faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

LM izsludina konkursu „Labākais sociālais darbinieks Latvijā - 2015”05.08.2015

Labklājības ministrija (LM) no 5.augusta līdz 31.augustam izsludina konkursu „Labākais sociālais darbinieks Latvijā – 2015.”. Konkursa mērķis ir apzināt sociālos darbiniekus Latvijā, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas sociālā darba praksē, sniedz profesionālu atbalstu iedzīvotājiem dažādu sociālo problēmu risināšanā un novēršanā, popularizēt sociālā darbinieka profesiju Latvijā.

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas vecpilsētas laukumam svētki04.08.2015

1.augustā plkst. 12:00 Kandavas Vecpilsētas laukumā pulcējās pilsētas iedzīvotāji un viesi, lai kopīgi atzīmētu ikgadējos ielu svētkus.

Svētki iesākās pie grāmatnīcas „Laipa” , kur visi sanākušie varēja izglītoties vēsturiski, klausoties svētku organizatoru apkopotajā informācijā par ēkām, kā arī uzzināt interesantas detaļas no namu iedzīvotājiem. Piemēram, veikala-salona „Marta B” īpašniece atklāja, ka zem salona telpām atrodas aizbērts vīna pagrabs, kā arī pastāstīja par veikala nosaukuma rašanos.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)

SIA „Kandavas komunālie pakalpojumi” informē29.07.2015

SIA „Kandavas komunālie pakalpojumi” informē, ka sakarā ar atvaļinājumu sociālā dienesta kase no 03. augusta līdz 16. augustam būs slēgta.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

printēt

Pētnieki izzina kā Abavas senlejas dabas parks un kultūras mantojums ietekmē Kandavas novada attīstību 28.07.2015

28. jūlijā pētnieku grupa no Vidzemes Augstskolas Sociālo, ekonomisko un humanitāro pētījumu institūta (HESPI) un Latvijas Lauksaimniecības universitātes, devās izziņas ekspedīcijā uz Kandavas novadu, lai izpētītu kā Abavas senlejas dabas parks un Kandavas pilsētas vēsturiskā centra kultūras mantojums ietekmē novada attīstību.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Kandavas novadu apmeklē Centrālā vēlēšanu komisija 24.07.2015

No kreisās: Pārstāvji no Centrālās vēlēšanu komisijas: Didzis Zeibots, Gundega Drēska, Arnis, Cimdars un Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts

No kreisās: Kandavas novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Didzis Zeibots, Pārstāvji no CVK: Gundega Drēska, Arnis, Cimdars un Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts

23. jūlijā Kandavas pilsētu un pagastus apmeklēja Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) priekšsēdētājs Arnis Cimdars, projektu vadītāja Gundega Drēska un Kandavas novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Didzis Zeibots, lai apsekotu vēlēšanu iecirkņus un novērtētu to pieejamību vēlētājiem ar kustību traucējumiem.

A.Cimdars apmeklēja vēlēšanu iecirkņus kā pilsētā, tā pagastos un atzina, ka tie ir pilnībā aprīkoti ar visu nepieciešamo, lai pilnvērtīgi nodrošinātu vēlēšanu gaitas norisi Kandavas novadā.

Tiekoties ar domes priekšsēdētāju Normundu Štofertu, tika pārrunāti jautājumi par esošo situāciju, kas visumā vērtēta kā ļoti pozitīva. Komisija tuvākajā laikā iesniegs arī izvērstāku redzējumu par iespējām nodrošināt vēlēšanu procesu cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

printēt Lasīt visu ziņu

SIA Kandavas komunālie pakalpojumi informācija iedzīvotājiem15.07.2015

SIA „Kandavas komunālie pakalpojumi” informē, ka š.g. 24. jūlijā (piektdien) birojs būs slēgts.

Maksājumus par komunālajiem pakalpojumiem šajā dienā varat veikt Kandavas novada sociālā dienesta kasē.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

printēt

Kandavas novada iespēju fonds (KNIF) izsludina 2.projektu konkursu programmā „Dari pats!”20.07.2015

Projektu konkursa Dari pats!” mērķis ir veicināt iedzīvotāju grupu līdzdalību Kandavas novada vides labiekārtošanā, dzīves telpas uzlabošanā un radošu iniciatīvu īstenošanā.

Ar konkursa nolikumu var iepazīties šeit

Konkursa pieteikuma anketa šeit

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top