faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Es atgriežos Ziemassvētku pasakā

07.01.2016 10:00

"Puteklīša ģimenes Ziemassvētki"- Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

7.janvārī Kandavas Internātvidusskolas aktu zālē norisinājās 1.-4.klašu skolēnu pasākums “Es atgriežos Ziemassvētku pasakā”, kur katra novada skola uzstājās ar sagatavotu Ziemassvētku tēmai veltītu ludziņu.

Skolu vadībai, skolotājiem un skolēniem darba prieku, panākumus un veiksmi Jaunajā gadā vēlēja Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts, bet pateicības par piedalīšanos pasākumā “Es atgriežos Ziemassvētku pasakā” un par mazo eglīšu rotāšanu (kuras bija apskatāmas Kandavas promenādē) pasniedza Kandavas novada Izglītības pārvaldes vadītāja Silvija Tiltiņa.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (44)

Jaunajā gadā tiekas novada represēto apvienība06.01.2016

Zvaigznes dienā, 6.janvārī Kandavas novada muzejā uz gadskārtējo Jaungada tikšanos pulcējās Kandavas novada represēto apvienības biedri.

Kā savā uzrunā sacīja represēto apvienības vadītājs Pēteris Briedis, no 844 „piespiedu brīvprātīgā ekskursijā uz Austrumiem” izsūtītajiem novada iedzīvotājiem, dzīvo rindās palikuši vairs tikai 76. Tie ņiprākie, kas vēl kaut ko dara, tad arī bija ieradušies uz tikšanos muzejā. Interesants fakts ir tas, ka neraugoties uz visu to, ko nācies pārdzīvot šiem cilvēkiem, esošo 76 izsūtīto vidējais vecums ir 79,2 gadi. Tātad nodzīvots krietns mūžs. „Un vēl turpināsim dzīvot!”- smejot sacīja Pēteris Briedis. Vecākajiem ir jau pāri par deviņdesmit gadiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)

Jaunā gada sagaidīšana Kandavā04.01.2016

Foto: Jānis Kamerāds

Foto: Jānis Kamerāds

31.decembrī, kā allaž gadu mijā, Kandavas Promenādē uz jaunā gada sagaidīšanu pulcējās novada ļaudis. Iedzīvotājus jaunajā gadā sveica Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts, īsā uzrunā atskatoties uz paveikto 2015.gadā un plānotajiem darbiem 2016.gadā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Dim, dim, dim Kandavā Ziemassvētku noskaņā26.12.2015

Otrajos Ziemassvētkos, 26.decembrī, Kandavā katru gadu atzīmē Ziemassvētkus. Arī šogad jau ap pusdienas laiku sākās rosība kafejnīcā „ Ieviņa”, kur durvis vēra piparkūku darbnīca un labam noskaņojumam muzicēja saksofonistu trio.Visi ienākumi no piparkūku darbnīcas tiks ziedoti Tukuma dzīvnieku patversmei.

No plkst. 13:00 Kandavas novada muzejā atvērās Ziemassvētku Dāvantirgus un sveču liešanas darbnīca, bet pie muzeja darbojās „ Laimīgais busiņš” , notika tirgošanās, tējas vārīšana un citas jautras izdarības.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (51)

Paziņojums par Kandavas novada iedzīvotāju līdzdalības procesu Kandavas novada attīstības programmas 2016.-2021.gadam izstrādē14.12.2015

Atbilstoši 13.10.2011. likumam "Teritorijas attīstības plānošanas likums" un 29.12.2014. Kandavas novada domes lēmumam „Par Kandavas novada attīstības programmas izstrādes uzsākšanu” (prot. Nr.17), Kandavas novada pašvaldība uzsāk Kandavas novada attīstības programmas izstrādi. Dokumenta izstrādes mērķis ir veidot pamatu Kandavas novada teritorijas ilgtspējīgai un līdzsvarotai attīstībai un noteikt rīcību kopumu, kas būtu realizējams turpmāko septiņu gadu laikā.Attīstības programmas dokumenta plānotais darbības termiņš ir septiņi gadi – no 2016.-2021.gadam.

printēt Lasīt visu ziņu

Ir iznācis jaunais "Kandavas novada vēstnesis" decembra numurs22.12.2015

Lai apskatītu numura elektronisko versiju, spiediet šeit

printēt

Paldies novada donoriem no Valsts asinsdonoru centra21.12.2015

„ Mums tālu nav jāiet un nevajag iet, dod man no sevis tikai mazliet no visa!”, - sacījis Imants Ziedonis.

Tas nebūt nav par daudz prasīts- būt īstajā vietā un laikā, lai dotu savu artavu asins donoru kustībā. Un cilvēki atsaucas. Atsaucas brīžos, kad visvairāk vajadzīgs, lai asins lāse ļautu cīnīties par dzīvību. Iespēju atkal ieelpot.

Valsts asinsdonoru centrs( VADC) izsaka sirsnīgu pateicību visiem Kandavas novada donoriem par viņu pašaizliedzību un ieguldījumu asins donoru kustībā 2015.gadā. VADC trijos izbraukumos novada donori asinis ziedojuši 129 reizes. Īpašs prieks par 12 jaunajiem donoru kustības biedriem!

Aicinām būt tikpat labestīgiem un aktīviem arī 2016.gadā!

Paldies par jūsu nesavtīgo rīcību!

printēt
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top