faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Lekcija “Kontrolēt ikdienas stresu, pirms tas kontrolē pašu!”

04.01.2018 18:00

Biedrība “Pūres Dzirnas” informē, ka realizējot projektu “Lekciju cikls “Esi vesels”, ceturtdien - 4.janvārī, pl.18:00 Pūres NVO un IK centrā “Vinda” (pasta ēka) notiks lekciju cikla trešā nodarbība psiholoģijā “Kontrolēt ikdienas stresu, pirms tas kontrolē pašu !”, pasniedzēja mag.psych.,mag.paed. Daina Reinfelde :

 · Personiskā laika plānošana un izmantošana kā nozīmīga veselības saglabāšanas un ikdienas stresa pārvarēšanas iespēja.

 · Mūsu ikdienas ritma septiņi laika veidi. → Laika “zagļi” – paša radītie un uzspiestie. Laika “glābēji”.

printēt Lasīt visu ziņu

Aicinām pieteikties komandas Kandavas novada čempionātam basketbolā vīriešiem 02.01.2018

Kandavas novada Kultūras un sporta pārvalde aicina pieteikties komandas  Kandavas novada čempionātam basketbolā vīriešiem līdz 2018.gada 12.janvārim, zvanot uz 27046099 vai elektroniski  : roberts.rozentals.1998@inbox.lv

Plašāka informācija nolikumā lasīt šeit

printēt

Konkurss “Gaismas dziesmas Kandavā “ noslēdzies02.01.2018

26.decembrī Kandavas kultūras namā notika konkursa “Gaismas dziesmas Kandavā” fināls, kurā piedalījās 22 spēcīgākie konkursanti, kas bija ieguvuši augstāko punktu skaitu pusfinālā. Konkursam visi dalībnieki bija sagatavojuši Adventes laikam atbilstošas dziesmas.               

 Konkursa pusfināls 17.decembrī- Trešajā adventē norisinājās sešas stundas un dalībniekus vērtēja Annija Putniņa, Kristīne Circene un Gints Birkenšteins. Vērtēšanā maksimālais punktu skaits bija 150. Finālā iekļuva tikai spēcīgākie un tie bija 26 priekšnesumi, taču solistu slimības dēļ četri dalībnieki no fināla izstājās.

Fināla koncertu Otrajos Ziemassvētkos vadīja aktrise Vita Baļčunaite un priekšnesumus vērtēja Nora Vītiņa - dziedātāja, vokālais pedagogs, diriģente, „Latvian voices” dalībniece no Rīgas, Elīna Ose - dziedātāja, grupas „Latvian voices” dalībniece no Rīgas un Gatis Poriņš - Ventspils mūzikas vidusskolas vokālās nodaļas vadītājs, dziedātājs. Fināla žūrija, nezinot pusfināla žūrijas vērtējumu, visus vērtēja no nullpunktiem. Pusfināla un fināla vērtējums netika skaitīts kopā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (48)

Jauno komersantu uzņemšana biznesa inkubatorā līdz 22.janvārim02.01.2018

LIAA Jūrmalas biznesa inkubators, kura darbības reģions ir arī Kandavas novada pašvaldība, līdz 22.janvārim aicina jaunos komersantus pieteikties dalībai inkubācijas programmā.

Uzņēmumiem, kas dibināti pēdējo 3 gadu laikā, piedāvājam BEZ MAKSAS SAŅEMT KONSULTATĪVU UN FINANSIĀLU ATBALSTU:

 · piedalīties inkubatora rīkotajās darbnīcās, semināros, aktivitātēs un tīklošanās pasākumos, kā arī tikties ar pieredzējušiem uzņēmējiem dažādās nozarēs,

 · iekārtot darba vietu atvērtajā birojā Jūrmalā vai izmantot telpas sanāksmju vajadzībām,

 · saņemt mentoru un ekspertu konsultācijas,

 · stiprināt savu sociālo kapitālu, sadarbojoties ar citiem uzņēmējiem!

printēt Lasīt visu ziņu

Aicinām atzīmēt 1991. gada Barikāžu aizstāvju atceres dienu

11.01.2018 15:00 - 17:30

11.janvārī plkst. 15:00 Zemkopības ministrijā notiks 1991. gada Barikāžu 27.gadskārtai veltīts svinīgs pasākums uz kuru tiek aicināti tā laika liecinieki un citi interesenti.

Aicinām pieteikties pasākumam Kandavas novada ļaudis, kas savos reģionos organizēja meliorācijas un celtniecības tehnikas nodrošinājumu, tehnisko un pārtikas apgādi, atbalstīja Latvijas valdību un Barikāžu būvniecību, tādējādi aizsargājot savu tautu, zemi un atdzimstošo valsti.

Kandavas novada dome organizē transportu Kandavas novada iedzīvotāju nokļūšanai uz pasākumu un atpakaļ. Lūgums interesentus pieteikties līdz 2018.gada 5.janvārim pa tālruni 26391302 (Dagnija Gudriķe) vai, rakstot uz e-pastu: dagnija.gudrike@kandava.lv.

printēt Lasīt visu ziņu

Liena Reinberga- Latvijas Lepnums 201727.12.2017

Latvijas Lepnums 2017- Liena Reinberga un Toms Brūveris
           Latvijas Lepnums 2017- Liena Reinberga un Toms Brūveris

26.decembrī  jau četrpadsmito gadu tika pasniegtas “Latvijas lepnuma” balvas. Kā ik gadu, tās šogad saņēma cilvēki, kas dara vairāk, nekā kāds no viņiem to varētu prasīt vai sagaidīt. Nominācijā “Vairāk nekā prasa pienākums” balvu saņēma kandavniece Liena Reinberga. 

Liena Reinberga nostrādājusi Kandavas novada bāriņtiesā 20 gadus– 13 no tiem bijusi bāriņtiesas priekšsēdētāja, bet septiņus- priekšsēdētājas vietniece. Šo gadu laikā neviens rūpju bērns nav nonācis bērnunamā. Augstajam apbalvojumam Lienu Reinbergu ieteica puisis no Kandavas, Toms Brūveris, kas pateicoties Lienas gādībai ieguvis mājas un ģimeni.

Liena Reinberga: “Tas ir sirds aicinājums, kā jebkurā profesijā. Ja šī aicinājuma nav, tad nebūs arī rezultāta. Šo darbu nevar darīt vienkārši tāpat, lai saņemtu lielu algu un būtu ērts krēsls. Tā to nevar darīt.”

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Apmācības un lekcijas vietējiem mājražotājiem un amatniekiem28.12.2017

Biedrība “Kandavas Partnerība” informē,  ka starppartnerību sadarbības projekta “Mājražotāju un amatnieku potenciāla attīstība un tūrisma piedāvājuma “Ražots Kurzemē” izveide” ietvaros, 2018.gada janvārī sāksies apmācības/lekcijas vietējiem mājražotājiem un amatniekiem, lai veicinātu produktu attīstību un noietu, tā uzlabojot mājražotāju un amatnieku zināšanas un pieredzi par uzņēmējdarbību un tirgvedību. Līdz aprīlim kopumā notiks septiņi apmācību semināri, kuros piedalīsies dažādi profesionāli lektori. 

Starppartnerību sadarbības projekta “Mājražotāju un amatnieku potenciāla attīstība un tūrisma piedāvājuma “Ražots Kurzemē” izveide” ietvaros 24.01.2018., plkst. 12:00, Jaunpils reģionālās attīstības centrā „Rats”, “Jaunkalni", Jaunpils, lektors Dainis Pilskungs, lekcija likumdošanā "Mājražotāju darbības tiesiskais regulējums Latvijā":

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top