faceboktwitteryoutube
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

VARAM reģionālais seminārs pašvaldībām Kandavā05.11.2015

5.novembrī Kandavas kultūras namā notika Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas reģionālais seminārs pašvaldībām „Problēmjautājumi un aktualitātes normatīvo aktu regulējumā ar pašvaldību politiķiem un administrācijas darbiniekiem”.

Seminārā piedalījās pārstāvji no 10 pašvaldībām- Tukuma, Alsungas, Rojas, Auces, Jaunpils, Talsiem, Engures, Dobeles, Ventspils un Kandavas. Prezentācijas vadīja VARAM Pašvaldību departamenta vadītājs Aivars Draudiņš; VARAM Pašvaldību departamenta Pašvaldību pārraudzības un metodikas nodaļas vadītāja Ludmila Ivanova; VARAM Pašvaldību departamenta Pašvaldību pārraudzības un metodikas vecākā eksperte Dzintra Muzikante un VARAM Pašvaldību departamenta direktora vietnieks Aivars Mičuls.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Novada jaunieši diskutē ar politiķiem04.11.2015

4.novembrī Kandavas multifunkcionālais jauniešu iniciatīvu centrs "Nagla" organizēja strukturizēto dialogu „Kafija ar politiķiem”. Šāda diskusija notiek jau vairākus gadus un uz to tiek aicināti Kandavas novada domes deputāti un jauniešu pārstāvji no visām novada skolām.

Šogad diskusiju tēmas bija trīs: „Zīļu ielas 2a Kandavā laukuma labiekārtošanas vīzijas.” (Laukums atrodas pie jauniešu centra „Nagla” un tajā pašreiz atrodas tikai skeitparks, bet daļa laukuma netiek izmantota); „Vai pagastu centros ir vajadzība pēc jauniešu klubiņiem?” un „Kādam jābūt jaunietim Kandavas novadā?”

printēt Lasīt visu ziņu galerija (26)

Helovīnu vakars Kandavas Keramikas ceplī 03.11.2015

31.oktobrī jau otro gadu Kandavas keramikas ceplis rīkoja cepļa kurināšanu Helovīnu noskaņās. Šogad ceplī tika dedzināti daudzu autoru darbi- tie bija gan lieli, gan mazi no Kandavas apkārtnes, Kazdangas, Tukuma, Jelgavas, Pilsrundāles, Rīgas, Ķekavas, Ogres un citām Latvijas vietām.

Ceplis tika aizkurināts 31. oktobra rītā un slāpēts vēlu vakarā. Vakarā tumsiņā pēc astoņiem pie cepļa sanāca daudz dažādu "mošķu", kas jokojās, spokojās, bet drosmīgākie cienājās ar karsto burvju dziru, gardo zupu un citiem našķiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (12)

Lauku sēta „ Indāni” saņem Zaļo sertifikātu03.11.2015

30. oktobrī Mežotnes pilī notika gada noslēguma konference „Lauku tūrisma spēks: uzņēmēju, pašvaldību un vietējās kopienas sadarbība”.

Šīs konferences ietvaros četrpadsmit Latvijas lauku tūrisma saimniecībām tika pasniegts „Zaļais sertifikāts”. Starp šīm 14 saimniecībām ir arī Kandavas novada lauku sēta „ Indāni”, kas „ Zaļo sertifikātu” saņem atkārtoti.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Kafijas un tējas svētki aizvadīti02.11.2015

31.oktobrī Kandavā jau sesto gadu norisinājās Kafijas un tējas svētki. Svētku programmu kuplināja visi novada kultūras jomā iesaistītie ļaudis, tai skaitā no Kandavas novada pagastu kultūras namiem un bibliotēkām. Pasākums norisinājās Kandavas Kultūras namā, novada Muzeja ēkā un orientēšanās notika pilsētā (ar sākumu no noslēgumu Tūrisma informācijas centrā).

printēt Lasīt visu ziņu galerija (55)

Helovīnu skrējiens Kandavā02.11.2015

Sporta klubs „Kandava” otro gadu Kandavā rīkoja skrējienu Helovīnu vakarā, 31.oktobrī. Komandām tika piedāvāta foto orientēšanās distance ar speciālu uzdevumu.

Komandas sporta hallē pulcējās jau krietnu laiku pirms starta. Gan jaunieši, gan pieaugušie ar bērniem un mazbērniem. Lai gan noteikumos maskas nebija obligātas, gandrīz visi bija maskējušies. Īpaši jāuzteic komanda „Skeleti” (Amanda Rudzīte, Ieva Annija Stepiņa, Loreta Štoferte, Elīna Ķēniņa un Agnese Besikirska) noformējums.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

Kandavas Lauksaimniecības tehnikums atzīmē 70. jubileju02.11.2015

Svinīgās ceremonijas laikā tika apbalvoti tehnikuma pedagogi par mūža darbu Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā. No labās: Jānis Zīverts, Ilgvars Dišlers, direktore Dace Rozentāle, Alfreds Petrovičs, Ilmārs Pelīte, Ilmārs Priedītis.

Svinīgās ceremonijas laikā tika apbalvoti tehnikuma pedagogi par mūža darbu Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā. No labās: Jānis Zīverts, Ilgvars Dišlers, direktore Dace Rozentāle, Alfreds Petrovičs, Ilmārs Pelīte, Ilmārs Priedītis.

30. oktobrī ar svinīgiem apsveikuma vārdiem, dziesmu un deju priekšnesumiem, lai atzīmētu Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma 70 gadu jubileju tikās absolventi un bijušie un esošie pedagogi.

Svinīgo ceremoniju atklāja tehnikuma direktore Dace Rozentāle, pēc uzrunas ar nelielu koncertu uzstājās Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma absolvents, tagad Liepājas teātra aktieris Edgars Pujāts. Svinīgā ceremonija ieilga teju 4 stundu garumā, jo sirsnīgie apsveikuma vārdi no lielā sveicēju pulka mijās ar tehnikuma audzēkņu deju un dziesmu ansambļu priekšnesumiem, un direktora vietnieka mācību darbā Rūdolfa Vizuļa interesanto stāstījumu par tehnikuma vēsturi 70 gadu garumā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (27)
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes Radio

Jaunākās galerijas


back to top