faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Latvijas Sarkanā Krusta Kandavas novada komiteja aicina uz Ziemassvētku eglīti07.12.2015

Latvijas Sarkanā Krusta Kandavas novada komiteja ar novada domes atbalstu 18.decembrī plkst. 13:00 Pensionāru Dienas centra zālē organizē Ziemassvētku eglīti bērniem ar īpašām vajadzībām un 1.grupas invalīdiem. Ja Jums nepieciešams transports, lūdzam pieteikties, zvanot pa telefonu 63182063.

printēt

Notiks Lauku atbalsta programmas ” Pamatpakalpojumi un ciematu atjaunošana lauku apvidos” iedzīvotāju apspriedes 07.12.2015

Lauku atbalsta programmas 2014. - 2020. gadam pasākums “Pamatpakalpojumi un ciematu atjaunošana lauku apvidos” paredz sniegt atbalstu grants ceļu uzlabošanai. Pirms projektu iesniegšanas Lauku atbalsta dienestā, Kandavas novada dome aicina iedzīvotājus un uzņēmējus uz potenciāli pārbūvējamo grants ceļu izvērtēšanas apspriešanu atbilstoši apstiprinātajiem atlases kritērijiem.

7. decembrī, plkst. 17:00, Zantes pagasta pārvaldē;

8. decembrī, plkst. 17:00, Matkules pagasta pārvaldē;

printēt Lasīt visu ziņu

Iedzīvotāju ievērībai!07.12.2015

Kandavas novada dome informē, ka pagasta pārvalžu kasēs šī gada skaidras naudas maksājumus var veikt līdz š.g. 29.decembrim (ieskaitot).

printēt

Izdos kalendāru ar skolēnu zīmējumiem 07.12.2015

Kandavas internātvidusskolas skolnieces Annijas Barones zīmējums

Kandavas internātvidusskolas skolnieces Annijas Barones zīmējums

Noslēdzies skolēnu zīmējumu konkurss „Tīrs ūdens – dabas velte” un noskaidroti skolēni, kuru zīmējumi veidos jauno – 2016. gada kalendāru. Konkursu jau sesto gadu rīko SIA „Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība „Piejūra””, lai veicinātu skolēnu izglītošanu par vides aizsardzību, aicinātu bērnus un jauniešus rūpēties par dabas resursu saglabāšanu, kā arī radītu interesi par atkritumu lietderīgu apsaimniekošanu un šķirošanu.

Skolēnu atsaucība ar katru gadu pieaug un šogad konkursā piedalījās jau 405 dalībnieku no 48 Piejūras reģionā esošajām izglītības iestādēm. Tas ir par 100 dalībniekiem un 32 skolām vairāk kā aizvadītajā gadā. Priecē, ka šogad konkursā piedalījās skolēni no visām Piejūras reģionā esošajām deviņu pašvaldību izglītības iestādēm, bet aizvien grūtāk ir izvērtēt zīmējumus, jo maksimums kalendārā var iekļaut līdz 35 zīmējumiem.

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas lielā egle iedegta02.12.2015

2.decembrī, satumstot vakaram, pilsētas Promenāde atdzīvojās, tajā pulcējoties maziem un lieliem kandavniekiem un pilsētas viesiem. Pilsētas egles iedegšana ir viens no pasākumiem, kas allaž pulcējis daudz ļaužu, un ikdienā klusā pilsēta atkal piedzīvo kņadu un cilvēku burzmu.

Decembris - tas ir tāds laiks, kad dabā valda dziļš klusums. Kā sacījusi dzejniece Marta Bārbale, vien gaisā virmo gaidas. Tūlīt jau brīnums nāks. Tūlīt. To ļoti gaidām. Šis brīnums ir pirmais sniegs, Ziemassvētki un jaunais gads. Viens no šiem brīnumiem, varētu būt arī pilsētas egles iedegšana, jo tad jau cilvēka prāts noskaņojas svētkiem. Kandava pamazām tērpjas svētku rotā, tiek iedegtas krāsainās lampiņu virtenes pilsētas ielās, „uzzied” koki, viena pēc otras iedegas sveces lielajā Adventes vainagā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (19)

Jubileju atzīmē meiteņu vokālā grupa „ Cantabile”30.11.2015

Te nu viņi visi - meiteņu vokālā grupa

Te nu viņi visi - meiteņu vokālā grupa " Cantabile" un viņu vadītājs Toms Kazimirisaņecs

29.novembrī Kandavas kultūras nama mazajā zālē piecu gadu jubileju ar koncertprogrammu „ Dziedi jel!” atzīmēja kultūras nama meiteņu vokālā grupa „ Cantabile”, kuru vada Toms Kazimirisaņecs.

Jubilejas koncerts sastāvēja no divām daļām. Pirmajā daļā meitenes izpildīja dziesmas bez pavadījuma jeb a capella manierē, savukārt otrajā daļā dziedāja populāras latviešu komponistu dziesmas, kuras, kā paskaidroja ansambļa vadītājs Toms, vislabāk raksturo katru no astoņām dziedātājām.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (23)

Sumina novada kultūras darbiniekus30.11.2015

Kandavas novada Kultūras pārvaldes vadītāja Z.Začeste sveic Lieljubilāri Rudīti Poču.

Kandavas novada Kultūras pārvaldes vadītāja Z.Začeste sveic Lieljubilāri Rudīti Poču.

Piektdien, 27. novembrī, Slampes kultūras pilī notika starpnovadu kultūras darbinieku diena, kurā tika sumināti Tukuma, Engures, Jaunpils un Kandavas novada kultūras darbinieki, kas kultūras jomā nostrādājuši desmit un vairāk gadus. printēt Lasīt visu ziņu galerija (12)

Izveidots vienotais klientu apkalpošanas centrs Kandavā30.11.2015

Lai iedzīvotājiem padarītu ērtāku un pieejamāku publisko pakalpojumu saņemšanu, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) šogad līdz gada beigām pakāpeniski atvērs 66 Valsts un pašvaldības vienotos klientu apkalpošanas centrus (VPVKAC). Kandavas novada VPVKAC jau uzsācis darbu Kandavas novada domes 1.stāvā. Iedzīvotāji un uzņēmēji var saņemt valsts un pašvaldības pakalpojumus vienkopus – ātrāk, ērtāk, izdevīgāk!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Lauku sētai “Indāni” piešķirta kultūras zīme "Latviskais mantojums"30.11.2015

2015. gada 27. novembrī Kultūras ministrijā lauku sētas “Indāni” saimniecei Signei Ezeriņai tika pasniegta kultūras zīme „Latviskais mantojums” par latviešu tradicionālā dzīvesveida kopšanu.

Kultūras zīme šogad tika pasniegta 14 lauku tūrisma uzņēmējiem kā pateicība par līdz šim paveikto kultūras mantojuma daudzināšanā. Zīmi pasniedza Kultūras ministre Dace Melbārde un Latvijas Pašvaldību savienības priekšsēdis Andris Jaunsleinis.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Godina novada sakoptāko sētu saimniekus28.11.2015

27.novembrī Valdeķu kultūras namā notika Kandavas novada zemnieku un uzņēmēju svētki.

Tā iegājies gadu no gada, ka novembra pēdējā piektdienā, gadu noslēdzot, tiekas novada lauksaimnieki un vietējie uzņēmēji. Ierasts, ka šajā vakarā tiek godināti arī konkursa „Sakoptākā sēta Kandavas novadā” tā gada laureāti.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (23)

Latvijas Republikas Proklamēšanas gadadienai veltīts koncerts Vānē

21.11.2015 19:00 kur : Vānes kultūras nams

21.novembra vakarā ar instrumentālā trio “Noskaņa” koncertu Vānes kultūras namā, noslēdzās patriotu nedēļas pasākumi Kandavas novadā.

Uzrunājot Vānes pagasta ļaudis valsts svētkos, Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts sacīja, ka pēdējā laika notikumi Eiropā un pasaulē liek pārdomāt, cik droši ir dzīvot šajā pasaulē. Priekšsēdētājs aicināja būt saliedētiem un kopīgi strādāt savam pagastam, novadam un valstij, jo galvenais drošības stūrakmens ir saliedētība.

Vānes pagasta pārvaldes vadītāja Daina Priede sveica sava pagasta ļaudis svētkos un pasniedza pateicības par viņu nopelniem pagasta labā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (24)

Par SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” tarifiem27.11.2015

Saskaņā ar 2015.gada 19.novembra Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes lēmumu Nr.141 (prot. Nr. 36, 4.p.) nolemj apstiprināt SIA "Kandavas komunālie pakalpojumi" šādus tarifus Kandavas novadā:

1. ūdensapgādes pakalpojumu tarifu 1,06 EUR/m3 (bez pievienotās vērtības nodokļa) (1,28 EUR/m3 ar PVN);

2. kanalizācijas pakalpojumu tarifu 1,31 EUR/m3 (bez pievienotās vērtības nodokļa) (1,59 EUR/m3 ar PVN).

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top