faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Biedrība “Kandavas Partnerība” aicina piedalīties iedzīvotāju sanāksmēs/semināros par attīstības virzieniem un prioritātēm07.09.2015

Iedzīvotāju sanāksmes/semināri tiek rīkoti, lai uzklausītu iedzīvotāju viedokli par to, ko būtu nepieciešams uzlabot/ieviest Kandavas Partnerības teritorijā nākamajā Latvijas Lauku attīstības programmas posmā 2014.–2020. gadam pasākumā "Atbalsts LEADER vietējai attīstībai (sabiedrības virzīta vietējā attīstība)". Kandavas novada teritorijā sanāksmes/semināri notiks šādos laikos:

printēt Lasīt visu ziņu

Speciālā pedagoga nodarbības pirmsskolas vecuma bērniem01.09.2015

Kandavas novada Sociālais dienests aicina pieteikties pirmsskolas vecuma bērnus (3-7 g.v.) uz speciālā pedagoga nodarbībām.

Pieteikties varat pa tālruni 29422623 vai personīgi Sociālajā dienestā Kandavā Jelgavas ielā 4a,

printēt Lasīt visu ziņu

Gadskārtējā konferencē tiekas novada izglītības darbinieki28.08.2015

Pie Valdeķu kultūras nama novada izglītības darbiniekus ar latviešu tautas dziesmu melodijām sagaida skolotāja Sandra Šteinberga un viņas dziedošās meitenes

Pie Valdeķu kultūras nama novada izglītības darbiniekus ar latviešu tautas dziesmu melodijām sagaida skolotāja Sandra Šteinberga un viņas dziedošās meitenes

Katru gadu augusta beigās notiek Kandavas novada izglītības iestāžu darbinieku konference.

Šogad novada izglītības darbiniekus konferencē "Ar spēka zīmi plaukstā" 28.augustā sirsnīgi uzņēma Valdeķu kultūras namā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (36)

SIA "Kandavas komunālie pakalpojumi" informē28.08.2015

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi”, kas novadā rūpējas par ūdenssaimniecību,saņēmuši vairākus zvanus no Kandavas iedzīvotājiem, pie kuriem ieradušies izplatītāji, piedāvājot iegādāties ūdens filtrus un apgalvojot, ka krāna ūdenim ir slikta kvalitāte, tādējādi maldinot iedzīvotājus.

printēt Lasīt visu ziņu

Novada skolas jaunajam mācību gadam gatavas25.08.2015

25.augustā sākās Kandavas novada skolu pieņemšana. Skolu gatavību jaunajam mācību gadam vērtēja Kandavas novada Izglītības pārvaldes vadītāja Silvija Tiltiņa, novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts, priekšsēdētāja vietnieks Alfreds Ķieģelis, izpilddirektors Egīls Dude, deputāti Signe Ezeriņa, Leonārija Gudakovska, Dainis Rozenfelds un Guntars Indriksons.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (94)

Valmieras teātra viesizrāde Kandavā

10.10.2015 17:00 kur : Kandavas kultūras nams

"Klaidoņa lūgšana"

Valmieras teātris šoruden dosies nedēļu ilgās viesizrādēs uz Kurzemi un Zemgali. No 6. līdz 11.oktobrim izrādi “Klaidoņa lūgšana” varēs noskatīties Jelgavā, Dobelē un Bauskā, kā arī pēc sešu gadu pārtraukuma viesizrāžu tūrē iekļautas trīs Kurzemes pilsētas - Kuldīga, Talsi un Kandava, savukārt 21.oktobrī Ventspilī būs izrāde bērniem un jauniešiem “Maija un Paija”. Oktobra viesizrāžu cikls noslēgsies ar iestudējumu “Ziema zem galda” Ādažos 23.oktobrī. Biļetes uz izrādēm “Klaidoņa lūgšana” un “Ziema zem galda” jau pieejamas visās “Biļešu paradīzes” kasēs.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)

Latvijas čempionu kausa ieguvēji - BK Viss.lv Kandava24.08.2015

Latvijas čempionu kausa ieguvēji - BK Viss.lv Kandava!
MVP - Guntars Strāķis

Iesākot jaunu tradīciju Latvijas amatieru basketbolā, šogad pirmo reizi tika rīkots Čempionu kauss. Sadarbojoties ar dažādām amatieru līgām no visas Latvijas, tika izveidots turnīrs, kurā šogad par Latvijas spēcīgākās amatieru basketbola komandas titulu sacentās 8 komandas no 7 Latvijas pilsētām.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Vasaras drudzis skeitparkā20.08.2015

18.augustā Kandavā jauniešu centra „Nagla” pagalmā norisinājās pasākums „Vasaras drudzis”.

Pasākuma galvenais notikums bija INLINE (skrituļošana) paraugdemonstrējumi skeitparkā. Jaunieši no Liepājas, kuri sniedza priekšnesumus, šajā sporta veidā trenējas jau daudzus gadus. Tāpēc bija iespēja vērot galvu reibinošus trikus, kuri atstāja lielu iespaidu uz vietējiem jauniešiem. Labākā trika izpildītājs- Roberts Ludāns tika nominēts par skeitparka karali konkursā, kas notika tovakar.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (27)

Fermu diena zemnieku saimniecībā "Krikši" 20.08.2015

19.augustā Kandavas novada zemnieku saimniecībā „ Krikši” notika Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra organizētā „Zālēdāju projekta” fermu diena.

Fermu dienā piedalījās interesenti no vairākiem Latvijas novadiem- Saldus, Kuldīgas, Skrundas, Jēkabpils, Tērvetes, Kandavas un vēl citiem.

LLKC Lopkopības kompetenču centrs, Valsts Lauku tīkla aktivitātes „Ilgtspējīgas lauksaimniecības ražošanas pilotprojektu īstenošana” jeb Zālēdāju projekta ietvaros, turpina rīkot fermu dienas demonstrējumu tīkla saimniecībās.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

Kandavas Mākslas un mūzikas skola turpina audzēkņu uzņemšanu18.08.2015

Kandavas Mākslas un mūzikas skolā turpinās jaunu audzēkņu uzņemšana 2015./2016.mācību gadam

Mākslas nodaļā :

  • Profesionālās ievirzes programmā: Vizuāli plastiskā māksla (8-10 g.v.)
  • Interešu izglītības programmā : Sagatavošanas klase (7 g.v.) no 20.augusta līdz 31.augustam no plkst. 12.00 – 17.00
  • Interešu izglītības programmā KRĀSIŅAS (5-6 g.v.) pieteikšanās līdz 25.septembrim.
printēt Lasīt visu ziņu

Novadpētniecības izstāde Vānes bibliotēkā14.08.2015

Vānes pagasta bibliotēkā vēl arvien aplūkojama novadpētniecības materiālu izstāde ar nosaukumu „Vēsture zem putekļiem”.

Izstādes materiāli tiešā nozīmē tika atrasti zem putekļiem „Zeltiņu” mājas bēniņos. Tur bija ķeizara Aleksandra II „Tiesu uzstavi” –izdoti 1889. gadā, 1863.g. vācu valodā izdotas „Baznīcas un tautas dziesmas”, J. Poruka un F. Bārdas dzejas krājumi- izdoti 1922. g. Interesanti ir 1874.g. lietoti svari un vēl daudzi sadzīves priekšmeti un grāmatas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

Kandavas novada sporta svētki 2015

14.08.2015 10:00 - 15.08.2015 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas stadions

14. un 15.augustā notika Kandavas novada sporta svētki 2015. Sporta svētki iesākās 14.08. plkst. 10:00 ar Jāņa Lūša kausa izcīņu šķēpa mešanā Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas stadionā un turpinājās ar Kandavas novada iestāžu un komandu sacensībām plkst. 16:00 turpat vidusskolas stadionā. Darbojās piepūšamā atrakcija un notika sacensības bērniem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (45)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top