faceboktwitteryoutube
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Mārtiņdienā tiekas Lasītāju klubiņš11.11.2015

Mārtiņdienas pēcpusdienā Kandavas pilsētas bibliotēkā uz pirmo šīs sezonas tikšanos savus biedrus aicināja Lasītāju klubiņš.

Kā allaž šajās tikšanās reizēs, par omulību un patīkamas gaisotnes trūkumu nevarēja sūdzēties. Ar ieskatu mūsu senču tikumos un paražās, sagaidot Mārtiņdienu, iepazīstināja bibliotēkas vadītāja Daiga Kārkliņa. Tikšanās viesis šoreiz bija mūsu pašu novadnieks, mūzikas skolas pasniedzējs no Cēres, Andris Jansons, kas bija atnācis kopā ar saviem audzēkņiem. Andris raksta dzeju un dziesmas, vada Cēres sieviešu vokālo ansambli, ir dzimis ventspilnieks un viņa tēvs ir Mārtiņš, tāpēc saistība ar Mārtiņdienu diezgan cieša.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Mārtiņdiena bērnudārzā "Zīļuks"10.11.2015


Nāc nākdama Mārtiņdiena,
Visi bērni tevi gaida,
Visi bērni tevi gaida,
Pulciņā sanākuši.
/L.t.dz./

Saules pielietais un siltais 10.novembra rīts bija īsti piemērots latviešu tautas tradīcijas- Mārtiņdienas- svinēšanai. Svētkus atzīmēja Kandavas pirmsskolas izglītības iestādes (PII) "Zīļuks" audzēkņi un pedagogi.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” informē09.11.2015

Izglītības iestāde SIA "VERSO" veiks katliekārtu apkalpojošā personāla (kurinātāju) pirmreizējo apmācību (rezultāts - izsniegta apliecība).

Apmācības notiks: 2015.gada 17.novembrī plkst. 13:00

printēt Lasīt visu ziņu

Par apbalvojumu piešķiršanu Latvijas Republikas proklamēšanas 97.gadadienā03.11.2015

Kandavas novada domes apbalvojumu piešķiršanas komisijas sēdē š.g. 28.oktobrī tika nolemts piešķirt apbalvojumus Latvijas Republikas proklamēšanas 97.gadadienā sekojošiem novada iedzīvotājiem:

printēt Lasīt visu ziņu

Aicinām pieteikties zemnieku un uzņēmēju ballei09.11.2015

27.novembrī plkst. 20:00 Valdeķu kultūras namā notiks gadskārtējā Kandavas novada zemnieku un uzņēmēju balle, kurā tiks godināti arī konkursa „Sakoptākā sēta 2015” laureāti.

Aicinām zemniekus un uzņēmējus līdz 20.novembrim pieteikt dalību pasākumā savu pagastu pārvaldēs, Kandavas pagastā zvanīt Brigitai Pētersonei- tālrunis 28765684, Kandavā - Leonārijai Gudakovskai: tālrunis 29206599.

Pasākuma laikā notiks loterija, balli spēlēs grupa „ Galaktika”.

printēt

Asins donoru diena Kandavā

12.11.2015 10:00 - 13:00 Kandavas novada sociālās palīdzības centrs

Šī gada 12. novembrī no plkst. 10.00 līdz 13.00 Valsts asinsdonoru centrs (VADC) rīko asins donoru dienu Kandavas novada Sociālās palīdzības centrā, Kandavā, Jelgavas ielā 4A. Aicinām ziedot asinis visu asins grupu donorus.

Iestājoties aukstākam laikam, palielinājies to cilvēku skaits, kuri dažādu vīrusu saslimšanu dēļ nevar ziedot asinis. Pirms asins ziedošanas aicinām rūpīgi izvērtēt savu veselības stāvokli, jo asinis var ziedot tikai vesels cilvēks.Visus tos, kuri jūtas veseli, aicinām ziedot asinis, jo VADC šobrīd vairāku grupu asinis nav pietiekamā daudzumā.

printēt Lasīt visu ziņu

Latvijas labākā kūku cepēja dzīvo Kandavā05.11.2015

Latvijas Televīzijas šovā " Kūku kari" uzvarējusi kandavniece Līga Grecka, kuras ceptā kūka šova finālā atzīta par gardāko starp kopumā piecām fināla tortēm.

Šova finālā par Latvijas labākās kūku cepējas godu sacentās kopumā piecas saimnieces – līdz ar Līgu Grecku vēl savas prasmes kūku cepšanā rādīja Inese Veismane no Gulbenes, Ilze Miezīte no Jelgavas, Līvija Vendta no Rīgas un Ligita Šefere no Smiltenes.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes Radio

Jaunākās galerijas


back to top