faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Jaunajā gadā tiekas novada represēto apvienība06.01.2016

Zvaigznes dienā, 6.janvārī Kandavas novada muzejā uz gadskārtējo Jaungada tikšanos pulcējās Kandavas novada represēto apvienības biedri.

Kā savā uzrunā sacīja represēto apvienības vadītājs Pēteris Briedis, no 844 „piespiedu brīvprātīgā ekskursijā uz Austrumiem” izsūtītajiem novada iedzīvotājiem, dzīvo rindās palikuši vairs tikai 76. Tie ņiprākie, kas vēl kaut ko dara, tad arī bija ieradušies uz tikšanos muzejā. Interesants fakts ir tas, ka neraugoties uz visu to, ko nācies pārdzīvot šiem cilvēkiem, esošo 76 izsūtīto vidējais vecums ir 79,2 gadi. Tātad nodzīvots krietns mūžs. „Un vēl turpināsim dzīvot!”- smejot sacīja Pēteris Briedis. Vecākajiem ir jau pāri par deviņdesmit gadiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)

Jaunā gada sagaidīšana Kandavā04.01.2016

Foto: Jānis Kamerāds

Foto: Jānis Kamerāds

31.decembrī, kā allaž gadu mijā, Kandavas Promenādē uz jaunā gada sagaidīšanu pulcējās novada ļaudis. Iedzīvotājus jaunajā gadā sveica Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts, īsā uzrunā atskatoties uz paveikto 2015.gadā un plānotajiem darbiem 2016.gadā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Dim, dim, dim Kandavā Ziemassvētku noskaņā26.12.2015

Otrajos Ziemassvētkos, 26.decembrī, Kandavā katru gadu atzīmē Ziemassvētkus. Arī šogad jau ap pusdienas laiku sākās rosība kafejnīcā „ Ieviņa”, kur durvis vēra piparkūku darbnīca un labam noskaņojumam muzicēja saksofonistu trio.Visi ienākumi no piparkūku darbnīcas tiks ziedoti Tukuma dzīvnieku patversmei.

No plkst. 13:00 Kandavas novada muzejā atvērās Ziemassvētku Dāvantirgus un sveču liešanas darbnīca, bet pie muzeja darbojās „ Laimīgais busiņš” , notika tirgošanās, tējas vārīšana un citas jautras izdarības.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (51)

Paziņojums par Kandavas novada iedzīvotāju līdzdalības procesu Kandavas novada attīstības programmas 2016.-2021.gadam izstrādē14.12.2015

Atbilstoši 13.10.2011. likumam "Teritorijas attīstības plānošanas likums" un 29.12.2014. Kandavas novada domes lēmumam „Par Kandavas novada attīstības programmas izstrādes uzsākšanu” (prot. Nr.17), Kandavas novada pašvaldība uzsāk Kandavas novada attīstības programmas izstrādi. Dokumenta izstrādes mērķis ir veidot pamatu Kandavas novada teritorijas ilgtspējīgai un līdzsvarotai attīstībai un noteikt rīcību kopumu, kas būtu realizējams turpmāko septiņu gadu laikā.Attīstības programmas dokumenta plānotais darbības termiņš ir septiņi gadi – no 2016.-2021.gadam.

printēt Lasīt visu ziņu

Ir iznācis jaunais "Kandavas novada vēstnesis" decembra numurs22.12.2015

Lai apskatītu numura elektronisko versiju, spiediet šeit

printēt

Paldies novada donoriem no Valsts asinsdonoru centra21.12.2015

„ Mums tālu nav jāiet un nevajag iet, dod man no sevis tikai mazliet no visa!”, - sacījis Imants Ziedonis.

Tas nebūt nav par daudz prasīts- būt īstajā vietā un laikā, lai dotu savu artavu asins donoru kustībā. Un cilvēki atsaucas. Atsaucas brīžos, kad visvairāk vajadzīgs, lai asins lāse ļautu cīnīties par dzīvību. Iespēju atkal ieelpot.

Valsts asinsdonoru centrs( VADC) izsaka sirsnīgu pateicību visiem Kandavas novada donoriem par viņu pašaizliedzību un ieguldījumu asins donoru kustībā 2015.gadā. VADC trijos izbraukumos novada donori asinis ziedojuši 129 reizes. Īpašs prieks par 12 jaunajiem donoru kustības biedriem!

Aicinām būt tikpat labestīgiem un aktīviem arī 2016.gadā!

Paldies par jūsu nesavtīgo rīcību!

printēt

Kandavas novada audžu ģimenes svin Ziemassvētkus

19.12.2015 13:00 kur : Valdeķu kultūras nams

Bērniem, kas dažādu apstākļu dēļ palikuši bez vecākiem vislabākā dāvana ne vien Ziemassvētkos, bet visā dzīvē ir ne jau saldumi vai rotaļlieta, bet mamma un tētis, proti- audžuģimene. Par to pārliecinājās visi klātesošie, kas 19.decembrī Valdeķu kultūras namā kopā ar Kandavas novada aizbildņu un audžu ģimenēm un bērniem svinēja Ziemassvetkus.

Šī audžuģimeņu godināšanas pasākuma iniciatore un vadītāja ir zemnieku saimniecības “Indāni” saimniece Signe Ezeriņa, kura ir ne vien erudīta uzņēmēja, bet arī mīļa mamma un audžumamma.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (29)

Pretendentu pieteikšana konkursam "Gada jaunietis 2015"

15.12.2015 - 20.01.2016 kur : Kandavas multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla"

Pretendentu pieteikšana no 2015.gada 15.decembra līdz 2016.gada 20.janvārim plkst.17.00.

Konkursa nolikumu skatīt šeit

Vānes pagasta sieviešu klubs GUNNA - viena no 160 biedrībām, kas saņēmušas atbalstu kvalitatīvākai ikdienai novados 21.12.2015

Kopš 2013.gada 160 Latvijas biedrības un nodibinājumi saņēmuši 712 100 eiro lielu Borisa un Ināras Teterevu fonda programmas “Nāc un dari! Tu vari!” atbalstu dažādu ieceru īstenošanai savos novados. Šonedēļ atbalstu saņēma arī biedrībaVānes pagasta sieviešu klubs GUNNA”. Kopumā norises atbalstītas 79 pašvaldībās, aptverot 108 350 iedzīvotājus pilsētās un lauku apvidos.

Biedrība “Vānes pagasta sieviešu klubs GUNNA” apvieno pagasta bērnus, sievietes, seniorus saturīgākai ikdienas dzīvei lauku vidē. Biedrība ir veiksmīgi piesaistījusi dažādu starptautisku fondu līdzekļus, tie ieguldīti gan nodarbību telpu iekārtošanā, gan to aprīkošanā ar atbilstošu tehniku, mēbelēm un mūzikas instrumentu. Vānē gan skolas audzēkņi, gan pašdarbības kolektīvu dalībnieki atsaucīgi līdzdarbojas biedrības rīkotajos pasākumos.

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas novada muzejā atvērts ZIEMASSVĒTKU DĀVANTIRGUS16.12.2015

ZIEMASSVĒTKU DĀVANTIRGUS darbojas jau ceturto gadu un šo gadu laikā tas ir iemantojis plašu atpazīstamību un ieguvis lielu atsaucību ne tikai no kandavniekiem, novada ļaudīm, bet interesentiem no tuvākām un tālākām Latvijas vietām, kas brauc pie mums iegādāties Ziemassvētku dāvanas saviem mīļajiem.

Šogad tirdziņā piedalās vairāk nekā 80 amatnieki, rokdarbnieki, mākslinieki, mājražotāji no Kandavas apkārtnes, Sabiles, Talsiem, Saldus, Tukuma, Ventspils, Jelgavas, Rīgas, Liepājas un citām Latvijas pilsētām.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (77)

Izstāžu zālē „Vējspārns” apskatāma Evas Miglinieces gleznu izstāde

07.12.2015 - 31.01.2016 kur : Kandavas kultūras nams

No 7.decembra līdz nākamā gada 31.janvārim Kandavas kultūras nama izstāžu zālē „ Vējspārns” apskatāma Evas Miglinieces gleznu izstāde.

Eva Migliniece kādu laiku dzīvojusi Kandavā, absolvējusi Latvijas Mākslas akadēmijas Grafikas nodaļu un ieguvusi maģistra grādu Latvijas Universitātes Pedagoģijas fakultātē.

Māksliniece iedvesmu rod dabā, nerimtīgi cenšoties saskatīt skaisto vienkāršās, apkārt esošās parādībās. Savos darbos Eva pievēršas arī sievietes jūtu pasaulei, tās prieka un miera brīžiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Valsts zemes dienests infomē

Valsts zemes dienests informē, ka sakarā ar ikgadējo informācijas sistēmas darbības pārtraukumu un datu apmaiņas sistēmu darbības traucējumiem laik posmā no 2015. gada 29.decembra līdz 2016. gada 4.janvārim, ir plānotas izmaiņas klientu apkalpošanā.

Darba laiki Jūrmalas un Tukuma klientu apkalpošanas centrā šeit

Darba laiki Rīgas klientu apkalpošanas centrā šeit

printēt
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top