faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Aicina piedalīties projektā „ Dari, baudi, dalies Kandavas novadā”13.04.2016

Kandavas novada iespēju fonds (KNIF), sadarbībā ar Borisa un Ināras Teterevu fondu uzsāk projekta „Dari, baudi, dalies Kandavas novadā„ sociālās līdzdarbības akciju, lai šajā sezonā palīdzētu tiem, kuriem dārzeņu sēklu un stādu iegāde ir dārgs prieks.

Sociālās līdzdarbības termins varbūt izklausās sarežģīts, bet zem tā slēpjas pavisam vienkārša iespēja trūcīgām un mazturīgām ģimenēm, kas ar savu darbu un rūpīgu dārza kopšanu var uzlabot savu labklājību - izaudzēt produktus ģimenes galdam.

printēt Lasīt visu ziņu

Notikusi Kandavas novada skolu teātru skate11.04.2016

11.aprīlī Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolā notika Kandavas novada skolu teātru skate.

Skatē piedalījās:

- Kandavas internātvidusskolas teātra pulciņš „ Vārda laboratorija” ar izrādi „ Pirmais sniegs”, kas veidota pēc A.Mekleres lugas motīviem. Lugas līdzautore, režisore Vita Eglīte, režisore, scenogrāfe Irēna Osīte. Dalībnieku vecums no 18-19 gadiem;

-Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas 1.-5.klašu skolēnu teātris, režisore Iveta Grunte, ar Turbjērna Ēgnera ludziņu „ Kāpējpeļuks un citi dzīvnieki Šurumburummežā”;

printēt Lasīt visu ziņu galerija (51)

Pateicamies par priekšlikumiem pašvaldības darba uzlabošanai11.04.2016

Lai apzinātu pašvaldības darbības pilnveidošanas virzienus, 2016.gada martā Kandavas novada attīstības programmas 2016. – 2021.gadam izstrādes ietvaros Kandavas novada pašvaldība veica novada iedzīvotāju aptauju, organizējot iedzīvotāju anketēšanu*.

Kandavas novada pašvaldība izsaka pateicību visiem novada iedzīvotājiem, kas veltīja savu laiku un izteica viedokli gan par atsevišķām pašvaldības darbības jomām, gan arī ierosināja konkrētus priekšlikumus darbības pilnveidei. Kopā esam saņēmuši 280 aizpildītas atbilžu anketas. Aptaujas rezultāti norāda, ka iedzīvotāji augstu novērtē Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas darbu, Kandavas jaunatnes iniciatīvu centra "Nagla" darbību un informācijas pieejamību un kvalitāti avīzē „Kandavas novada Vēstnesis”, savukārt pilnveidojumus ierosina veselības aprūpes pakalpojumu pieejamībā, kā īpašu problēmu minot speciālistu nepieejamību.

printēt Lasīt visu ziņu

Novada skolēni piedalās Kurzemes reģiona skatuves runas un mazo formu uzvedumu konkursā11.04.2016

"Valoda ir tauta.Valoda ir dzeja.Valoda ir vēsture. Valoda ir cilvēks"

6.aprīlī Kandavas kultūras namā godā tika celta valoda- notika Kurzemes reģiona skatuves runas un mazo formu uzvedumu konkurss. Tajā piedalījās skolēni no Kandavas, Talsu un Tukuma novadiem, un Ventspils pilsētas. Savu sniegumu rādīja 28 runātāji un žūrijas vērtējumam tika nodoti 6 uzvedumi.

Kandavas novadu pārstāvēja Kandavas internātvidusskolas 2.klases skolniece Melita Leitlande (skolotāja Dace Kulmane), Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas skolēni: Valters Garancis (4.klase, skolotāja Aina Novicka), Samanta Santa Paņižnika (11.klase, skolotājas Inguna Auziņa un Iveta Grunte), Dārta Estere Kamparzāle (10.klase, skolotājas Baiba Leitarte un Iveta Grunte) un Kandavas internātvidusskolas 7.un 8.klases skatuves runas pulciņa literārais uzvedums “Skrejpasaka”, režisore Sandra Aukšmukste.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Piecpadsmit gadus atzīmē Cēres vokālais ansamblis

09.04.2016 15:00 kur : Cēres pamatskola

9.aprīļa pēcpusdienā Cēres pamatskolā savu 15 gadu jubileju atzīmēja Cēres vokālais ansamblis.

Jubilejas pasākumu vadīja Cēres amatierteātra dalībnieks Ints Leitarts. Šo piecpadsmit gadu laikā ansamblim bijuši vairāki vadītāji. Pirmos piecus gadus to vadījusi Drosmiņa Krūmiņa. Septiņus gadus ansambļa vadītāja bija Valija Skarnele, bet pēdējos trīs gadus to vada Andris Jansons, ienācējs Cērē no Rīgas puses. Viņš ir ne tikai ansambļa vadītājs, bet arī pianists un komponists. Arī jubilejas vakarā ansamblis dziedāja vienu viņa komponētu dziesmu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (29)

Tūrisma uzņēmēju un interesentu pieredzes brauciens "Iepazīsti vietējos"

19.04.2016 08:45 - 17:00 kur : Kandavas tūrisma informācijas centrs

19. aprīlī Kandavas novada Tūrisma informācijas centrs sadarbībā ar Sabiles tūrisma informācijas centru organizēja tūrisma uzņēmēju un interesentu pieredzes apmaiņas braucienu "Iepazīsti vietējos".

Tiek organizēts brauciens uz Starptautisko tikšanos cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

07.06.2016 - 14.06.2016

Tiek organizēts brauciens uz Starptautisko tikšanos cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un viņu pavadošajām personām Medžugorjē (Bosnijā un Hercogovinā) no 2016.gada 7. līdz 14.jūnijam. Medžugorji ik gadus apmeklē vairāki miljoni svētceļnieku no visas pasaules, kas šajā svētvietā īpašā Dieva klātbūtnē atgūst mieru sirdīs un dzīvesprieku.

Pieteikšanās līdz 29. Maijam – 25120473 (Elita)

Programmā paredzēts:

printēt Lasīt visu ziņu

Informācija iedzīvotājiem16.11.2015

Kandavas novada dome atgādina tiem dzīvokļu īpašniekiem, kuri savulaik privatizēja dzīvokļus un noslēdza pirkuma līgumus, bet neierakstīja tos zemesgrāmatā, izdarīt to pēc iespējas ātrākā laikā, jo Zemesgrāmatu likuma 1.pants nosaka, ka zemesgrāmatās ieraksta nekustamus īpašumus un nostiprina ar tiem saistītās tiesības. Zemesgrāmatas ir visiem pieejamas un to ierakstiem ir publiska ticamība.

Nekustamo īpašumu ierakstīšana un lietu tiesību nostiprināšana ir obligāta!

printēt

Kandavas Lauksaimniecības tehnikums piedalīsies “LMT Autosporta Akadēmijas” kartingu kausā06.04.2016

6.aprīlī Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā viesojās LMT Autosporta Akadēmijas pārstāvji, lai tehnikuma komandai svinīgi pasniegtu “TK Senior” klases kartingu.

Jau ziņots, ka 22.martā noslēdzās pieteikšanās jaunajam autosporta projektam “LMT Autosporta Akadēmijas kartingu kauss”. Pieteikumus dalībai bija iesūtījušas 28 mācību iestādes, no kurām tika izraudzītas 11, kas saņems “TK Senior” klases kartingus dalībai “ProKart” sacensībās 2016. gada sezonā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Semināri par LEADER projekta iesnieguma veidlapas aizpildīšanu 05.04.2016

Kandavas Partnerība no 2.maija līdz 2.jūnijam ir izsludinājusi LEADER projektu iesniegumu pieņemšanu uzņēmēju aktivitātē "Vietējās ekonomikas stiprināšanas iniciatīvas" atbilstoši 2015. gada 13. oktobra Ministru kabineta noteikumiem Nr. 590 “Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanas kārtība lauku attīstībai apakšpasākumā "Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju”.

Kandavas Partnerības teritorijā notiks semināri par LEADER projekta iesnieguma veidlapas aizpildīšanu:

printēt Lasīt visu ziņu

Aicinām piedalīties Valsts pētījumu programmas EKOSOC-LV apspriešanā

11.04.2016 10:00 - 12:00 kur : Kandavas novada dome

Aicinām 2016. gada 11. aprīlī no plkst. 10:00 – 12:00 Kandavas novada domē Kandavas novada iedzīvotājus un uzņēmējus piedalīties Valsts pētījumu programmas projektu 2.posma diskusiju seminārā par paveikto 2015. gadā un veicamajiem darbiem 2016. gadā. Pētījuma tēma- kā vietas dabas daudzveidība un kultūras mantojums ietekmē vietas/teritorijas attīstību.

Par dalību seminārā lūdzam paziņot līdz 8.aprīlim uz e-pastu

liga.supstika@kandava.lv vai tālruni: + 371 26451427.

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top