faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Kandavas novada domē iecelts jauns Būvvaldes vadītājs31.08.2017

Reinis Mārtinsons
    Reinis Mārtinsons

Ar š.g. 1.septembri Kandavas novada domē par Būvvaldes vadītāju ir iecelts Reinis Mārtinsons. 

Darbam nepieciešamo pieredzi ieguvis, kopš 2011.gada, strādājot Talsu novada pašvaldības Komunālajā nodaļā par celtniecības speciālistu, bet no 2014. gada - par Talsu novada pašvaldības Būvvaldes vadītāju.

R.Mārtinsonam ir atbilstoša izglītība celtniecības jomā. 2011. gadā ieguvis augstāko izglītību būvzinātnē un būvinženiera kvalifikācijā. 2014.gadā iegūts būvprakses sertifikāts būvprakses vadīšanā un uzraudzībā.  Tāpat Reinim ir virkne dažādu kvalifikācijas iegūšanas apliecību būvniecības nozarē. Reinis dzīvo Abavas pagastā, netālu no Sabiles.

Apmeklētāju pieņemšanas laiki: pirmdienās 13:00- 19:00 un ceturtdienās 9:00- 12:00.

 

 

printēt

Gadskārtējā konferencē tiekas novada izglītības darbinieki

30.08.2017 11:00
Godināti "Gada skolotāji 2017"
Godināti "Gada skolotāji 2017"

Katru gadu augusta beigās kāds no Kandavas novada pagastiem pie sevis uzņem novada izglītības iestāžu darbiniekus, lai tiktos ikgadējā konferencē. Šogad kārta pienākusi Zantes pagastam. 30.augustā Zantes kultūras namā norisinājās izglītības darbinieku konference, kurā tika godināti novada labākie pedagogi.

Šogad balvu „Par mūža ieguldījumu izglītībā” saņēma Zantes pamatskolas skolotāja Zinta Grošteina un pirmsskolas izglītības iestādes “Zīļuks” skolotāja Dzintra Avotiņa.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (39)

AS “Sadales tīkls” uzlabo elektroapgādi klientiem Kandavas novadā30.08.2017

Lai klientiem Kandavas, Engures un Jaunpils novadā paaugstinātu elektroapgādes drošumu un kvalitāti, AS “Sadales tīkls” šogad šajos novados atjaunos vidējā sprieguma elektrolīnijas 42 km garumā, zemsprieguma gaisvadu elektrolīnijas pārbūvēs par kabeļu līnijām 21 km garumā un rekonstruēs vai izbūvēs jaunas 23 transformatoru apakšstacijas. Kopumā šo novadu elektrotīkla atjaunošanā AS “Sadales tīkls” šogad plāno ieguldīt 2 miljonus eiro, uzlabojot sniegto pakalpojumu kvalitāti vairāk nekā 7 000 klientu.

printēt Lasīt visu ziņu

Cenu aptauja projektā "DAP ieviešana Abavas senlejā"30.08.2017

 1. Atsauce uz projektu:  Latvijas vides aizsardzības fonda finansētais projekts Nr. 1-08/45/2017, “Dabas aizsardzības plāna ieviešana Abavas senlejā”.

2. Finansējuma saņēmējs, kas plāno iepirkumu:  Biedrība “Abavas ielejas attīstības centrs”, reģ.nr. 50008072441, adrese Kūrorta ielā 1b, Kandava, Kandavas novads, LV3120.

 3. Cenu aptaujas priekšmets :
Cenu aptaujas priekšmets ir pakalpojums - Potenciāli vērtīgo atklāto aizsargājamo zālāju atjaunošana un apsaimniekošana, koku un krūmu ciršana un pļaušanas atsākšana zālājos Kandavas novadā:

printēt Lasīt visu ziņu

Zālāju atjaunošana Abavas senlejā30.08.2017

Tiekoties ar iedzīvotājiem, viena no visvairāk apspriestajām problēmām, ir pļavu aizaugšana ar krūmiem – pazūd skaistie ierastie skati uz Abavas upes ieleju. Projekta “Dabas aizsardzības plāna ieviešana Abavas senlejā” mērķis ir īstenot dabas parka “Abavas senleja” teritorijas apsaimniekošanas ilgtermiņa mērķi - saglabāt dabas parka ainavisko un kultūrvēsturisko vērtību, kā arī bioloģisko daudzveidību, uzlabojot mežu, zālāju, purvu un saldūdens, atsegumu biotopu kvalitāti un, veicinot daudzveidīgās augu, putnu bezmugurkaulnieku, sikspārņu un citu sugu, kā arī to dzīvotņu saglabāšanas ilglaicību, vienlaikus nodrošinot arī izglītošanas un audzināšanas funkciju izpildi, teritorijas attīstību un iedzīvotāju labklājības līmeņa celšanos.

printēt Lasīt visu ziņu

Par biedrības „Kandavas Partnerība” LEADER projektu iesniegumu konkursa 5. kārtu30.08.2017

lauku attīstībai 2014.–2020. gadam apakšpasākumā "Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju" (apakšpasākuma kods – 19.2.) aktivitātē "Vietējās ekonomikas stiprināšanas iniciatīvas" un aktivitātē "Vietas potenciāla attīstības iniciatīvas" atbilstoši 2015. gada 13. oktobra Ministru kabineta noteikumiem Nr. 590 “Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanas kārtība lauku attīstībai apakšpasākumā "Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju”. Projektu iesniegumu pieņemšanas termiņš: 02.10.2017. – 02.11.2017.

printēt Lasīt visu ziņu

Daudzbērnu ģimeņu atlaide sabiedriskajā transportā30.08.2017

No 2017.gada 1.jūlija daudzbērnu ģimenes locekļi, braucot reģionālo maršrutu autobusos un vilcienos, ir tiesīgi saņemt atlaidi 25% apmērā no viena brauciena biļetes, savukārt no 1.septembra – 20% apmērā no abonementa biļetes cenas. Atlaidi var saņemt daudzbērnu ģimenes locekļi, kuri biļetes iegādes brīdī uzrāda 3+ Ģimenes karti un pasi, personas apliecību jeb ID karti un skolēnu apliecību, ja bērna vecums nepārsniedz 15 gadus.

Kādas atlaides pienākas daudzbērnu ģimenēm?
Daudzbērnu ģimenes locekļi, braucot vietējās nozīmes un starppilsētu maršrutu autobusos un vilcienos, var saņemt atlaidi 25% apmērā no vienas biļetes cenas, kas ir paredzēta vienam braucienam vienā virzienā, kā arī 20% apmērā no abonementa biļetes cenas.

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top