faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Kandavas novada Dzimtsarakstu nodaļa aicina pieteikties pārus laulībām 2016.gada 15.maijā24.02.2016

Aicinām pieteikties novadniekus uz pašvaldības apmaksātu laulību ceremoniju, kas par godu Starptautiskajai Ģimenes dienai notiks 2016.gada 15.maijā. Laulībām var pieteikties pāri, kuri dzīvo kopā nereģistrētā laulībā un ir atzinuši paternitāti bērnam (bērniem).

Vai visi pāri , kuri pieteiksies laulībām 15.maijā, tiks salaulāti vienlaicīgi?

Nē, 15.maijā katram pārim tiks organizēta sava laulību ceremonija!

printēt Lasīt visu ziņu

Sabiedriskajā apspriešanā aicinās iepazīties ar dabas parka “Abavas senleja” jaunā dabas aizsardzības plāna projektu 01.03.2016

Dabas aizsardzības pārvalde un uzņēmums SIA “METRUM” izsludina sabiedrisko apspriešanu un aicina iepazīties ar dabas aizsardzības plāna projektu dabas parkam “Abavas senleja”.

Dabas parks izveidots, lai saglabātu Abavas senleju kā vienotu ainavu un ekoloģisko sistēmu, tās dabas un kultūrvēsturisko mantojumu, ainavu estētiskos resursus, dabas bioloģisko daudzveidību, īpaši aizsargājamo dzīvnieku un augu sugas, to dzīvotnes, biotopu kopumu, tajā skaitā īpaši aizsargājamos Eiropas Savienības noteiktos biotopus, kā arī veicinātu šīs teritorijas ilgtspējību, salāgojot vietu attīstības mērķus ar dabas un kultūrvēsturisko pieminekļu aizsardzības mērķiem, vienlaikus veicinot sabiedrības atpūtai, izglītošanai un audzināšanai piemērotu vidi.

printēt Lasīt visu ziņu

Novada jaunieši piedalās vokālistu konkursā „ Pērļu lietus” 01.03.2016

Ansamblis

Ansamblis " Taustiņi" un viņu vadītāji Andra Kairiša un Gints Birkenšteins

Sestdien, 27. februārī, Liepājas Latviešu biedrības namā jau piekto gadu norisinājās bērnu un jauniešu vokālo ansambļu un solistu konkurss "Pērļu lietus", kurā trīs vecuma grupās sacentās 28 ansambļi un 49 solisti (kopā vairāk kā 350 dziedātāju vecumā no 5-16 gadiem) no Liepājas, Rīgas, Jelgavas, Ventspils, Kuldīgas, Talsiem, Kandavas, Grobiņas, Durbes, Nīcas, kā arī no Aizputes, Stopiņu, Pāvilostas, Mārupes un Ropažu novadiem.

Katrs vokālais ansamblis uzstājās konkursā, izpildot divas dziesmas, solisti – vienu dziesmu pēc izvēles, atbilstoši dalībnieka vecuma grupai. Kā paredz konkursa nolikums, tika izpildītas tikai latviešu autoru dziesmas latviešu valodā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Projekta „Vāneniekiem veseliem būt!” aktivitātes turpinās23.02.2016

Esam vakariņojuši kopā arvienu no Latvijas labākajām pavārēm Signi Meirāni. Tas bija jauks piektdienas vakars, kad varējām paklausīties, padomāt, izgaršot un iedvesmoties. Ēdiens bija ļoti garšīgs. Šajā vakarā mums tika pasniegts smiltsērkšķu kokteilis ar medu, ķirbju krēms un debešķīgās sīpolu marmelādes maizītes ar z/s „Birznieki” kazas sieru. S.Meirānei Vānē tapušais siers nebija svešs, viņa to labprāt iegādājoties un viņai tas garšojot.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Koncertā " Imuliņa ielūdz" dejā vienojas jauniešu deju kolektīvi

20.02.2016 18:00 kur : Kandavas kultūras nams
Kandavas novada jauniešu deju kolektīvs

Kandavas novada jauniešu deju kolektīvs " Imuliņa"

19. februārī Kandavas kultūras namā sadejoja jauniešu deju kolektīvi- C un B grupas no Kandavas novada, Jūrmalas valsts ģimnāzijas, Dundagas, Liepājas un Tukuma. Pasākuma iniciatori - mūsu novada jauniešu deju kolektīvs „ Imuliņa” un koncerta mērķis bija kopīgi izdejot dejas, gatavojoties Kurzemes deju svētkiem, kas vasarā notiks Liepājā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Notikusi vokālās mūzikas konkursa „ Balsis” pirmā kārta17.02.2016

Uzstājas Kandavas novada Zantes pamatskolas 5.-9.klašu ansamblis

Uzstājas Kandavas novada Zantes pamatskolas 5.-9.klašu ansamblis

17.februārī Kandavas internātvidusskolā notika vokālās mūzikas konkursa „ Balsis 2016" Kandavas novadā pirmā kārta.

Vokālās mūzikas konkursam " Balsis" šogad aprit desmit gadi. Bērnu un jauniešu interese par vokālo mākslu un aizrautīgā akustiskā muzicēšana kā arī pedagogu profesionālais darbs un atsaucība sekmējusi konkursa „ Balsis” tradīciju nostiprināšanos un apliecinājusi tā pastāvēšanas ilgtspēju.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)

Piecpadsmito reizi „ Zīļukā” uz teātri aicina audzinātājas 17.02.2016

17.februārī Kandavas bērnudārzā „ Zīļuks” jau piecpadsmito reizi uz izrādi aicināja iestādes audzinātājas. Šoreiz bērnu priekam bija iestudēta ludziņa „ Vinnijs Pūks un viņa draugi”.

Kā pastāstīja izrādes režisore, bērnudārza audzinātāja Ligita Botmane, teātra izrādītes bērniem gada sākumā, parasti februārī ap Valentīndienu, kad bērnudārzā atzīmē Draudziņu dienu, tiek iestudētas jau no 1997.gada, kad iestudēta pirmā izrāde„ Sarkangalvīte”. Šogad, saskaitot visas iestudētās izrādes pa gadiem, jo dažus gadus izrādes nav iestudētas, kā izrādījās ir jubileja- jau piecpadsmitā izrāde.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (19)

Pašvaldība aicina Kandavas novada uzņēmējus izteikt viedokli

11.02.2016 - 21.02.2016

Kandavas novada dome aicina novada uzņēmējus līdz š.g. 21.februārim izteikt savu viedokli par uzņēmējdarbības vidi Kandavas novadā. Kandavas novada pašvaldībai ir ļoti svarīgi zināt Kandavas novada uzņēmēju plānus, domas un sajūtas, lai nodrošinātu pēc iespējas labāku uzņēmējdarbības vidi un veicinātu izaugsmi.

Anketas ir anonīmas un aptaujas rezultāti tiks publicēti tikai apkopotā veidā. Iegūtos rezultātus izmantos Kandavas novada Attīstības programmas izstrādē. Pašvaldība ir uzsākusi darbu pie Kandavas novada Attīstības programmas 2016.-2021.gadam izstrādes, kas noteiks novada prioritātes un galvenos attīstības virzienus nākamajiem 5 gadiem.

Veidosim un īstenosim novada nākotni kopā!

Aptaujas anketa pieejama šeit

Kandavas novada dome tiekas ar uzņēmējiem Zantē un Zemītē

11.02.2016 17:00 kur : Zemītes tautas nams

10.februārī Zantes pagasta pārvaldē un 11. februārī Zemītes tautas namā notika Kandavas novada pašvaldības pārstāvju tikšanās ar pagastu uzņēmējiem, lai apspriestu iespējas piesaistīt Eiropas Savienības finansējumu mazo un vidējo uzņēmumu atbalstam publiskās infrastruktūras un inženierkomunikāciju attīstībai.

Tikšanās laikā tika sniegta informācija par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) programmu uzņēmējdarbības infrastruktūras sakārtošanai un notika diskusijas par nepieciešamajiem ieguldījumiem infrastruktūrā.

printēt Lasīt visu ziņu

Aicina pieteikties Mājās gatavoto kūku konkursam

01.02.2016 - 01.03.2016 kur : Kandavas kultūras nams

Lūdzam pieteikties III.Mājās gatavoto kūku konkursam, kas notiks š.g.12.martā pasākuma " Sievietes pasaule" ietvaros.

Pieteikties līdz 1.martam pa telefonu 26018067.

Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolā popiela “Zvaigžņu sirdis”

12.02.2016 18:00 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola
Lielas žūrijas un skatītāju ovācijas ieguva grupa

Lielas žūrijas un skatītāju ovācijas ieguva grupa "Līvi"

12. februārī Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolā notika ikgadējais un jauniešu vidū iemīļotais pasākums popiela, kam šogad dots nosaukums "Zvaigžņu sirdis".

Popielā piedalījās 5.-12. klašu audzēkņi ar latviešu izpildītāju dziesmām, kas atšķīrās gan pēc stila, gan pēc laika. Kā ik gadu, sagatavotie priekšnesumi bija krāsaini, interesanti un radoši. Par to pārliecinājās skatītāju un atbalstītāju pilnā skolas zāle, kā arī pasākuma žūrija, kuras sastāvā bija Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Noslēdzies novada skolu skatuves runas konkurss

10.02.2016 10:00 kur : Kandavas internātvidusskola

10.februārī Kandavas internātvidusskolā notika novada skolu Skatuves runas un mazo formu uzvedumu konkursa 1.kārta, kurā tika noskaidroti pretendenti uz konkursa Kurzemes reģionālo 2.kārtu.

Skatuves runas konkursa 1.kārtā piedalījās pavisam 20 dalībnieki no Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas un Kandavas internātvidusskolas, Vānes, Zantes un Zemītes pamatskolas un Kandavas lauksaimniecības tehnikuma.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (47)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top