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)

Jaunā gada sagaidīšana Kandavā04.01.2016

Foto: Jānis Kamerāds

Foto: Jānis Kamerāds

31.decembrī, kā allaž gadu mijā, Kandavas Promenādē uz jaunā gada sagaidīšanu pulcējās novada ļaudis. Iedzīvotājus jaunajā gadā sveica Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts, īsā uzrunā atskatoties uz paveikto 2015.gadā un plānotajiem darbiem 2016.gadā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top