faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Aicina uz vingrošanas nodarbībām fizioterapeita vadībā28.07.2017

Projekta "Slimību profilakses un veselības veicināšanas pasākumi Kandavas novadā" ietvaros iedzīvotāji tiek aicināti uz vingrošanas nodarbībām fizioterapeita vadībā Kandavā Kārļa Mīlenbaha vidusskolas sporta zālē 2., 9.un 15.augustā no plkst. 18:00 - 20:00 un Cēres sporta hallē 23.un 30.augustā no plkst. 18:00 - 20:00. Nodarbības vadīs kvalificēts speciālists. 

Nodarbības ir bez maksas!

printēt

Aicina uz vingrošanas nodarbībām svaigā gaisā28.07.2017

Projekta "Slimību profilakses un veselības veicināšanas pasākumi Kandavas novadā" ietvaros novada iedzīvotāji tiek aicināti uz vingrošanu svaigā gaisā trenera vadībā Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas stadionā 10. un 30.augustā no plkst. 18:00 - 20:00. 

Nodarbības vadīs kvalificēts speciālists. Nodarbības ir bez maksas!

printēt

Par SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” kases darba laiku 28.07.2017

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” kase Kandavas novada sociālā dienestā Jelgavas ielā 4a, Kandavā, Kandavas novadā, nestrādās no š.g. 1.augusta līdz 14.augustam, kā arī no  28.septembra līdz 11.oktobrim.

Lūdzu ņemiet vērā un ieplānojiet maksājumus kases darba laikā! Atgādinām, ka tuvākās norēķinu vietas ir SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” kase “Robežkalnos”, Kandavas pagastā, Kandavas novadā vai veikalā “Maxima” Abavas ielā 4b, Kandavā, Kandavas novadā (komisijas maksa 0,50 EUR).

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi”

telefons: 63126072,  26603244

printēt

Par Kandavas novada Izglītības pārvaldes vadītāju apstiprināta Kristīne Elksnīte27.07.2017

27.jūlija Kandavas novada domes sēdē par Kandavas novada Izglītības pārvaldes vadītāju ar 2017.gada 1.augustu tika iecelta bijusī Zantes pamatskolas direktore Kristīne Elksnīte.

Ar domes sēdes lēmumu par Kandavas novada Zantes pamatskolas direktora pienākumu izpildītāju ar 2017.gada 1.augustu tika iecelta pašreizējā skolas direktora vietniece Elita Ose, uz laiku līdz noslēdzas konkurss par Zantes pamatskolas direktora amata pretendenta atlasi. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Novada represēto apvienība apciemo Likteņdārzu26.07.2017

Kopbilde atmiņai uz Kokneses pilsdrupu un Daugavas fona

Kopbilde atmiņai uz Kokneses pilsdrupu un Daugavas fona

25.jūlijā Kandavas novada Politiski represēto apvienība devās ekskursijā uz Likteņdārzu.

Mūsu novada represētie Likteņdārzā viesojušies vairākkārt, gan visiem kopīgi iestādot novadnieka Viestura Valda Dreimaņa dāvinātos ozolus, gan apmeklējot šo piemiņas vietu individuāli. Vairāki represētie jau ziedojuši naudu piemiņas bruģakmeņu iemūrēšanai. Arī šoreiz tika saziedoti līdzekļi 26 bruģakmeņu iemūrēšanai ar ziedotāju vārdiem un uzvārdiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (52)

Iedzīvotāju aptauja par informatīvo izdevumu "Kandavas Novada Vēstnesis"12.07.2017

Lai pilnveidotu informatīvā izdevuma "Kandavas Novada Vēstnesis" vizuālo un saturisko veidolu, Kandavas novada dome aicina iedzīvotājus izteikt viedokli un sniegt priekšlikumus par to.
Aptaujā ir 14 jautājumi un tās aizpildīšana aizņem aptuveni 5-8 minūtes. Aptauja ir anonīma, un tajā iegūtie dati tiks izmantoti tikai apkopotā veidā. Aptaujas norises laiks līdz š.g. 1.augustam. 

Aptauja pieejema šeit: http://visidati.lv/aptauja/129...     

printēt

Projekta "Slimību profilakses un veselības veicināšanas pasākumi Kandavas novadā" aktivitāšu grafiks augusta mēnesim26.07.2017


Kandavas novada dome īsteno projektu „Slimību profilakses un veselības veicināšanas pasākumi Kandavas novadā”, Nr.9.2.4.2/16/I/080.

 Projekta „Slimību profilakses un veselības veicināšanas pasākumi Kandavas novadā” mērķis ir uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumiem visiem Kandavas novada iedzīvotājiem, jo īpaši teritoriālās, nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem, īstenojot aktivitātes Kandavas novadā.

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top