faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Tematiskais vakars „Kandava – hokeja šūpulis jeb 24 gadi Rīgas Dinamo Vēsturē”

11.12.2015 17:00 kur : Kandavas sporta halle

11.decembrī plkst. 17:00 Kandavas Sporta hallē notika tematisks vakars „Kandava- hokeja šūpulis jeb 24 gadi Rīgas Dinamo vēsturē”. Pasākumā interesenti tikās ar Rīgas Dinamo ilggadējo treneri, Latvijas Hokeja federācijas izpilddirektoru Ēvaldu Grabovski un slaveno hokeja vārtsargu Mihailu Vasiļonoku.

Izstādes autors Ē.Grabovskis atklājot pasākumu, sacīja: "Latvijas hokejs ar Kandavu ir saistīts jau daudzus gadus. Lai celtu spēlētāju fiziskās sagatavotības līmeni gadu no gada puiši brauca uz Kandavu, kur notika ikgadējā triju nedēļu treniņnometne. Treneris Viktors Tihonovs panāca, ka komanda no 3.grupas sešos gados iekļuva augstākajā līgā."

printēt Lasīt visu ziņu galerija (14)

Zantes ģimenes krīzes centrs atzīmē desmitgadi

11.12.2015 16:00 kur : Zantes kultūras nams

11.decembrī Zantes ģimenes krīzes centra kolektīvs atzīmēja savas pastāvēšanas desmit gadu jubileju. Nodibinājums ''Zantes ģimenes krīzes centrs'' ir nevalstiska organizācija, kuras darbības mērķis ir 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā sniegt rehabilitāciju bērniem un ģimenēm ar bērniem, kas cietušas no prettiesiskām darbībām.

Zantes ģimenes krīzes centrs darbojas no 2006.gada 2.janvāra. Šis nams jau desmit gadus ver savas durvis ikvienam, ko tumsa ievainojusi.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

Jaunietes no Kandavas saņem Edinburgas hercoga starptautiskās jauniešu pašaudzināšanas programmas Award apbalvojumus08.12.2015

4.decembrī Jāzepa Vītola Latvijas mūzikas akadēmijas Lielajā zālē notika 9. Edinburgas hercoga starptautiskās jauniešu pašaudzināšanas programmas Award apbalvošanas pasākums. Bronzas un sudraba Award apbalvojumus kopumā saņēma 56 jaunieši no 12 dažādām Latvijas vietām, tostarp divas jaunietes no Kandavas.

Par savu izvirzīto četru Award jomu mērķu sasniegšanu, sudraba līmeņa Award apbalvojumu ieguva Paula Priede, bet bronzas līmeņa Award apbalvojumu saņēma Anete Elerte. Jaunietes no Kandavas sveica un apbalvojumus pasniedza Valsts izglītības satura centra vadītāja vietniece un Award nacionālā direktore Agra Bērziņa un multimākslinieks Kaspars Blūms-Blūmanis.

printēt Lasīt visu ziņu

Latvijas Sarkanā Krusta Kandavas novada komiteja aicina uz Ziemassvētku eglīti07.12.2015

Latvijas Sarkanā Krusta Kandavas novada komiteja ar novada domes atbalstu 18.decembrī plkst. 13:00 Pensionāru Dienas centra zālē organizē Ziemassvētku eglīti bērniem ar īpašām vajadzībām un 1.grupas invalīdiem. Ja Jums nepieciešams transports, lūdzam pieteikties, zvanot pa telefonu 63182063.

printēt

Notiks Lauku atbalsta programmas ” Pamatpakalpojumi un ciematu atjaunošana lauku apvidos” iedzīvotāju apspriedes 07.12.2015

Lauku atbalsta programmas 2014. - 2020. gadam pasākums “Pamatpakalpojumi un ciematu atjaunošana lauku apvidos” paredz sniegt atbalstu grants ceļu uzlabošanai. Pirms projektu iesniegšanas Lauku atbalsta dienestā, Kandavas novada dome aicina iedzīvotājus un uzņēmējus uz potenciāli pārbūvējamo grants ceļu izvērtēšanas apspriešanu atbilstoši apstiprinātajiem atlases kritērijiem.

7. decembrī, plkst. 17:00, Zantes pagasta pārvaldē;

8. decembrī, plkst. 17:00, Matkules pagasta pārvaldē;

printēt Lasīt visu ziņu

Iedzīvotāju ievērībai!07.12.2015

Kandavas novada dome informē, ka pagasta pārvalžu kasēs šī gada skaidras naudas maksājumus var veikt līdz š.g. 29.decembrim (ieskaitot).

printēt

Izdos kalendāru ar skolēnu zīmējumiem 07.12.2015

Kandavas internātvidusskolas skolnieces Annijas Barones zīmējums

Kandavas internātvidusskolas skolnieces Annijas Barones zīmējums

Noslēdzies skolēnu zīmējumu konkurss „Tīrs ūdens – dabas velte” un noskaidroti skolēni, kuru zīmējumi veidos jauno – 2016. gada kalendāru. Konkursu jau sesto gadu rīko SIA „Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība „Piejūra””, lai veicinātu skolēnu izglītošanu par vides aizsardzību, aicinātu bērnus un jauniešus rūpēties par dabas resursu saglabāšanu, kā arī radītu interesi par atkritumu lietderīgu apsaimniekošanu un šķirošanu.

Skolēnu atsaucība ar katru gadu pieaug un šogad konkursā piedalījās jau 405 dalībnieku no 48 Piejūras reģionā esošajām izglītības iestādēm. Tas ir par 100 dalībniekiem un 32 skolām vairāk kā aizvadītajā gadā. Priecē, ka šogad konkursā piedalījās skolēni no visām Piejūras reģionā esošajām deviņu pašvaldību izglītības iestādēm, bet aizvien grūtāk ir izvērtēt zīmējumus, jo maksimums kalendārā var iekļaut līdz 35 zīmējumiem.

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas lielā egle iedegta02.12.2015

2.decembrī, satumstot vakaram, pilsētas Promenāde atdzīvojās, tajā pulcējoties maziem un lieliem kandavniekiem un pilsētas viesiem. Pilsētas egles iedegšana ir viens no pasākumiem, kas allaž pulcējis daudz ļaužu, un ikdienā klusā pilsēta atkal piedzīvo kņadu un cilvēku burzmu.

Decembris - tas ir tāds laiks, kad dabā valda dziļš klusums. Kā sacījusi dzejniece Marta Bārbale, vien gaisā virmo gaidas. Tūlīt jau brīnums nāks. Tūlīt. To ļoti gaidām. Šis brīnums ir pirmais sniegs, Ziemassvētki un jaunais gads. Viens no šiem brīnumiem, varētu būt arī pilsētas egles iedegšana, jo tad jau cilvēka prāts noskaņojas svētkiem. Kandava pamazām tērpjas svētku rotā, tiek iedegtas krāsainās lampiņu virtenes pilsētas ielās, „uzzied” koki, viena pēc otras iedegas sveces lielajā Adventes vainagā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (19)

Jubileju atzīmē meiteņu vokālā grupa „ Cantabile”30.11.2015

Te nu viņi visi - meiteņu vokālā grupa

Te nu viņi visi - meiteņu vokālā grupa " Cantabile" un viņu vadītājs Toms Kazimirisaņecs

29.novembrī Kandavas kultūras nama mazajā zālē piecu gadu jubileju ar koncertprogrammu „ Dziedi jel!” atzīmēja kultūras nama meiteņu vokālā grupa „ Cantabile”, kuru vada Toms Kazimirisaņecs.

Jubilejas koncerts sastāvēja no divām daļām. Pirmajā daļā meitenes izpildīja dziesmas bez pavadījuma jeb a capella manierē, savukārt otrajā daļā dziedāja populāras latviešu komponistu dziesmas, kuras, kā paskaidroja ansambļa vadītājs Toms, vislabāk raksturo katru no astoņām dziedātājām.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (23)

Sumina novada kultūras darbiniekus30.11.2015

Kandavas novada Kultūras pārvaldes vadītāja Z.Začeste sveic Lieljubilāri Rudīti Poču.

Kandavas novada Kultūras pārvaldes vadītāja Z.Začeste sveic Lieljubilāri Rudīti Poču.

Piektdien, 27. novembrī, Slampes kultūras pilī notika starpnovadu kultūras darbinieku diena, kurā tika sumināti Tukuma, Engures, Jaunpils un Kandavas novada kultūras darbinieki, kas kultūras jomā nostrādājuši desmit un vairāk gadus. printēt Lasīt visu ziņu galerija (12)

Izveidots vienotais klientu apkalpošanas centrs Kandavā30.11.2015

Lai iedzīvotājiem padarītu ērtāku un pieejamāku publisko pakalpojumu saņemšanu, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) šogad līdz gada beigām pakāpeniski atvērs 66 Valsts un pašvaldības vienotos klientu apkalpošanas centrus (VPVKAC). Kandavas novada VPVKAC jau uzsācis darbu Kandavas novada domes 1.stāvā. Iedzīvotāji un uzņēmēji var saņemt valsts un pašvaldības pakalpojumus vienkopus – ātrāk, ērtāk, izdevīgāk!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Lauku sētai “Indāni” piešķirta kultūras zīme "Latviskais mantojums"30.11.2015

2015. gada 27. novembrī Kultūras ministrijā lauku sētas “Indāni” saimniecei Signei Ezeriņai tika pasniegta kultūras zīme „Latviskais mantojums” par latviešu tradicionālā dzīvesveida kopšanu.

Kultūras zīme šogad tika pasniegta 14 lauku tūrisma uzņēmējiem kā pateicība par līdz šim paveikto kultūras mantojuma daudzināšanā. Zīmi pasniedza Kultūras ministre Dace Melbārde un Latvijas Pašvaldību savienības priekšsēdis Andris Jaunsleinis.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top