faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Kandavas novada audžu ģimenes svin Ziemassvētkus

19.12.2015 13:00 kur : Valdeķu kultūras nams

Bērniem, kas dažādu apstākļu dēļ palikuši bez vecākiem vislabākā dāvana ne vien Ziemassvētkos, bet visā dzīvē ir ne jau saldumi vai rotaļlieta, bet mamma un tētis, proti- audžuģimene. Par to pārliecinājās visi klātesošie, kas 19.decembrī Valdeķu kultūras namā kopā ar Kandavas novada aizbildņu un audžu ģimenēm un bērniem svinēja Ziemassvetkus.

Šī audžuģimeņu godināšanas pasākuma iniciatore un vadītāja ir zemnieku saimniecības “Indāni” saimniece Signe Ezeriņa, kura ir ne vien erudīta uzņēmēja, bet arī mīļa mamma un audžumamma.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (29)

Pretendentu pieteikšana konkursam "Gada jaunietis 2015"

15.12.2015 - 20.01.2016 kur : Kandavas multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla"

Pretendentu pieteikšana no 2015.gada 15.decembra līdz 2016.gada 20.janvārim plkst.17.00.

Konkursa nolikumu skatīt šeit

Vānes pagasta sieviešu klubs GUNNA - viena no 160 biedrībām, kas saņēmušas atbalstu kvalitatīvākai ikdienai novados 21.12.2015

Kopš 2013.gada 160 Latvijas biedrības un nodibinājumi saņēmuši 712 100 eiro lielu Borisa un Ināras Teterevu fonda programmas “Nāc un dari! Tu vari!” atbalstu dažādu ieceru īstenošanai savos novados. Šonedēļ atbalstu saņēma arī biedrībaVānes pagasta sieviešu klubs GUNNA”. Kopumā norises atbalstītas 79 pašvaldībās, aptverot 108 350 iedzīvotājus pilsētās un lauku apvidos.

Biedrība “Vānes pagasta sieviešu klubs GUNNA” apvieno pagasta bērnus, sievietes, seniorus saturīgākai ikdienas dzīvei lauku vidē. Biedrība ir veiksmīgi piesaistījusi dažādu starptautisku fondu līdzekļus, tie ieguldīti gan nodarbību telpu iekārtošanā, gan to aprīkošanā ar atbilstošu tehniku, mēbelēm un mūzikas instrumentu. Vānē gan skolas audzēkņi, gan pašdarbības kolektīvu dalībnieki atsaucīgi līdzdarbojas biedrības rīkotajos pasākumos.

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas novada muzejā atvērts ZIEMASSVĒTKU DĀVANTIRGUS16.12.2015

ZIEMASSVĒTKU DĀVANTIRGUS darbojas jau ceturto gadu un šo gadu laikā tas ir iemantojis plašu atpazīstamību un ieguvis lielu atsaucību ne tikai no kandavniekiem, novada ļaudīm, bet interesentiem no tuvākām un tālākām Latvijas vietām, kas brauc pie mums iegādāties Ziemassvētku dāvanas saviem mīļajiem.

Šogad tirdziņā piedalās vairāk nekā 80 amatnieki, rokdarbnieki, mākslinieki, mājražotāji no Kandavas apkārtnes, Sabiles, Talsiem, Saldus, Tukuma, Ventspils, Jelgavas, Rīgas, Liepājas un citām Latvijas pilsētām.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (77)

Izstāžu zālē „Vējspārns” apskatāma Evas Miglinieces gleznu izstāde

07.12.2015 - 31.01.2016 kur : Kandavas kultūras nams

No 7.decembra līdz nākamā gada 31.janvārim Kandavas kultūras nama izstāžu zālē „ Vējspārns” apskatāma Evas Miglinieces gleznu izstāde.

Eva Migliniece kādu laiku dzīvojusi Kandavā, absolvējusi Latvijas Mākslas akadēmijas Grafikas nodaļu un ieguvusi maģistra grādu Latvijas Universitātes Pedagoģijas fakultātē.

Māksliniece iedvesmu rod dabā, nerimtīgi cenšoties saskatīt skaisto vienkāršās, apkārt esošās parādībās. Savos darbos Eva pievēršas arī sievietes jūtu pasaulei, tās prieka un miera brīžiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Valsts zemes dienests infomē

Valsts zemes dienests informē, ka sakarā ar ikgadējo informācijas sistēmas darbības pārtraukumu un datu apmaiņas sistēmu darbības traucējumiem laik posmā no 2015. gada 29.decembra līdz 2016. gada 4.janvārim, ir plānotas izmaiņas klientu apkalpošanā.

Darba laiki Jūrmalas un Tukuma klientu apkalpošanas centrā šeit

Darba laiki Rīgas klientu apkalpošanas centrā šeit

printēt

Seno lietu krātuves atklāšana Vānē14.12.2015

14.decembrī notika Vānes pagasta „ Seno lietu krātuves” atklāšana, kas reizē bija arī realizētā projekta „ Dari pats” noslēgums.

Kā, atklājot pasākumu, pastāstīja Vānes pagasta bibliotēkas vadītāja Sandra Kosogova, vānenieki jau sen runājuši, ka visur citur ir muzeji, piemiņas istabas, sakārtota pagasta vēsture, bet Vānē nav nekā no tā.

„Šogad tuvojoties pagasta svētkiem, nolēmām, ka vēstures liecības jāizceļ dienas gaismā, un ierīkojām bibliotēkā izstādi „ Vēsture zem putekļiem”, kura iesākās ar Airitas Ezerkalnes un Ilmāra Hānberga dotajām lietām, mantām, grāmatām un sadzīves priekšmetiem no „ Zeltiņu” mājām.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (33)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top