faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Bibliotēkas Lasītāju klubiņš tiekas ar rakstnieku Vili Selecki09.02.2017

9.februāra pēcpusdienā Kandavas pilsētas bibliotēkas Lasītāju klubiņa dalībnieces tikās ar rakstnieku, vēsturnieku, politiķi, Triju zvaigžņu ordeņa kavalieri Vili Selecki. 

Tikties klātienē ar tik daudzpusīgi apdāvinātu cilvēku, kāds ir Vilis Selcekis, nebija patraucējis arī aukstais laiks, dāmas kuplā skaitā pulcējās bibliotēkas telpās, un bija sagatavojušas daudz jautājumu uz kuriem rakstniekam nācās atbildēt. Pirms tikšanās bija iespēja iegādāties vairākas Viļa Selecka grāmatas. Pēdējā laikā V. Seleckis pievērsies arī daiļliteratūras žanram, vēsturei un detektīvam.

Sarunā ar lasītājām, Vilis Seleckis atzina, ka ilgākais viņa mūža posms bijis saistīts ar skolu. “Ilgu laiku mācīju to pašu nepareizo un aplamo vēsturi, ko tajā laikā bija jāmāca."- ironizējot par sevi, sacīja Vilis Seleckis. Viņš pastāstīja, ka pēc Latvijas Universitātes beigšanas vairāk nekā desmit gadus strādājis par vēstures skolotāju un skolas direktoru Dundagā, Stendē, Valdemārpilī un Tukumā.

 “ 1987.gada janvārī mana dzīve meta strauju kūleni- kļuvu žurnālists. Biju Skolotāju Avīzes un Tukuma Ziņotāja redaktors.” No pašiem pirmsākumiem Vilis Seleckis piedalījies Tautas frontes veidošanā, ticis ievēlēts tās pirmajās domēs. Viņš bija arī viens no tiem Augstākās Padomes deputātiem, kas balsoja par 4.maija Deklarāciju.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)

Notiks apmācības augu aizsardzības līdzekļu profesionālo lietotāju apliecību iegūšanai09.02.2017

2017.gada 22., 23., 24. un 27. februārī plkst. 10:00 Tukuma konsultāciju birojā Ed. Veidenbauma ielā 9, Tukumā notiks mācības “Pamatapmācība 2.reģistrācijas klases augu aizsardzības līdzekļu profesionālo lietotāju apliecības iegūšanai”.

Plašāka informācija un pieteikšanās: Līga Frīdemane t.26535540;  e-pasts liga.fridemane@llkc.lv

Iepriekšēja pieteikšanās obligāta!

printēt

Turpinās makulatūras vākšanas konkurss skolēniem09.02.2017

AAS „Piejūra” atgādina, ka izglītības iestādēs – skolās un bērnudārzos turpinās makulatūras vākšanas konkurss „Palīdzēsim kokiem!”. Konkursa mērķis ir savākt pēc iespējas lielāku daudzumu makulatūras, lai pēc tam tās nodotu otrreizējai pārstrādei un atkārtoti ražotu papīru. Līdz konkursa noslēgumam atlikuši vien daži mēneši, konkurss noslēgsies 28. aprīlī, pēc Lielās talkas.

Mācību gada beigās maijā, SIA „Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība „Piejūra”” (AAS „Piejūra”) organizē svētkus, kuros piedalās visi makulatūras vācēji un saņem balvas. Uzvarētāji saņem apmaksātu transportu ekskursijai pa Latviju, bet par katru nodoto tonnu konkursa dalībnieki saņem pretī biroja papīru.

Priecē, ka izglītības iestāžu audzēkņi, no 35 Piejūras reģiona skolām un bērnudārziem, jau savākuši krietnu daudzumu makulatūru, kas kopumā sastāda jau gandrīz 58 tonnas. 

printēt Lasīt visu ziņu

Par atbalsta iespējām māju īpašniekiem namu fasāžu sakārtošanai 08.02.2017

Kandavas novada dome aicina māju īpašniekus, sagaidot Kandavas pilsētas tiesību ieguves 100-gadi un gatavojoties valsts simtās dzimšanas dienas atzīmēšanai, sakārtot savus īpašumus, pievēršot īpašu uzmanību ēku fasāžu krāsošanai.

Dome gatava finansiāli atbalstīt iedzīvotājus šo darbu veikšanā. Lai gūtu plašāku informāciju par atbalsta iespējām, aicinām griezties novada domē pie izpilddirektora E. Dudes, telefons 63107365.

 

printēt

Aicina iesniegt lauku bloku precizējumus06.02.2017

Lauku atbalsta dienests informē klientus, ka no šā gada 3.februāra tiek uzsākta lauku bloku/ ainavu elementu precizēšana 2017.gadam. Precizēšanas pieprasījumus varēs iesniegt līdz šā gada 1.aprīlim.

Precizēšanas pieprasījumi jāiesniedz tikai tad, ka klients vēlas iekļaut lauku blokā jau sakoptu platību, pievienot jaunus ainavas elementus vai no lauku bloka izņemt neapsaimniekotu platību. Platībai ir jābūt sakoptai uz lauku bloka precizēšanas pieprasījuma iesniegšanas brīdi, jo tā tiks apsekota arī dabā. Ja tā nebūs sakopta, tā netiks iekļauta lauku blokā un sezonas laikā netiks veikta atkārtota platības apsekošana.

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas novads starptautiskājā tūrisma izstādē- gadatirgū "Balttour 2017"03.02.2017

Kandavas novads kopā ar Sabili izstādē

Kandavas novads kopā ar Sabili izstādē "Balttour 2017" pārstāv stendu "Abavas senleja"

No 3. līdz 5. februārim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsala notika 24. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus „Balttour 2017”. Tā ir plašākā un nozīmīgākā tūrisma izstāde Baltijā un ik gadu atklāj jauno tūrisma sezonu. Kandavas novads kopā ar Sabili izstādē pārstāvēja stendu “Abavas senleja”, krāšņi piesakot sevi jaunajai tūrisma sezonai.

Kandavas novada Tūrisma informācijas centrs bija sarūpējis īpašu piedāvājumu mākslas un aktīvās atpūtas cienītājiem maršrutu - pastkarti "Mākslas taka", kuru izejot un atminot atbildes, ikviens varēja piedalīties loterijā par vērtīgām balvām.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (21)

Seminārs “Atbalsts uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai”

06.02.2017 15:00 - 17:00 kur : Kandavas novada muzejs
Seminārs “Atbalsts uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai”

Seminārs “Atbalsts uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai”

6.februārī Kandavas novada muzejā norisinājās biedrības "Kandavas Partnerība" organizēts seminārs par dažāda veida atbalsta iespējām uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai.

  Par Jūrmalas biznesa inkubatora piedāvātajām uzņēmējdarbības atbalsta iespējām klātesošos informēja inkubatora vadītājs Rihards Zariņš un par atbalstu no finanšu institūcijas ALTUM stāstīja Jolanta Priedniece.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top