faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Latvijas labākā kūku cepēja dzīvo Kandavā05.11.2015

Latvijas Televīzijas šovā " Kūku kari" uzvarējusi kandavniece Līga Grecka, kuras ceptā kūka šova finālā atzīta par gardāko starp kopumā piecām fināla tortēm.

Šova finālā par Latvijas labākās kūku cepējas godu sacentās kopumā piecas saimnieces – līdz ar Līgu Grecku vēl savas prasmes kūku cepšanā rādīja Inese Veismane no Gulbenes, Ilze Miezīte no Jelgavas, Līvija Vendta no Rīgas un Ligita Šefere no Smiltenes.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

VARAM reģionālais seminārs pašvaldībām Kandavā05.11.2015

5.novembrī Kandavas kultūras namā notika Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas reģionālais seminārs pašvaldībām „Problēmjautājumi un aktualitātes normatīvo aktu regulējumā ar pašvaldību politiķiem un administrācijas darbiniekiem”.

Seminārā piedalījās pārstāvji no 10 pašvaldībām- Tukuma, Alsungas, Rojas, Auces, Jaunpils, Talsiem, Engures, Dobeles, Ventspils un Kandavas. Prezentācijas vadīja VARAM Pašvaldību departamenta vadītājs Aivars Draudiņš; VARAM Pašvaldību departamenta Pašvaldību pārraudzības un metodikas nodaļas vadītāja Ludmila Ivanova; VARAM Pašvaldību departamenta Pašvaldību pārraudzības un metodikas vecākā eksperte Dzintra Muzikante un VARAM Pašvaldību departamenta direktora vietnieks Aivars Mičuls.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Novada jaunieši diskutē ar politiķiem04.11.2015

4.novembrī Kandavas multifunkcionālais jauniešu iniciatīvu centrs "Nagla" organizēja strukturizēto dialogu „Kafija ar politiķiem”. Šāda diskusija notiek jau vairākus gadus un uz to tiek aicināti Kandavas novada domes deputāti un jauniešu pārstāvji no visām novada skolām.

Šogad diskusiju tēmas bija trīs: „Zīļu ielas 2a Kandavā laukuma labiekārtošanas vīzijas.” (Laukums atrodas pie jauniešu centra „Nagla” un tajā pašreiz atrodas tikai skeitparks, bet daļa laukuma netiek izmantota); „Vai pagastu centros ir vajadzība pēc jauniešu klubiņiem?” un „Kādam jābūt jaunietim Kandavas novadā?”

printēt Lasīt visu ziņu galerija (26)

Helovīnu vakars Kandavas Keramikas ceplī 03.11.2015

31.oktobrī jau otro gadu Kandavas keramikas ceplis rīkoja cepļa kurināšanu Helovīnu noskaņās. Šogad ceplī tika dedzināti daudzu autoru darbi- tie bija gan lieli, gan mazi no Kandavas apkārtnes, Kazdangas, Tukuma, Jelgavas, Pilsrundāles, Rīgas, Ķekavas, Ogres un citām Latvijas vietām.

Ceplis tika aizkurināts 31. oktobra rītā un slāpēts vēlu vakarā. Vakarā tumsiņā pēc astoņiem pie cepļa sanāca daudz dažādu "mošķu", kas jokojās, spokojās, bet drosmīgākie cienājās ar karsto burvju dziru, gardo zupu un citiem našķiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (12)

Lauku sēta „ Indāni” saņem Zaļo sertifikātu03.11.2015

30. oktobrī Mežotnes pilī notika gada noslēguma konference „Lauku tūrisma spēks: uzņēmēju, pašvaldību un vietējās kopienas sadarbība”.

Šīs konferences ietvaros četrpadsmit Latvijas lauku tūrisma saimniecībām tika pasniegts „Zaļais sertifikāts”. Starp šīm 14 saimniecībām ir arī Kandavas novada lauku sēta „ Indāni”, kas „ Zaļo sertifikātu” saņem atkārtoti.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Kafijas un tējas svētki aizvadīti02.11.2015

31.oktobrī Kandavā jau sesto gadu norisinājās Kafijas un tējas svētki. Svētku programmu kuplināja visi novada kultūras jomā iesaistītie ļaudis, tai skaitā no Kandavas novada pagastu kultūras namiem un bibliotēkām. Pasākums norisinājās Kandavas Kultūras namā, novada Muzeja ēkā un orientēšanās notika pilsētā (ar sākumu no noslēgumu Tūrisma informācijas centrā).

printēt Lasīt visu ziņu galerija (55)

Helovīnu skrējiens Kandavā02.11.2015

Sporta klubs „Kandava” otro gadu Kandavā rīkoja skrējienu Helovīnu vakarā, 31.oktobrī. Komandām tika piedāvāta foto orientēšanās distance ar speciālu uzdevumu.

Komandas sporta hallē pulcējās jau krietnu laiku pirms starta. Gan jaunieši, gan pieaugušie ar bērniem un mazbērniem. Lai gan noteikumos maskas nebija obligātas, gandrīz visi bija maskējušies. Īpaši jāuzteic komanda „Skeleti” (Amanda Rudzīte, Ieva Annija Stepiņa, Loreta Štoferte, Elīna Ķēniņa un Agnese Besikirska) noformējums.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

Kandavas Lauksaimniecības tehnikums atzīmē 70. jubileju02.11.2015

Svinīgās ceremonijas laikā tika apbalvoti tehnikuma pedagogi par mūža darbu Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā. No labās: Jānis Zīverts, Ilgvars Dišlers, direktore Dace Rozentāle, Alfreds Petrovičs, Ilmārs Pelīte, Ilmārs Priedītis.

Svinīgās ceremonijas laikā tika apbalvoti tehnikuma pedagogi par mūža darbu Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā. No labās: Jānis Zīverts, Ilgvars Dišlers, direktore Dace Rozentāle, Alfreds Petrovičs, Ilmārs Pelīte, Ilmārs Priedītis.

30. oktobrī ar svinīgiem apsveikuma vārdiem, dziesmu un deju priekšnesumiem, lai atzīmētu Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma 70 gadu jubileju tikās absolventi un bijušie un esošie pedagogi.

Svinīgo ceremoniju atklāja tehnikuma direktore Dace Rozentāle, pēc uzrunas ar nelielu koncertu uzstājās Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma absolvents, tagad Liepājas teātra aktieris Edgars Pujāts. Svinīgā ceremonija ieilga teju 4 stundu garumā, jo sirsnīgie apsveikuma vārdi no lielā sveicēju pulka mijās ar tehnikuma audzēkņu deju un dziesmu ansambļu priekšnesumiem, un direktora vietnieka mācību darbā Rūdolfa Vizuļa interesanto stāstījumu par tehnikuma vēsturi 70 gadu garumā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (27)

Kandavas novadā viesojas Moldovas Pašvaldību asociācijas delegācija26.10.2015

27. oktobrī tika parakstīts abpusējās sadarbības līgums starp Ghelauza, r-l Strășeni (Moldova) un Kandavas novada pašvaldību.

27. oktobrī tika parakstīts abpusējās sadarbības līgums starp Ghelauza, r-l Strășeni (Moldova) un Kandavas novada pašvaldību.

27.oktobrī Kandavas novadā viesojās Moldovas Pašvaldību asociācijas CALM biedri. 40 pašvaldību vadītāji no Moldovas tikās ar Kandavas novada domes vadību un iepazinās ar Kandavas novada pieredzi Latvijas administratīvi teritoriālās reformas jautājumos.

Kandavas novadā moldāvu delegācija apskatīja Kandavas kultūras namu, kur notika vizītes svinīga atklāšana, novada prezentācija un tika parakstīts abpusējās sadarbības līgums starp Ghelauza, r-l Strășeni (Moldovas Republika) un Kandavas novada pašvaldību (Latvijas Republika), lai veicinātu pieredzes apmaiņu vietējo ekonomikas, sociālās un ekoloģiskās attīstības programmu sagatavošanā un ieviešanā; radītu iespējas ieviest kopīgus projektus ekonomikas, sociālo jautājumu un pakalpojumu sniegšanas iedzīvotājiem jomās; kā arī, lai organizētu kopīgus pasākumus, popularizētu moldovu un latviešu nacionālās tradīcijas un kultūras mantojumu starp iedzīvotājiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)

SIA " Kandavas komunālie pakalpojumi" informē26.10.2015

A. god. klienti un sadarbības partneri!

SIA "Kandavas komunālie pakalpojumi" informē, ka 2015.gada 28.oktobrī (trešdiena) un 29.oktobrī (ceturtdiena) tehnisku iemeslu dēļ birojs būs slēgts.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

printēt

Mūžības svētdiena 22.novembrī

22.11.2015 kur : Kandavas evaņģēliski luteriskā baznīca

Visi mīļi aicināti uz Mūžības svētdienas dievkalpojumu 22.novembrī plkst. 10:00 Kandavas evanģēliski luteriskajā baznīcā un pēc tam nolikt svecītes savu tuvinieku atdusas vietās, varat to darīt visas dienas garumā.
Iespējams iesniegt arī aizlūgumus par saviem tuviniekiem šajā dievkalpojumā īpaši.

Atkārtoti aicina izvirzīt kandidātus apbalvošanai Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienā22.10.2015

Kandavas novada dome atkārtoti aicina iedzīvotājus, uzņēmējus, novada iestādes izvirzīt kandidātus apbalvošanai Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienā 18.novembrī.

Iesniegumus lūdzam iesniegt Kandavas novada domē, Dārza ielā 6, Kandavā 202.kabinetā vai pagastu pārvaldēs līdz 2015.gada 28.oktobrim plkst. 12:00.

Iesniegumu veidlapa atrodama šeit

printēt
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top