faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Kandavas lielā egle iedegta02.12.2015

2.decembrī, satumstot vakaram, pilsētas Promenāde atdzīvojās, tajā pulcējoties maziem un lieliem kandavniekiem un pilsētas viesiem. Pilsētas egles iedegšana ir viens no pasākumiem, kas allaž pulcējis daudz ļaužu, un ikdienā klusā pilsēta atkal piedzīvo kņadu un cilvēku burzmu.

Decembris - tas ir tāds laiks, kad dabā valda dziļš klusums. Kā sacījusi dzejniece Marta Bārbale, vien gaisā virmo gaidas. Tūlīt jau brīnums nāks. Tūlīt. To ļoti gaidām. Šis brīnums ir pirmais sniegs, Ziemassvētki un jaunais gads. Viens no šiem brīnumiem, varētu būt arī pilsētas egles iedegšana, jo tad jau cilvēka prāts noskaņojas svētkiem. Kandava pamazām tērpjas svētku rotā, tiek iedegtas krāsainās lampiņu virtenes pilsētas ielās, „uzzied” koki, viena pēc otras iedegas sveces lielajā Adventes vainagā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (19)

Jubileju atzīmē meiteņu vokālā grupa „ Cantabile”30.11.2015

Te nu viņi visi - meiteņu vokālā grupa

Te nu viņi visi - meiteņu vokālā grupa " Cantabile" un viņu vadītājs Toms Kazimirisaņecs

29.novembrī Kandavas kultūras nama mazajā zālē piecu gadu jubileju ar koncertprogrammu „ Dziedi jel!” atzīmēja kultūras nama meiteņu vokālā grupa „ Cantabile”, kuru vada Toms Kazimirisaņecs.

Jubilejas koncerts sastāvēja no divām daļām. Pirmajā daļā meitenes izpildīja dziesmas bez pavadījuma jeb a capella manierē, savukārt otrajā daļā dziedāja populāras latviešu komponistu dziesmas, kuras, kā paskaidroja ansambļa vadītājs Toms, vislabāk raksturo katru no astoņām dziedātājām.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (23)

Sumina novada kultūras darbiniekus30.11.2015

Kandavas novada Kultūras pārvaldes vadītāja Z.Začeste sveic Lieljubilāri Rudīti Poču.

Kandavas novada Kultūras pārvaldes vadītāja Z.Začeste sveic Lieljubilāri Rudīti Poču.

Piektdien, 27. novembrī, Slampes kultūras pilī notika starpnovadu kultūras darbinieku diena, kurā tika sumināti Tukuma, Engures, Jaunpils un Kandavas novada kultūras darbinieki, kas kultūras jomā nostrādājuši desmit un vairāk gadus. printēt Lasīt visu ziņu galerija (12)

Izveidots vienotais klientu apkalpošanas centrs Kandavā30.11.2015

Lai iedzīvotājiem padarītu ērtāku un pieejamāku publisko pakalpojumu saņemšanu, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) šogad līdz gada beigām pakāpeniski atvērs 66 Valsts un pašvaldības vienotos klientu apkalpošanas centrus (VPVKAC). Kandavas novada VPVKAC jau uzsācis darbu Kandavas novada domes 1.stāvā. Iedzīvotāji un uzņēmēji var saņemt valsts un pašvaldības pakalpojumus vienkopus – ātrāk, ērtāk, izdevīgāk!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Lauku sētai “Indāni” piešķirta kultūras zīme "Latviskais mantojums"30.11.2015

2015. gada 27. novembrī Kultūras ministrijā lauku sētas “Indāni” saimniecei Signei Ezeriņai tika pasniegta kultūras zīme „Latviskais mantojums” par latviešu tradicionālā dzīvesveida kopšanu.

Kultūras zīme šogad tika pasniegta 14 lauku tūrisma uzņēmējiem kā pateicība par līdz šim paveikto kultūras mantojuma daudzināšanā. Zīmi pasniedza Kultūras ministre Dace Melbārde un Latvijas Pašvaldību savienības priekšsēdis Andris Jaunsleinis.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Godina novada sakoptāko sētu saimniekus28.11.2015

27.novembrī Valdeķu kultūras namā notika Kandavas novada zemnieku un uzņēmēju svētki.

Tā iegājies gadu no gada, ka novembra pēdējā piektdienā, gadu noslēdzot, tiekas novada lauksaimnieki un vietējie uzņēmēji. Ierasts, ka šajā vakarā tiek godināti arī konkursa „Sakoptākā sēta Kandavas novadā” tā gada laureāti.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (23)

Latvijas Republikas Proklamēšanas gadadienai veltīts koncerts Vānē

21.11.2015 19:00 kur : Vānes kultūras nams

21.novembra vakarā ar instrumentālā trio “Noskaņa” koncertu Vānes kultūras namā, noslēdzās patriotu nedēļas pasākumi Kandavas novadā.

Uzrunājot Vānes pagasta ļaudis valsts svētkos, Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts sacīja, ka pēdējā laika notikumi Eiropā un pasaulē liek pārdomāt, cik droši ir dzīvot šajā pasaulē. Priekšsēdētājs aicināja būt saliedētiem un kopīgi strādāt savam pagastam, novadam un valstij, jo galvenais drošības stūrakmens ir saliedētība.

Vānes pagasta pārvaldes vadītāja Daina Priede sveica sava pagasta ļaudis svētkos un pasniedza pateicības par viņu nopelniem pagasta labā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (24)

Par SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” tarifiem27.11.2015

Saskaņā ar 2015.gada 19.novembra Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes lēmumu Nr.141 (prot. Nr. 36, 4.p.) nolemj apstiprināt SIA "Kandavas komunālie pakalpojumi" šādus tarifus Kandavas novadā:

1. ūdensapgādes pakalpojumu tarifu 1,06 EUR/m3 (bez pievienotās vērtības nodokļa) (1,28 EUR/m3 ar PVN);

2. kanalizācijas pakalpojumu tarifu 1,31 EUR/m3 (bez pievienotās vērtības nodokļa) (1,59 EUR/m3 ar PVN).

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas novada muzejam - 20

20.11.2015 18:00 kur : Kandavas novada muzejs

Kandavas novada muzejs 2015.gada 20.novembrī - muzeja

Kandavas novada muzejs 2015.gada 20.novembrī - muzeja " Garās šalles" apvīts un sasildīts.

20.novembra vakarā pie Kandavas novada muzeja, lai atzīmētu tā dibināšanas 20 gadu jubileju, pulcējās ļaudis, kuri, gan katrs citādā veidā, bet ir cieši saistīti ar šo ēku.

Kā sanākušajiem atgādināja muzeja vadītāja Sarma Anģēna, atklājot jubilejas svinības, īstā muzeja atklāšanas diena bijusi 1995.gada 17.novembris, kad tieši tāpat kā tagad pie muzeja pulcējušies ļaudis. Tas bijis vēsturisks brīdis. Kandava bija ieguvusi savu muzeju- Kandavas novada muzeju.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (29)

Lielā pilsētas egle izraudzīta26.11.2015

Šī kuplā meža skaistule  rotās Kandavas Promenādi gadu mijā

Šī kuplā meža skaistule rotās Kandavas Promenādi gadu mijā

26.novembrī Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts un priekšsēdētāja vietnieks Alfreds Ķieģelis devās izraudzīties egli, kas greznos pilsētas Promenādi gadu mijā.

Jau otro gadu pēc kārtas egli no sava īpašuma mežiem pilsētai dāvināja uzņēmējs Agris Riba.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Sākumskolas skolēnu konkursa “Ar ko es lepojos savā novadā?” uzvarētāju apbalvošana

25.11.2015 12:00 kur : Kandavas kultūras nams
Bērni viesojas Kandavas novada domē

Bērni viesojas Kandavas novada domē

25.novembrī Kandavas kultūras namā uz konkursa “Ar ko es lepojos savā novadā?” noslēguma pasākumu pulcējās novada skolu sākumskolēni.

No 14.septembra līdz 23.oktobrim sākumskolēni no K.Mīlenbaha vidusskolas, Internātvidusskolas, Zemītes, Vānes un Cēres pamatskolām rakstīja un zīmēja darbiņus par to, ar ko viņi lepojas savā pagastā vai pilsētā. Priekšsēdētājs saņēma 65 vēstules un šo vēstuļu autori devās ekskursijā uz Kandavas novada domi, lai iepazītos ar domes vadības un administrācijas darbu. Pārējie bērnu darbi ir apskatāmi izstādē Kandavas novada muzejā līdz 12.decembrim.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (17)

Bērni no Kandavas novada dosies Ziemassvētku ceļojumā uz Austriju25.11.2015

Kā ik gadu novembra nogalē uz Austriju no visas Eiropas tiek aicināti bērni, lai satiktu Ziemassvētku vecīti.

Arī šogad no 27. līdz 30. novembrim no Latvijas uz Austriju dosies 14 bērni, kuriem būs iespēja piedzīvot fantastisku ceļojumu Ziemassvētku vilcienā uz Austrijas reģionu Burgenlandi, tikties ar Ziemassvētku vecīti, saņemt dāvanas, piedalīties koncertā, spēlēs, rotaļās, apmeklēt zoodārzu.

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top