faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Barikāžu dienu atcerei veltīts pasākums Zantē

20.01.2016 13:00 kur : Zantes kultūras nams

20.janvāra pēcpusdienā Zantes kultūras namā, sadarbībā ar Zantes pamatskolu, notika barikāžu dienu atcerei veltīts pasākums „Barikādēm – 25”.

Vēstures skolotāja Laila Šaicane pastāstīja par 1991.gada janvāra notikumiem Rīgā un Latvijas vēsturē tik svarīgo laiku pirms 25 gadiem, kad latvju tauta bez ieročiem, ar dziesmām un gara spēku stājās pretī karaspēkam. Kādas patiesībā bija to dienu domas un izjūtas, zina tikai paši barikāžu dalībnieki. To vidū bija arī Zantes sievas un vīri.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Ugunskuram liesmojot, Kandavā atceras barikāžu laiku

20.01.2016 18:00 kur : Kandavas kultūras nams

20.janvāra vakarā, atceroties 1991.gada barikāžu laiku, ikviens bija aicināts sajust tā laika īpašo gaisotni pie piemiņas ugunskura Kandavas kultūras nama pagalmā.

Pulcējušies bija gan ļaudis cienījamos gados, gan jaunieši un bērni, lai draudzīgā un nepiespiestā atmosfērā ar kultūras nama darbinieku sarūpētu karstu tēju un maizītēm, gluži kā toreiz, atzīmētu 25.gadskārtu, kopš Latvijas Tautas frontes organizētajām barikādēm, kurās piedalījās Latvijas neatkarības aizstāvji no visiem novadiem, tajā skaitā arī mūsu novada.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (14)

Piemiņas brīdis Kārļa Mīlenbaha dzimšanas dienā

18.01.2016

18.janvārī Rīgas Lielajos kapos Kārļa Mīlenbaha atdusas vietā notika piemiņas pasākums veltīts diženā valodnieka 163. dzimšanas dienai, kuru organizēja Kandavas novada Kultūras pārvalde.

Pasākumā Latvijas Universitātes profesore Ina Druviete, atskatījās uz to, kas jau paveikts K.Mīlenbaha mantojuma saglabāšanā, kā piemēru minot, Mīlenbaha darbu izlases sastādīšanu, lai lasītājiem padarītu pieejamu valodnieka, folklorista, arī lieliska dzejnieka un atdzejotāja zinātnisko mantojumu.

I.Druviete izteica pateicību muzikālās mistērijas „Piederība” autoriem (uzvedums izskanēja Kandavas novada svētkos 2015.gadā un tās galvenais varonis bija Kandavas apkaimē dzimušais valodnieks Kārlis Mīlenbahs).

printēt Lasīt visu ziņu galerija (14)

Cienījamie Zemītes un Zantes pagasta iedzīvotāji!20.01.2016

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” informē, ka laika periodā no 2016. gada 25. janvāra līdz 29. janvārim Zemītes un Zantes pagastā būs iespēja saņemt asenizācijas pakalpojumus par 17,07 EUR.

Pieteikties savlaicīgi zvanot pa t. 63126072, 63126188 un 26603244!

printēt

Kandavas internātvidusskolā izveidotas jaunas atpūtas telpas skolēniem19.01.2016

Kandavas internātvidusskolas direktore Elita Lavrinoviča atklāj jaunās atpūtas telpas internāta 4.stāvā.

Kandavas internātvidusskolas direktore Elita Lavrinoviča atklāj jaunās atpūtas telpas internāta 4.stāvā.

Lai radītu mājīgākus apstākļus un veicinātu pašapkalpošanās iemaņas, Kandavas internātvidusskolā 18.janvārī tika atklātas divas jaunas atpūtas telpas skolēniem.

Kā pastāstīja skolas direktore Elita Lavrinoviča, tagad skolēni, kuri dzīvo skolas internātā, vakarus varēs pavadīt mājīgās un košās atpūtas istabās. Šeit skolēni varēs pagatavot sev kādu cienastu, uzspēlēt galda spēles vai pavadīt laiku mierīgās sarunās, skatoties televīzijas pārraides.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (22)

Pīrādziņa slēpojumā piedalās gandrīz simts dalībnieku

17.01.2016 12:00 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas stadions

Šogad ziema mūs lutina ar sniegu un īsti ziemīgiem laika apstākļiem, tādēļ iespējams aktīvi nodarboties ar ziemas sporta veidiem. Tā, 17.janvārī Pasaules sniega dienas ietvaros Kandavā notika kārtējais „Pīrādziņa slēpojums”. Visi aktīvie slēpot gribētāji varēja kārtīgi izslēpoties Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas stadionā. Šis slēpošanas posms bija ļoti kupli apmeklēts, jo diena bija pasakaina, kā radīta aktīvai atpūtai dabā, piedalījās apmēram 90 dalībnieku, sākot ar pašiem mazākajiem līdz pat pensijas vecumam. Slēpotājiem bija iespēja izvēlēties distances garumu katram pēc saviem ieskatiem un varēšanas. Pēc stundu garās slēpošanas visus dalībniekus sagaidīja karsta tēja un pīrādziņi.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)

Notiks Lauku atbalsta programmas ” Pamatpakalpojumi un ciematu atjaunošana lauku apvidos” Kandavas pagasta iedzīvotāju apspriede

25.01.2016 17:00 kur : Kandavas novada dome

Lauku atbalsta programmas 2014. - 2020. gadam pasākums “Pamatpakalpojumi un ciematu atjaunošana lauku apvidos” paredz sniegt atbalstu grants ceļu uzlabošanai. Pirms projektu iesniegšanas Lauku atbalsta dienestā, Kandavas novada dome aicina Kandavas pagasta iedzīvotājus un uzņēmējus uz potenciāli pārbūvējamo grants ceļu izvērtēšanas apspriešanu atbilstoši apstiprinātajiem atlases kritērijiem 25.janvārī plkst. 17:00 Kandavas novada domes zālē.

Pārējos pagastos apspriedes notika 2015.gada nogalē.

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top