faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Airētāja Elza Gulbe atgriezusies no pasaules čempionāta02.10.2017

No 24.septembra līdz 1.oktobrim, Amerikas Savienotajās valstīs norisinājās pasaules čempionāts airēšanā, kurā 15.vietu izcīnīja mūsu novadniece Elza Gulbe.

Kā savā Facebook profilā norādījusi Elza Gulbe, šīs ir bijušas grūtākās sacensības viņas airēšanas karjerā, jo nācies cīnīties ne tikai ar lielo karstumu, bet arī ar veselības problēmām, kas traucējušas sportistei izdarīt visu, kam viņa bija gatavojusies. “Lai vai kā- sports ir sports! Pati neesmu īsti apmierināta ar sezonas noslēgumu, bet ticu, ka mani labākie sasniegumi vēl tikai sekos!”- optimisma pilna ir E.Gulbe.  

printēt Lasīt visu ziņu

Par apkures sezonas uzsākšanu29.09.2017

Šobrīd SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” sniedz apkures pakalpojumus mācību iestādēm, sociālajai pansijai un daudzdzīvokļu dzīvojamai mājai Ozolu ielā 7.

Ņemot vērā laika apstākļus un temperatūru, daļa iedzīvotāju zvana un interesējās par apkures sezonas sākumu. Lēmums par apkures uzsākšanu ir jāpieņem pašiem dzīvokļu īpašniekiem. Ja dzīvojat daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā, esat SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” klients un vēlaties saņemt siltumenerģijas piegādes pakalpojumu, Jums jāiesniedz iesniegums ar lūgumu uzsākt apkures sezonu.

printēt Lasīt visu ziņu

Informācija par rēķinu maksu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju īpašniekiem29.09.2017

Atbilstoši spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem sabiedrisko pakalpojumu jomā daudzdzīvokļu dzīvojamo māju dzīvokļu īpašnieki slēdz vienu līgumu par attiecīgo pakalpojumu saņemšanu. Tāpat daudzdzīvokļu dzīvojamo māju īpašniekiem  ir tiesības lemt par tiešajiem norēķiniem ar pakalpojuma sniedzēju, tas ir neizvēloties pārvaldnieku kā starpnieku. Taču par tiešajiem norēķiniem pakalpojuma sniedzējs ir tiesīgs iekasēt no dzīvokļu īpašniekiem maksu.

printēt Lasīt visu ziņu

Par SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” kases darba laiku29.09.2017

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” kase Kandavas novada sociālajā dienestā Jelgavas ielā 4a, Kandavā, Kandavas novadā, nestrādās no š.g.  28.septembra līdz 11.oktobrim.

printēt Lasīt visu ziņu

Vingrošana svaigā gaisā trenera vadībā Kandavā

30.09.2017 14:00 - 16:00 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas stadions

Kandavas novada dome informē, ka 30.septembrī nodarbības “Vingrošana svaigā gaisā trenera vadībā” notiks no pulksten 14:00 līdz 16:00 Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas stadionā.

Nodarbības ir bez maksas!Aicinām uz bezmaksas nodarbībām veselības veicināšanai oktobrī28.09.2017

Kandavas novada dome īsteno projektu „Slimību profilakses un veselības veicināšanas pasākumi Kandavas novadā”. Pasākuma grafiks 2017. gada oktobra mēnesim:
printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” jauns vadītājs28.09.2017

26.septembrī  SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” darbu sācis valdes loceklis Oskars Kļava.

Pēc valdes locekļa Pētera Krampīša atbrīvošanas, tika izsludināts konkurss uz vakanto valdes locekļa amatu un izveidota Kandavas novada domes kapitālsabiedrības SIA „Kandavas komunālie pakalpojumi” valdes locekļa nominācijas komisija. Amatam pieteicās seši pretendenti, pēc izvērtēšanas divām kārtām, komisijas sēdē 2017.gada 14.septembrī tika pieņemts lēmums- ieteikt pašvaldības kapitāla daļu turētājam apstiprināt kā atbilstošāko SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” valdes locekļa amatam Oskaru Kļavu.

28.septembrī Oskars Kļava piedalījās Kandavas novada domes sēdē, iepazīstināja ar sevi un atbildēja uz deputātu jautājumiem.

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top