faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Asenizācijas pakalpojumi Zemītē

06.04.2016

Cienījamie Zemītes pagasta iedzīvotāji!

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” informē, ka 2016.gada 6.aprīlī (trešdien) Zemītes pagastā būs iespēja saņemt asenizācijas pakalpojumus par 17,07 EUR.

Pieteikties savlaicīgi zvanot pa t. 63126072, 63126188 un 26603244!

Labākie novada skolu kori un vokālie ansambļi noskaidroti01.04.2016

Pa dzīves raibajām notīm

Mēs skanīgi ejam.

Pa dzidro oktāvu kalniem-

Augšā un lejā.

Tā var teikt katrs no Kandavas novada dziedošajiem bērniem, kas 30. martā Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolā, kopā ar savu kolektīvu piedalījās novada skolu koru un ansambļu skatē- festivālā.

Festivālā piedalījās 12 dziedoši kolektīvi no visām novada skolām un pirmsskolas iestādes “Zīļuks”.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (19)

Biedrība „Kandavas Partnerība” izsludina LEADER projektu iesniegumu konkursa 1. kārtu

02.05.2016 - 02.06.2016 kur : Kandavas Partnerība, biedrība

Lauku attīstībai 2014.–2020. gadam apakšpasākumā "Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju" (apakšpasākuma kods – 19.2.) aktivitātē "Vietējās ekonomikas stiprināšanas iniciatīvas" atbilstoši 2015. gada 13. oktobra Ministru kabineta noteikumiem Nr. 590 “Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanas kārtība lauku attīstībai apakšpasākumā "Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju”.

Termiņš, kad tiks uzsākta projektu iesnieguma pieņemšana: 02.05.2016. - 02.06.2016.

printēt Lasīt visu ziņu

Reģistrē savu talkas vietu!

23.03.2016 - 21.04.2016

No 23.marta līdz 21.aprīlim Lielās Talkas organizatori aicina reģistrēt savu 23.aprīļa talkas vietu! Savu talku laipni aicinātas rīkot un reģistrēt gan pašvaldības un izglītības iestādes, gan organizācijas un uzņēmumi, kā arī ikviens brīvprātīgais entuziasts, kurš Lielās Talkas dienā vēlas organizēt kolektīvu talku kādas noteiktas teritorijas sakopšanai.

Savukārt tie, kuri šogad neorganizēs savu talkas vietu, bet vēlas vienkārši piebiedroties citiem talciniekiem, 23.aprīlī var droši pievienoties ikvienai www.talkas.lv reģistrētajai talkas vietai visā Latvijā - tās visas ir redzamas kartē „Talkas vietas".

printēt Lasīt visu ziņu

Kā Kandavas novadā sagaidīja Lieldienas

27.03.2016 11:00

27. martā Kandavā un pagastos ar svētku koncertiem, šūpošanos un olu kaujām tika svinēti pavasara saulgrieži- Lieldienas.

Kandavā un pagastos Lieldienu sagaidīšana iesākās ar sirsnīgiem koncertiem, kuros uzstājās ansambļi, deju kolektīvi un bērnu un pieaugušo amatierteātri. Turpinājumā sekoja olu ripināšana, radošās darbnīcas, skaistāko Lieldienu olu konkursi un izstādes, jautras stafetes un šūpošanās.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (75)

Bērnudārza "Zīļuks" audzēkņi apgūst Lieldienu tradīcijas

22.03.2016 kur : Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde Zīļuks

Jau 22.martā kopīgā pulkā Lieldienas sagaidīja Kandavas pirmsskolas izglītības iestādes “Zīļuks” kolektīvs.

Kopīgi gaidīja un visbeidzot sagaidīja Lieldienu Zaķi un viņa draugus. Dziedāja dziesmas, rotaļājās un ieklausījās garauša, pūces, vistiņas un kaķa stāstos par pavasara saulgriežiem.

Pēc jautrām rotaļām un lustēm bērni izklīda pa bērnudārza teritoriju, lai meklētu krāsainās, zaķa paslēptās Lieldienu olas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Novada represētie iedzīvotāji tiekas piemiņas vietās

25.03.2016 14:00

„ Gadu no gada pulcējamies šajā vietā, kura nes mums skaudras atmiņas par to necilvēcību un netaisnību, kura tika nodarīta latviešu tautai 1949.gada 25.martā. Mūsu pienākums ir atcerēties, nekad neaizmirst un neko tamlīdzīgu nepieļaut!” Ar šādiem vārdiem savu uzrunu 25.marta represijās cietušo piemiņas vietā Kandavas stacijā iesāka Kandavas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Alfreds Ķieģelis.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (24)

Vīru spēles 2016 Kandavā

23.03.2016 15:30

23.martā Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā notika ikgadējās Vīru spēles. Šogad sacensības organizēja Kandavas Lauksaimniecības tehnikums sadarbībā ar Sporta klubu „ Kandava”, lai popularizētu un veicinātu sporta aktivitātes, kā arī noskaidrotu labākos sportistus. Vīru spēlēs šogad piedalījās 14 dalībnieki no Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas un Kandavas tehnikuma. Jau otro gadu pēc kārtas sacensībās nepiedalījās pārstāvji no Kandavas internātvidusskolas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (12)

Kandavā aizvadīta jauniešu Karjeras diena „ Ķer savu iespēju!”

22.03.2016 11:00 kur : Kandavas multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla"

22.martā Kandavas jauniešu centrā „Nagla” notika novada skolu ikgadējā Karjeras diena. Šogad Karjeras dienas moto bija „ Ķer savu iespēju” un tajā piedalījās novada skolu 7.- 12. klašu audzēkņi.

Kā, atklājot Karjeras dienu, sacīja Izglītības pārvaldes vadītāja Silvija Tiltiņa, viņa ir patīkami pārsteigta par lielo ieinteresētību un kuplo apmeklējumu, jo iepriekšējā gadā pasākums nav bijis tik plaši apmeklēts. Silvija Tiltiņa novēlēja jauniešiem noķert savu iespēju un uzzināt daudz jauna un interesanta šajā dienā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (38)

Domes priekšsēdētājs piedalās diskusijā par bezdarbu un nodarbinātību reģionos raidījumā "Īsi un konkrēti"

23.03.2016 21:00

Trešdien, 23.martā plkst. 21:00 kanālā Re:TV raidījumā „Īsi un konkrēti” tiks diskutēts par tendencēm nodarbinātības un bezdarba jomā. Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts ar Nodarbinātības valsts aģentūras pārstāvi Egīlu Vidžupu un citiem pašvaldību vadītājiem pārrunās aktualitātes bezdarbnieku apmācību procesā, izaicinājumus, kas skar darbaspēka nodrošinājumu un darba vietu aizpildīšanu. Tiks meklēti arī dažādi iespējamie risinājumi problemātiskajos reģionos un bezdarba situācijas mazināšanai Latgalē.

printēt Lasīt visu ziņu

Erasmus projekta ietvaros Cēres skolas delegācija viesojas Itālijā21.03.2016

No 13. līdz 18. martam Cēres pamatskolas delegācija piedalījās pirmajā Erasmus+ projekta „ Mana tautība ir cilvēks” skolēnu starptautiskajā tikšanās reizē Itālijas pilsētiņā Torre del Greco.

Šīs tikšanās tēma bija „Vide”. Cēres pamatskolu pārstāvēja skolotājas Ilona Lazdāne un Anna Griķe, kā arī trīs 8 klases skolēni - Dāgs Lazdāns, Helēna Pētersone un Annija Jēce.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (14)

Gada rezultātus izvērtē novada kooperatīvā krājaizdevu sabiedrība

19.03.2016 10:00 kur : Kandavas kultūras nams

19.martā Kandavas kultūras nama mazajā zālē, lai izvērtētu aizvadītā gada darbu, pulcējās Kandavas novada kooperatīvās krājaizdevu sabiedrības biedri.

Sapulci vadīja krājaizdevu sabiedrības biedrs, Kandavas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Alfreds Ķieģelis.

Pārskatu par aizvadītā 2015.gada rezultātiem sniedza kooperatīvās krājaizdevu sabiedrības valdes priekšsēdētāja Leonārija Gudakovska.

Novada kooperatīvā krājaizdevu sabiedrība dibināta pirms 15 gadiem. 2001.gada 24. maijā sabiedrība saņēma Latvijas Bankas licenci kredītiestādes darbības veikšanai un 19.jūlijā tika reģistrēta LR Uzņēmumu reģistrā. Reālu darbību sabiedrība uzsāka 2001.gada septembrī, veicot jaunu biedru uzņemšanu un kredītu izsniegšanu. Šī gada septembrī Kandavas novada kooperatīvās krājaizdevu sabiedrībai apritēs 15 pastāvēšanas gadi un uz šo brīdi tajā ir 621 biedrs.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top