faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā „Tehniķu diena 2016”

12.05.2016

12. maijā visas dienas garumā tehnikumā notiks pasākums, kura mērķis ir popularizēt tehniskās izglītības programmas.

Topošo automehāniķu, elektrotehniķu un lauksaimniecības tehnikas mehāniķu 1.- 4. kursu audzēkņi varēs apliecināt erudīciju, zināšanas, prasmes un iemaņas dažādos konkursos un krāt punktus, lai cīnītos par balvām gan individuālajos konkursos, gan kursu komandu kopvērtējumos. Profesionālās meistarības konkursi notiks mācību darbnīcās, bet auto veiklības braukšana un jautrības un veiklības stafetes auto poligonā. Pasākuma noslēgumā rezultātu paziņošana, apbalvošana un, protams, balle!

Aicinām piedalīties Kandavas novada svētkos un svētku gājienā

02.05.2016 - 25.05.2016

No 27. līdz 29. maijam norisināsies Kandavas novada svētki, kuros sagaidīsim viesus gan no novada pagastiem, gan no sadraudzības pilsētām Latvijā, Igaunijā, Lietuvā, Moldovā.

Sestdien, 28.maijā plkst. 11:30, novada svētku ietvaros norisināsies svētku gājiens, kurā aicinām piedalīties Kandavas novada iestāžu, uzņēmumu darbiniekus, nevalstiskās organizācijas, iedzīvotāju grupas un citus interesentus. Tēma: „Kandavas novads dzīvo ar garšu!”. Piedaloties gājienā, aicinām parūpēties par tēmai atbilstošu noformējumu, taču tas nav obligāts nosacījums.

Gājiena maršruts: pulcēšanās pie Katoļu baznīcas – Ķiršu iela – Skolas iela – Sabiles iela – Promenāde.

Lūgums gājienam pieteikties līdz 25.maijam uz e-pastu liga.supstika@kandava.lv vai pa tālruni 26451427.

Priecāsimies par atsaucību!

Pavasara stādu tirdziņš Kandavā

01.05.2016 kur : Skvēriņš pie Kandavas Bruņinieku pilskalna

1.maijā Kandavā Skvērā pie Bruņinieku pilskalna, kā tas ierasts jau daudzus gadus, vietējos un viesus aicināja ikgadējais pavasara stādu tirgus.

Tirgotājus un pircējus priecēja patīkami pavasarīgie laika apstākļi, kas bija izvilinājuši no mājām teju visus pilsētas iedzīvotājus. Redzot tirgošanos un aktīvu kustību skvērā, ceļa malā piestāja arī daudzas garāmbraucošās mašīnas, un to pasažieri iejuka raibajā ļaužu pūlī, lai apskatītu piedāvāto produkciju un iegādātos stādus un augļu kociņus, vai kaut ko uz "kārā zoba" līdzi ņemšanai.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (28)

Agra Dzeņa grāmatas „Prūši karā ar likteni” atvēršana Kandavā

29.04.2016 16:00 - 17:00 kur : Kandavas novada muzejs

29.aprīļa pēcpusdienā Kandavas novada muzejā notika muzeja vēsturnieka Agra Dzeņa otrās grāmatas „Prūši karā ar likteni” atvēršanas svētki.

Pasākumu atklājot, muzeja krājumu glabātāja Ināra Znotiņa sacīja, ka diemžēl atvēršanas svētkus Kandavā ar savu klātbūtni nav pagodinājis izdevējs, biedrības „Domas spēks” vadītājs Aleksandrs Kiršteins, bet, protams, ir ieradies pats autors Agris Dzenis, un kurš gan vēl labāk un izsmeļošāk var pastāstīt par šo grāmatu. Viņa aicināja klātesošos droši uzdot autoram visus interesējošos jautājumus.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)

Koncertā „ Raibā virpulī” vienojas solisti un dueti no novada skolām

28.04.2016 16:00 kur : Kandavas kultūras nams

Kandavas novada skolu solisti un dueti pēc koncerta

Kandavas novada skolu solisti un dueti pēc koncerta " Raibā virpulī" Kandavas kultūras namā

28.aprīlī Kandavas kultūras namā notika pavasarīgs koncerts, kurā dziesmās, tik tiešām raibā virpulī, kāds bija arī koncerta nosaukums, vienojās Kandavas novada skolu solisti un dueti.

Pavisam koncertā skatītāji noklausījās divdesmit vienu priekšnesumu, sākot no vismazākajiem solistiem un duetiem no 1.klases līdz pat vidusskolas pēdējām klasēm un Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (50)

Domes priekšsēdētājs piedalās diskusijā par autoceļu stāvokli raidījumā "Īsi un konkrēti"

27.04.2016 21:00

27. aprīlī plkst. 21:00 kanālā Re:TV raidījumā „Īsi un konkrēti” kopā ar pašvaldību vadītājiem tiks meklētas atbildes uz jautājumiem, kāpēc reģioni neizjūt atdevi par samaksātajiem ceļu nodokļiem CSDD, cik ilgi turpināsies “bedrīšu lāpīšana” un kā uzlabot drošību uz autoceļiem? Tiks diskutēts arī par uzņēmējdarbības un ceļu tīkla attīstības mijiedarbību.

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas iedzīvotāju ievērībai par ūdens padeves pārtraukumu

28.04.2016 09:00 - 29.04.2016 - 17:00

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” informē, ka sakarā ar remonta darbiem 2016.gada 28. un 29. aprīlī no plkst. 9:00 līdz 17:00 būs pārtraukta ūdens padeve Zīļu iela, Tūju ielā, Ošu ielā, Lauku ielā, Ozolu ielā nr. 14 un Sabiles ielā no nr.20, Kandavā, Kandavas novadā.

Jautājumu gadījumā zvanīt pa tālr. 29181411, 63126072.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi”

2015/2016 gada apkures sezona tuvojas noslēgumam

29.04.2016

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” siltumapgādes piegādi Kandavas novadā plāno pārtraukt 29. aprīlī.

Ņemot vērā siltumapgādes tehniskā aprīkojuma stāvokli, kopumā apkures sezonu uzņēmums aizvadījis veiksmīgi. Aizvadītā apkures sezona paliks prātā ar zemo gaisa temperatūru janvārī un rēķiniem par janvāri. Lai nākamajā apkures sezonā nebūtu jādusmojas uz Komunālajiem pakalpojumiem par rēķiniem un pašiem uz sevi par nepadarīto siltumenerģijas ekonomēšanā, laiks izvērtēt, ko mēs paši kā saimnieki savā īpašumā, varam uzlabot.

printēt Lasīt visu ziņu

Transports uz Jaunkandavas kapsētu

29.04.2016 10:00

Kandavas novada sociālais centrs informē, ka 29.aprīlī plkst. 10:00 atsāks kursēt transports, kas pilsētas senioriem palīdzēs nokļūt līdz Jaunkandavas kapsētai, lai veiktu sezonas sakopšanas darbus.

Sīkāka informācija: 63182063

Turpinās darbs pie Kandavas novada attīstības programmas izstrādes

22.04.2016 13:00 - 17:30 kur : Kandavas multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla"

Piektdien, 22. aprīlī Kandavā, Kandavas multifunkcionālajā jaunatnes iniciatīvu centrā "Nagla" tikās Kandavas novada attīstības programmas izstrādes Vadības grupa, darba grupu koordinatori un Attīstības programmas izstrādes konsultantes.

Tikšanās mērķis bija Attīstības programmas izstrādes Vadības grupas, darba grupu koordinatoru un dokumenta izstrādes konsultantu kopīga darba sesija, lai atskatītos uz līdz šim darba grupās paveikto - apmainītos viedokļos, domās un redzējumā par līdz šim apkopoto, apzināto informāciju un vienotos par turpmāko darba procesu.

printēt Lasīt visu ziņu

Lielā Talka Kandavas novadā

23.04.2016
Geocaching jeb slēpņošanas aktīvisti no visas Latvijas pulcējas Kandavā, lai attīrītu Abavas krasta teritoriju

23. aprīļa rītā, saulainā un siltā laika iedvesmoti, kolektīvi, organizācijas, iestādes, uzņēmumi, domu biedru grupas, ģimenes un bērni visā Latvijā un arī Kandavas novadā, vienojās kopīgās vides sakopšanas un labiekārtošanas aktivitātēs.

Cēres pagastā talkotāju pulciņš ar labu garastāvokli un darba prieku sakārtoja pamatskolas sporta laukumu un apkārtni - līdzināja zemi, grāba lapas un nokritušos zarus. Kā pastāstīja pagasta pārvaldniece Maija Jēce, Cēres pamatskolas skolēni talkojuši jau iepriekšējā dienā, salasot 30 maisus ar atkritumiem.

Matkulē talcinieki sagatavoja zemi un sēja zālāju pie kultūras nama, kā arī sakopa centra kapu nogāzi. Savukārt, iepriekšējā dienā bērni un jaunieši no JC centra “Nagla” Matkules filiāles attīrīja ceļmalas no atkritumiem, kā arī tika talkots pie Buses pilskalna.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (45)

Aicina uz semināru "Daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes paaugstināšana. Pamatnosacījumi"

27.04.2016 10:00
Attēlam ilustratīva nozīme

Attēlam ilustratīva nozīme

Šī gada 27. aprīlī plkst. 10.00 Talsos, Talsu novada domes telpās (Kareivju iela 7, Talsi) notiks seminārs "Daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes paaugstināšana. Pamatnosacījumi”.

Semināra laikā klātesošie tiks informēti par Eiropas Reģionālā attīstības fonda aktivitātes „Veicināt energoefektivitātes paaugstināšanu dzīvojamās ēkās” nosacījumiem, tehniskās dokumentācijas sagatavošanas niansēm, lēmuma pieņemšanas procedūru, kā arī līdzfinansējuma saņemšanas aspektiem. Pasākumos piedalīsies arī banku pārstāvji, kas informēs par kredīta saņemšanas nosacījumiem.

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top