faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Kandavas skeitparka sezona ir sākusies

07.05.2016 11:00 - 16:00 kur : Kandavas multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla"

7.maijā, skeitparkā , Kandavā Zīļu ielā 2, notika pasākums "Skeitparka ievizināšana". Pasākuma laikā jauniešiem bija iespēja demonstrēt savus talantus konkursos, batikot T-kreklus kopā ar Viktoriju Selezenu, dzirdēt Kandavas mūziķu apvienības "ZVK” priekšnesumu un paraugdemonstrējumus no "Street Warriors" jeb ielu vingrotāju šovu, kā arī mūsu Liepājas draugu inline- paraugdemonstrējumus. Pasākumu organizēja biedrība "Kandavas novada Jauniešiem" ar Kandavas novada domes finansiālu atbalstu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)

“KLT Racing Team” gatavojas pirmajām sacīkstēm

21.05.2016 kur : Kandavas Kartodroms

“KLT Racing Team” viesojās Kandavas novada domē

“KLT Racing Team” viesojās Kandavas novada domē

Pagājušajā sestdienā, gatavojoties pirmajām sacīkstēm, kas notiks 21.maijā, Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma kartinga komanda “KLT Racing Team” aizvadīja pirmo treniņu Kandavas kartodromā.

Aprīļa sākumā Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā viesojās LMT Autosporta Akadēmijas pārstāvji, lai tehnikuma komandai svinīgi pasniegtu “TK Senior” klases kartingu, tādejādi dodot iespēju jauniešiem piedalīties “LMT Autosporta Akadēmijas” kartingu kausā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Novadniece Elza Gulbe izcīna otro vietu Eiropas čempionātā Vācijā09.05.2016

Novadniece Elza Gulbe izcīnīja 2.vietu Eiropas čempionātā akadēmiskajā airēšanāFoto: LETA

Novadniece Elza Gulbe izcīnīja 2.vietu Eiropas čempionātā akadēmiskajā airēšanā

Foto: LETA

Svētdien, 8.maijā mūsu novadniece Elza Gulbe izcīnīja otro vietu Vācijā notikušajā Eiropas čempionātā akadēmiskajā airēšanā.

A finālā pārliecinošu uzvaru guva austriete Magdalena Lēbniga, kurai mūsu Elza Gulbe zaudēja 17 sekundes. Pēc 500 metru atzīmes Elza bija tikai piektajā vietā, tomēr turpinājumā kāpa uz augšu un pie 1500 metriem jau bija otrā, šo vietu noturot līdz finišam.

Šis kļuvis par lielāko panākumu 22 gadus vecās Elzas Gulbes karjerā. Pirms tam viņai sekmīgs bija 2013.gads, kad tika izcīnīta bronzas medaļa pasaules Universiādē un arī pasaules čempionātā U-23 vecuma grupā.

printēt Lasīt visu ziņu

Aicinām uz atvērto durvju dienu Kandavas Mākslas un mūzikas skolā

11.05.2016 12:00 - 17:00

Mākslas nodaļā (Sabiles ielā 12)- 11.maijā no pl.12.00 – 17.00,

Mūzikas nodaļā (Tirgus laukumā 11) – 17.maijā no pl.15.00 – 18.00,

Šajā dienā interesentiem būs iespēja iepazīties ar skolu, uzzināt informāciju un uzrakstīt iesniegumu par iestāšanos mākslas un mūzikas skolā.

"Rietumu līga- Kurzemes radio līga" čempioni- "BK Viss.lv Kandava"

07.05.2016 16:00 kur : Kandavas sporta halle

Sestdien, 7. maijā , plkst. 19:30 Kandavas sporta hallē notika basketbola turnīra "Rietumu līga- Kurzemes radio līga" izšķirošā finālspēle, kurā čempiona titulu ieguva Kandavas basketbola komanda “Viss.lv”.

Spēlē par 3. vietu tikās "Baltijas Ekspresis" Ventspils - BK Tukums, kur ļoti sīvā cīņā savu meistarību parādīja BK Tukums komanda ar rezultātu 98:87 pieveicos Ventspils komandu. Starp spēlēm tika izspēlēti PRO BASKETBALL konkursi - 3 punktu metienu konkurss un veiklības stafete. 3 punktu metienu konkursā 1.vietu ieguva Ernests Cīrulis (BK Talsi), savukārt veiklības stafetē Aivis Sils (Pāvilostas novads).

printēt Lasīt visu ziņu galerija (21)

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” informē

12.05.2016 08:00

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” informē, ka sakarā ar darbinieku dalību KNAB seminārā 2016.gada 12.maijā darba laiks būs no plkst. 8:00 līdz 12:00.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Orientēšanās sezona Kandavā rit pilnā sparā

10.05.2016 16:00 - 20:00

Otrdien, 10.maijā no 16.00 līdz 20.00 Jaunkandavā notiks seriālu „ZigZag” un „Silva” apvienotā kārta o-skrējienā, kā arī taku-o kārta. Starts pie Lauksaimniecības tehnikuma stadiona. Lūgums Jaunkandavas suņu saimniekiem 10.maijā nelaist savus mīluļus pastaigā brīvā vaļā!

Orientēšanās sporta sezona novadā sākās jau 11.aprīlī Cērē. Orientieristus gaidīja seriāla „ZigZag” o-skrējiena un „Kurzemes-Zemgales Taku-o ABC” taku-o kārtas. Pavasara saulītes vilināti, Cēri apmeklēja vairāk nekā 50 orientieristi. Jāuzteic divas novada jauniešu grupas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Strukturētā dialoga V cikla konsultācijas „Kafija ar politiķiem”05.05.2016

Aicinām jauniešus, politikas veidotājus un īstenotājus, organizāciju pārstāvjus piedalīties, lai diskutētu par jauniešiem aktuāliem jautājumiem Kandavas novadā, 2016.gada 25.maijā no plkst. 10:20 līdz 13:20 Kandavas multifunkcionālajā jaunatnes iniciatīvu centrā "NAGLA", Zīļu iela 2, Kandavā

Kā notiek “Kafija ar politiķiem”?

Pasākuma “Kafija ar politiķiem” formāts dod iespēju jauniešiem tikties ar lēmumu pieņēmējiem un runāt par jauniešiem aktuāliem jautājumiem vietējā līmenī. Pasākums jauniešiem paver iespējas izzināt vietējo pašvaldību iespējas īstenot jauniešu idejas arī reģionālā un nacionālā līmenī.

printēt Lasīt visu ziņu

Izmaiņas Kandavas novada kapsētu apsaimniekošanā05.05.2016

Saskaņā ar 2016.gada 28.aprīļa Kandavas novada domes Domes sēdes protokolu Nr.6 Par pašvaldības uzdevuma - Kandavas novada kapsētu un Kandavas pilsētas kapličas apsaimniekošanu un uzturēšanu - deleģēšanu SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi”, informējam, ka par kapu vietas ierādīšanu un kapličas izmantošanu Kandavas pilsētas un Kandavas pagasta kapsētās zvanīt SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” darbiniekiem:Valijai tālr. 26526730un Dzintaram tālr. 29181411.

Informējam, ka kapu vietas ierādīšana Kandavas pilsētā un Kandavas pagasta kapsētās tiks nodrošināta savstarpēji vienojoties noteiktajā termiņā.

Kandavas kapličas un kapu vietas ierādīšanas Kandavas pilsētas un Kandavas pagasta kapsētās cenrādis*:

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas novadā svin Latvijas Neatkarības svētkus

04.05.2016 10:00 kur : Kandavas kultūras nams

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienas svinības 4.maijā Kandavā iesākās kultūras namā ar 2015.gadā novadā dzimušo bērnu un viņu ģimeņu godināšanas pasākumu „ Esmu dzimis Kandavas novadā”, kuru organizēja Kandavas novada dome kopīgi ar novada Kultūras pārvaldi. Katra bērniņa ienākšana ģimenē, novadā, Latvijā ir priecīgs notikums ne tikai vecākiem, bet arī sabiedrībai. Arī Kandavas novada dome priecājās par novadnieku skaita pieaugumu, tādēļ katra mazulīša ienākšana novada saimē ir svētki. Šī iemesla dēļ dome iedibina jaunu tradīciju – svinīgu jaundzimušo uzņemšanu novadā. Šogad tika godināti 93 bērni, kas dzimuši 2015. gadā un kuru dzīvesvieta ir deklarēta Kandavas novadā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (32)

Paziņojums par apkures avansiem03.05.2016

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” informē, ka klientiem kuriem nav pamatparāda, sākot ar maija mēnesi, tiks piestādīti avansa maksājumi par apkuri 0.41 EUR / m2 bez PVN. Ja nevēlaties maksāt avansu par 2016./2017.gada apkures sezonu, lūdzam paziņot, rakstot uz epastu: SIA_KKP@inbox.lv vai pa tālr.: 63126072, 63126188.

Atgādinām, ka iemaksājot avansu par nākamo apkures sezonu, atvieglosiet maksājumu slogu ziemā.


printēt

Kandavas tehnikuma audzēkne Kristiāna Šteinfelde – Latvijas labākā topošā pavāre03.05.2016

Nacionālajā jauno profesionāļu meistarības konkursā, kas norisinājās aprīļa beigās, un kuru rīkoja Valsts izglītības attīstības aģentūra, noskaidroti Latvijas labākie jaunie pavāri un viesmīļi. Visaugstāko novērtējumu pavāra profesijā ieguva Krisitāna Šteinfelde no Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma.

Pavāra profesijā noslēguma konkursā sacentās seši topošie pavāri- audzēkņi no dažādām profesionālās izglītības iestādēm, kas reģionālajos konkursos bija uzrādījuši visaugstākos rezultātus, tajā skaitā arī Kristiāna Šteinfelde.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top