faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

LM izsludina konkursu „Labākais sociālais darbinieks Latvijā - 2015”05.08.2015

Labklājības ministrija (LM) no 5.augusta līdz 31.augustam izsludina konkursu „Labākais sociālais darbinieks Latvijā – 2015.”. Konkursa mērķis ir apzināt sociālos darbiniekus Latvijā, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas sociālā darba praksē, sniedz profesionālu atbalstu iedzīvotājiem dažādu sociālo problēmu risināšanā un novēršanā, popularizēt sociālā darbinieka profesiju Latvijā.

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas vecpilsētas laukumam svētki04.08.2015

1.augustā plkst. 12:00 Kandavas Vecpilsētas laukumā pulcējās pilsētas iedzīvotāji un viesi, lai kopīgi atzīmētu ikgadējos ielu svētkus.

Svētki iesākās pie grāmatnīcas „Laipa” , kur visi sanākušie varēja izglītoties vēsturiski, klausoties svētku organizatoru apkopotajā informācijā par ēkām, kā arī uzzināt interesantas detaļas no namu iedzīvotājiem. Piemēram, veikala-salona „Marta B” īpašniece atklāja, ka zem salona telpām atrodas aizbērts vīna pagrabs, kā arī pastāstīja par veikala nosaukuma rašanos.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)

SIA „Kandavas komunālie pakalpojumi” informē29.07.2015

SIA „Kandavas komunālie pakalpojumi” informē, ka sakarā ar atvaļinājumu sociālā dienesta kase no 03. augusta līdz 16. augustam būs slēgta.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

printēt

Pētnieki izzina kā Abavas senlejas dabas parks un kultūras mantojums ietekmē Kandavas novada attīstību 28.07.2015

28. jūlijā pētnieku grupa no Vidzemes Augstskolas Sociālo, ekonomisko un humanitāro pētījumu institūta (HESPI) un Latvijas Lauksaimniecības universitātes, devās izziņas ekspedīcijā uz Kandavas novadu, lai izpētītu kā Abavas senlejas dabas parks un Kandavas pilsētas vēsturiskā centra kultūras mantojums ietekmē novada attīstību.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Kandavas novadu apmeklē Centrālā vēlēšanu komisija 24.07.2015

No kreisās: Pārstāvji no Centrālās vēlēšanu komisijas: Didzis Zeibots, Gundega Drēska, Arnis, Cimdars un Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts

No kreisās: Kandavas novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Didzis Zeibots, Pārstāvji no CVK: Gundega Drēska, Arnis, Cimdars un Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts

23. jūlijā Kandavas pilsētu un pagastus apmeklēja Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) priekšsēdētājs Arnis Cimdars, projektu vadītāja Gundega Drēska un Kandavas novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Didzis Zeibots, lai apsekotu vēlēšanu iecirkņus un novērtētu to pieejamību vēlētājiem ar kustību traucējumiem.

A.Cimdars apmeklēja vēlēšanu iecirkņus kā pilsētā, tā pagastos un atzina, ka tie ir pilnībā aprīkoti ar visu nepieciešamo, lai pilnvērtīgi nodrošinātu vēlēšanu gaitas norisi Kandavas novadā.

Tiekoties ar domes priekšsēdētāju Normundu Štofertu, tika pārrunāti jautājumi par esošo situāciju, kas visumā vērtēta kā ļoti pozitīva. Komisija tuvākajā laikā iesniegs arī izvērstāku redzējumu par iespējām nodrošināt vēlēšanu procesu cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

printēt Lasīt visu ziņu

SIA Kandavas komunālie pakalpojumi informācija iedzīvotājiem15.07.2015

SIA „Kandavas komunālie pakalpojumi” informē, ka š.g. 24. jūlijā (piektdien) birojs būs slēgts.

Maksājumus par komunālajiem pakalpojumiem šajā dienā varat veikt Kandavas novada sociālā dienesta kasē.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

printēt

Kandavas novada iespēju fonds (KNIF) izsludina 2.projektu konkursu programmā „Dari pats!”20.07.2015

Projektu konkursa Dari pats!” mērķis ir veicināt iedzīvotāju grupu līdzdalību Kandavas novada vides labiekārtošanā, dzīves telpas uzlabošanā un radošu iniciatīvu īstenošanā.

Ar konkursa nolikumu var iepazīties šeit

Konkursa pieteikuma anketa šeit

printēt Lasīt visu ziņu

Senioru deju kopas no Latvijas sadejo Kandavā20.07.2015

19.jūlijā Kandava zumēja kā bišu spiets, jo šeit uz senioru deju kopu festivālu „Dejas zem ozolu cepurēm” bija sabraukuši vairāk nekā 350 dejotāju no visas Latvijas un vairāki kolektīvi no Igaunijas.

Jau plkst. 11:00 Promenādē sākās meistarklase Vācu senioru dejās.

Plkst. 14:30 notika koncerts, kurā uzstājās Liepājas vācu kultūras centra ansambļi „ Reiz bija” un „Skani”, bet pēc koncerta otra meistarklase „Dejas sēdus”. Abas meistarklases vadīja fenomenāls cilvēks- Latvijas senioru deju apvienības vadītāja Laimdota Andersone.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (37)

Kandavas Mākslas plenērs noslēdzies20.07.2015

19.jūlija rīta pusē, ar mozaīkas sienas atklāšanu Kandavā Lielā ielā 25, noslēdzās Mākslas plenērs 2015 ”Radošais mākslas mirklis”.

„Te nu mēs stāvam pie tikko tapušās mozaīkas sienas,- atklājot jauno apskates objektu Lielā ielā, sacīja plenēra organizatore Linda Romanovska,- Ja mēs būtu apzinājušies, cik liels darba tas būs plenēram un nedēļai, varbūt nemaz nebūtu sākuši īstenot. Paldies visiem, kas piedalījās, atbalstīja, iedegās par šo ideju un paldies visiem, kas kaut ar pusstundas darbu bija kopā ar mums, gan rīta, gan nakts stundās. Katra roka bija ļoti svarīga. Mēs bijām vairāk kā piecdesmit cilvēku, kas pielika šeit roku, lai mozaīkas siena taptu. Gala rezultāts mūs visus gandarī! Kolektīva sajūta bija superīga!”

printēt Lasīt visu ziņu galerija (47)

Ivars Lasis – jaunais Vānes pamatskolas direktors16.07.2015

16.jūlija Kandavas novada domes ārkārtas sēdē Vānes pamatskolas direktora amatā tika iecelts Ivars Lasis.

printēt

Atklāts Kandavas Mākslas plenērs13.07.2015

13.jūlijā pie Kandavas novada muzeja tika atklāts gadskārtējais Kandavas Mākslas plenērs „ Radošais mākslas mirklis”. Plenērs noritēs visu šo nedēļu līdz 19.jūlijam.

Šogad aprit divdesmit gadu, kopš Kandavā notiek mākslas plenēri. To aizsācēja ir galerijas „ Vējspārns” ilggadējā vadītāja Ilzīte Grīnberga.

Nu jau trešo gadu plenēru organizē keramiķe Linda Romanovska. Plenēram reģistrējušies 49 dalībnieki no dažādām Latvijas malām.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (28)

Kandavas Mākslas plenērs "Radošais mākslas mirklis"

13.07.2015 - 19.07.2015 kur : Kandavas Mākslas galerija, mākslas galerija

Kandavas Mākslas plenērs ir ilggadēja tradīcija, kura arī šogad tiek turpināta. Plenēram var pieteikties jebkurš interesents- mākslinieks, mākslas mīļotājs, students, skolēns u.c. Plenēra laikā būs iespēja piedalīties dažādās radošās darbnīcās, vērot citus māksliniekus darbībā, iepazīties, apmainīties ar pieredzi ar kolēģiem, saturīgi pavadīt laiku, iepazīties ar apkārtni u.c. Plenēra noslēgumā ikvienam būs iespēja piedalīties noslēguma izstādē.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (276)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top