faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Velobrauciens uz lauku māju "Kangari"

16.06.2017 17:30 kur : Kangari, lauku sēta

16.jūnija pievakarē tika dots starts sporta kluba "Kandava" organizētajam piektajam velobraucienam, kura gala mērķis  bija lauku māja „Kangari” Cēres pagastā.

Ceļš līdz gala mērķim veda pa sekojošu maršrutu: Līgciems - Ventspils šoseja – Oksle – lauku māja „Kangari”. "Kangaros" visus dalībniekus laipni sagaidīja un izveda ekskursijā mājas saimniece Antra Gaisa. Saimniece piedāvāja degustēt savus ražotos labumus.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (19)

Par novada domes priekšsēdētāja vietnieci apstiprināta Gunda Cīrule19.06.2017

19.jūnijā plkst. 17:00 notika Kandavas novada domes ārkārtas sēde, kurā tika izskatīti 7 jautājumi, viens no tiem par Kandavas novada domes priekšēdētāja vietnieka ievēlēšanu.

Atklāti balsojot (par -10; pret- 4) par Kandavas novada domes priekšsēdētāja vietnieci tika ievēlēta Gunda Cīrule.

Izskatāmo jautājumu saraksts skatīt šeit

printēt

Par novada domes priekšsēdētāju ievēlēta Inga Priede19.06.2017

19.jūnijā plkst.11:00 notika Kandavas novada domes deputātu jaunā sasaukuma pirmā sēde.

Sēdē no 15 deputātiem piedalījās 14 deputāti, 1 deputāts nepiedalījās attaisnotu iemeslu dēļ.

Kandavas novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Didzis Zeibots iepazīstināja klātesošos ar 2017.gada 3.jūnija pašvaldības vēlēšanu rezultātiem. Pamatojoties uz likuma “Par pašvaldībām” 19.panta pirmo un otro daļu, D.Zeibots paziņoja, ka darba kārtībā ir jautājums par domes priekšsēdētāja ievēlēšanu.

 Deputāti apstiprināja darba kārtību. Tika ievēlēta Balsu skaitītāju komisija 3 personu sastāvā: Solvita Zvirgzdiņa- komisijas priekšsēdētāja; Ivars Lasis- komisijas loceklis; Egils Bariss- komisijas loceklis, sekretārs.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Kandavā aizvadīts rokdarbu plenērs

17.06.2017 09:00 - 19:00 kur : Kandavas novada amatnieku biedrība

17. jūnijā Kandavā norisinājās tradicionālais, jau piektais pēc kārtas, Kurzemes rokdarbnieču plenērs. 

Nometnes galvenais mērķis ir kopīgās meistarklases (šogad 17), kuras vadīja katras rokdarbu kopas meistares. Radošā diena sākās ar pieredzes apmaiņu, kurā dalījās Latvijas Amatniecības kameras jaunās meistares Baiba Kečko, Anita Ozoliņa, Solvita Zarupska un Jonika Tervide no Ventspils rokdarbu kopas „Spārni”. Galerijas telpās bija apskatāma visu plenēra dalībnieku sarūpētā un līdzi atvestā rokdarbu izstāde.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (44)

Kandavā norisinājās 3.Latvijas Lauku kopienu parlaments05.06.2017

No 15. - 18.jūnijam Kandavā notika 3.Lauku kopienu parlaments „Visai Latvijai jādzīvo! – Lauku nākotnes ceļa izstrāde”.

 Parlaments pulcēja vairāk kā 200 Latvijas lauku kopienu, pašvaldību, augstskolu pārstāvjus, kā arī pētniekus, praktiķus un lauku attīstības entuziastus no vairāk kā 35 Latvijas novadiem, tostarp nacionālu un Eiropas mēroga lauku un pilsonisko tīklu pārstāvjus. Parlamenta dalībnieki kopā ar politikas veidotājiem un attīstības organizāciju pārstāvjiem diskutēja par Nacionālajām rīcības politikām, kas ietekmē lauku attīstības perspektīvas.

  Parlamenta atklāšanas ceremonijā 15. jūnijā dalībniekus sveica Raimonds Graube, Žanete Grende, Anitra Tooma, kā arī Kandavas novada domes priekšsēdētājs Alfreds Ķieģelis, kuri apliecināja savu atbalstu lauku attīstībai.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (72)

Milzīgais ugunsgrēks Jūrmalā nav saistīts ar atkritumu šķirošanas un pārkraušanas staciju19.06.2017

SIA "Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība "Piejūra"" informē, ka milzīgais ugunsgrēks Jūrmalā, kā ziņo atsevišķi mediji, nav saistīts ar uzņēmuma atkritumu šķirošanas un pārkraušanas staciju, un tas nenorisinās uzņēmuma teritorijā, bet gan kādā no blakus teritorijā esošajiem uzņēmumiem, kur konstatēta nelegāla atkritumu uzkrātuve.

printēt

Circle K degvielas uzpildes stacijas atklāšana Kandavas pagriezienā15.06.2017

15.jūnijā plkst. 12:00 svinīgi tika atklāta jaunā Circle K degvielas uzpildes stacija Kandavas pagasta Mazcuntēs, kas pilnībā ieguvusi jaunā zīmola izskatu.

Pasākumu atklāja Kandavas Deju skolas mazie dejotāji ar jautru deju. Apsveikuma uzrunu sacīja Kandavas novada domes izpilddirektors Egils Dude. Sarīkojuma vadītājs iepazīstināja ar Circle K komandu un pēc sarkanās lentas pārgriešanas, aicināja visus sapulcējušos nobaudīt atklāšanas kūku un aromātiskas kafijas tasi.  

printēt Lasīt visu ziņu galerija (22)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top