faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Zemītes baznīca nosvinējusi 450 gadu jubileju

27.08.2017 14:00 - 16:00 kur : Zemītes evanģēliski luteriskā baznīca

27.augustā Zemītes evanģēliski luteriskajā baznīcā norisinājās 450. gadadienas jubilejas Dievkalpojums. Svētku Dievkalpojumu vadīja Liepājas diacēzes bīskaps Hans Martins Jensons un mācītājs Vilnis Auziņš. Svētkus kuplināja Kandavas novada domes priekšsēdētāja Inga Priede un ansamblis "Cantabile" vadītājs Toms Kazimirisaņecs.

Rakstos Zemītes evaņģēliski luteriskā baznīca pirmoreiz minēta 1567. gadā, kā Kandavas evaņģēliski luteriskās baznīcas filiāle, turklāt ar nosaukumu Plāņu baznīca, jo Zemītes muiža un Plāņu muiža Zantes pusē piederējusi vienam īpašniekam.

printēt Lasīt visu ziņu

Mūsu U-13 meiteņu basketbola komanda izcīna 4.vietu "Siguldas kausa" izcīņā 28.08.2017

26.un 27.augustā Siguldas sporta skolā norisinājās tradicionālais turnīrs basketbolā meitenēm "Siguldas Kauss -2017", kas ir kā gatavošanās cikls jaunajai JLBL sezonai.

Jau otro gadu pēc kārtas turnīrā startēja arī Kandavas BJS skolas U-13 meiteņu komanda, kura piecu komandu konkurencē izcīnīja 4.vietu.

Lūk, mūsu meiteņu spēļu rezultāti:

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)

Par audžuģimenē un aizbildnībā esošo bērnu mutes dobuma veselības veicināšanu28.08.2017

Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto

Labklājības ministrija un Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas institūta Terapeitiskās stomatoloģijas klīnikas Bērnu nodaļa un RSU Zobārstniecības fakultātes Bērnu studentu klīnika ir parakstījusi sadarbības memorandu. Sadarbības mērķis ir sekmēt audžuģimenē un aizbildnībā esošu bērnu mutes dobuma veselības aizsardzību.

No septembra audžuģimenē un aizbildnībā esošajiem bērniem iespējams veikt pierakstu bērnu mutes dobuma diagnostikai, individuāla plāna sastādīšanai un ārstniecībai.

Lai veiktu pierakstu, kā arī noskaidrotu detalizētāku informāciju par zobārstniecības pakalpojuma saņemšanu, aicinām no 29. augusta sazināties ar kontaktpersonu Antru Matušonoku pa tālr. 27065326

printēt

Diskutē par vides pieejamību Kandavas novadā

23.08.2017 16:30 kur : Kandavas novada sociālais dienests
Ar pētījumu iepazīstina D. Ošeniece, I. Ose un Z. Sergejeva
Ar pētījumu iepazīstina D. Ošeniece, I. Ose un Z. Sergejeva

23. augusta pēcpusdienā Kandavas novada Sociālās palīdzības centrā norisinājās diskusija par vides pieejamību Kandavas novadā. Diskusiju organizēja Dārta Ošeniece, Ieva Ose, Zelma Sergejeva programmas GoBeyond ietvaros.

Šī gada jūlijā meitenes veikušas pētījumu par vides pieejamību Kandavas novadā cilvēkiem ar invaliditāti, senioriem un vecākiem ar bērnu ratiņiem. Apsekotas 42 publiskas ēkas- izglītības iestādes, pagastu pārvaldes, bibliotēkas, pasts, kultūras nami Kandavā, Cēres, Matkules, Vānes, Zantes un Zemītes pagastos. Objekti tika vērtēti pēc sekojošiem kritērijaiem- publisko ēku uzbrauktuvju stāvums, ērtas iekļūšanas un izkļūšanas iespējas, sliekšņu augstums, informācijas pieejamība cilvēkiem ar redzes un dzirdes traucējumiem, papildus fiksējot, vai objekti ir draudzīgi arī ģimenēm ar bērniem ratiņos.

printēt Lasīt visu ziņu

Zinību diena Kandavas novada izglītības iestādēs

01.09.2017
Es ieeju rudenī, vēsajās salnās
Dāliju un gladiolu smaržās,
Gājputnu klaigās. Savā skolā.


1. septembra Zinību dienas norise Kandavas novada izglītības iestādēs:

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas evaņģēliski luteriskajai draudzei jauns mācītājs24.08.2017

Kandavas ev. lut. draudzes mācītājs Valdis Podziņš
Kandavas ev. lut. draudzes mācītājs Valdis Podziņš

24.augustā Kandavas novada domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdē deputātus ar sevi iepazīstināja Latvijas evaņģēliski luteriskās baznīcas mācītājs Valdis Podziņš, kurš ar 1.augustu sācis kalpot Kandavas, Vānes un Sabiles baznīcās.

 V.Podziņš pastāstīja par savu iepriekšējo darba pieredzi, kalpojot Balgales, Nurmes, Dzirciema un Strazdes draudzēs. Tāpat mācītājs dalījās  ieteikumos, kā turpmāk veiksmīgāk veidot sadarbību starp Kandavas evaņģēliski luterisko baznīcu un pašvaldību, piemēram, noturēt kopīgus svētbrīžus dažādos valstij svarīgos datumos, rīkot dažādus koncertus Kandavas baznīcā, kā arī organizēt izglītojošus pasākumus, kas palīdzētu cilvēkiem un sabiedrībai kopumā augt garīgi un nostiprināt svarīgas pamatvērtības. 

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top