faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

"Studija Dream" aicina uz pirts paklāju darināšanu21.08.2017

Studija “Dream” aicina uz šīs vasaras pēdējo PIRTS paklāju darināšanu un pirts procedūru! Līdzi jāņem dārza šķēres, lai dotos zaru un ziedu griešanā, vai jau sagrieztus zarus, pirts zāles un ziedus!

Papildus iespēja - AROMA masāža (4 personām, kuras pieteiksies pirmās).

Pieteikšanās laicīgi, jo vietu skaits ierobežots!

 

printēt

Kandavas novada pašvaldība kļuvusi par Nacionālā veselīgo pašvaldību tīkla dalībnieci18.08.2017

Lai veicinātu pašvaldību iesaisti iedzīvotāju veselības veicināšanā un sniegtu metodisku atbalstu iedzīvotāju iesaistei veselīgā dzīves veidā un sportā, Veselības ministrija (VM) sadarbībā ar Slimību profilakses un kontroles centru (SPKC), Latvijas Pašvaldību savienību, Pasaules Veselības organizācijas pārstāvniecību Latvijā un Rīgas Stradiņa universitātes Sabiedrības veselības fakultāti ir izveidojusi Nacionālā veselīgo pašvaldību tīklu.

Tīkla mērķis ir sekmēt labās prakses piemēru, pieredzes un ideju apmaiņu starp pašvaldībām, atbalstīt pašvaldības un sniegt tām metodoloģisku atbalstu dažādu sabiedrības veselības un veselības veicināšanas jautājumu risināšanā lokālā līmenī un paaugstināt pašvaldību darbinieku izglītotību sabiedrības veselības un veselības veicināšanas jautājumos, tādējādi atbalstot veselības, labklājības un vienlīdzīgu iespēju attīstību reģionālajā līmenī.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Par jauno Latvijas Pašvaldību savienības priekšsēdi ievēlēts Gints Kaminskis18.08.2017

Šodien, 18. augustā Alūksnē notiekošajā Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) 28. kongresā par jauno priekšsēdi ievēlēts Auces novada domes priekšsēdētājs Gints Kaminskis.

“Mana prioritāte bija un būs stipra pašvaldību interešu pārstāvniecība, ieklausoties visu viedoklī, neizceļot kādas vienas grupas intereses. Latvijas Pašvaldību savienības stiprā puse vienmēr ir bijusi kompromisa meklēšana, tāpēc atrast zelta vidusceļu ir prioritāte joprojām. Pašvaldību savdabība ir to pamats attīstībai,” uzskata G. Kaminskis.

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas Kartodromā 11.08.-12.08. norisinājās sezonas priekšpēdējais 5.posms18.08.2017

2017.gada sezonas karstākās un priekšpēdējās sacensības Kandavā ir veiksmīgi noslēgušās. Šajā posmā tika uzstādīti vismaz 2 jauni rekordi- diena bija ļoti karsta un laika apstākļi nežēloja nedz sportistus biezajos kombinezonos, nedz pārējos sacensību apmeklētājus. 

Savukārt, otrs, patīkamais pārsteigums bija rekordlielais dalībnieku skaits. Uz starta kopumā stājās 192 sportisti, to vidū arī kandavnieks Adrians Lasis no Kandavas kartinga kluba. Savā TK Senior klasē izcīnot godalgoto 1.vietu. Prokart komandu ieskaitē Kandavas kartingu kluba sportisti izcīnīja 2.vietu (R85 klasē 2.vieta- Artūrs Mārtinsons; TK Senior klasē 1.vieta- Adrians Lasis; DD2 klasē 2.vieta- Ivars Uss; DD2 klasē 3.vieta- Ernests Skulte; Senior Master klasē 1.vieta- Armands Andersons).

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Piesakies NVO samitam “Rīgas reģiona NVO izaugsmei un attīstībai”18.08.2017

Biedrība “Latvijas Pilsoniskā alianse” (eLPA) aicina uz Rīgas reģiona nevalstisko organizāciju (NVO) samitu! Samita mērķis ir sekmēt pilsoniskās sabiedrības pašorganizēšanos Rīgas reģionā, sniedzot noderīgu informāciju un zināšanas par NVO darbībai būtiskām jomām -  pakalpojumiem un pārdošanu, ideju ģenerēšanu, radošuma izmantošanu un komandas līderi organizācijā.

Samits „Rīgas reģiona NVO izaugsmei un attīstībai” norisināsies piektdien, 08.09.2017., Ķekavas kultūras namā (Gaismas iela 17). Iepazīties ar samita programmu var šeit.

NVO samits pulcēs aptuveni 100 dalībniekus no visa Rīgas reģiona un pasākuma laikā būs iespēja iegūt detalizētu informāciju par Latvijas pilsoniskās sabiedrības attīstības tendencēm.

Pieteikties samitam var aizpildot pieteikumu anketu šeit, līdz 5.septembrim!

printēt Lasīt visu ziņu

Lasītāju klubiņa tikšanās ar Kārli Tjarvi un Irēnu Hadaņonoku

16.08.2017 14:00 kur : Kandavas pilsētas bibliotēka

Saulainā 16.augusta pēcpusdienā Kandavas pilsētas bibliotēkas pagalmā pulcējās Lasītāju klubiņa dalībnieces, lai tiktos ar grāmatas "Kopā ejot meža taku" autoru Kārli Tjarvi un logopēdi, sociālo pedagoģi Irēnu Hadaņonoku. Pirmoreiz abas interesantās personības Lasītāju klubiņā viesojās 2014. gadā, kad K.Tjarve prezentēja savu grāmatu “Brienot meža taku”.

Pasākumu apmeklēja vairāk kā 20 interesentu, iespējams tāpēc, ka abi viesi kādreiz bijuši kandavnieki, šeit mācījušies vai dzīvojuši. Tikšanās laikā Irēna Hadaņonoka lasīja fragmentus no jaunākās grāmatas un grāmatas autors atbildēja uz jautājumiem, kurus uzdeva tikšanās dalībnieces. Nepiespiestā gaisotnē sarunas raisījās ne vien par grāmatām, bet arī par dzīvi un atmiņām.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

No amata atbrīvots SIA “Kandavas Komunālie pakalpojumi” vadītājs Pēteris Krampītis16.08.2017

16.augustā Kandavas novada domes priekšsēdētāja Inga Priede uz tikšanos aicināja domes deputātus, lai informētu par konstatētajiem, pašvaldībai piederošā uzņēmuma “Kandavas Komunālie pakalpojumi” (KKP) valdes locekļa Pētera Krampīša, pārkāpumiem.

Kā viens no pārkāpumiem tika minēts fakts, kas saistīts ar masu medijos izskanējušo informāciju par ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumu tarifu paaugstināšanu Kandavas novadā ar 2018. gada 1. janvāri par 45%. Pašvaldība saņēmusi neapmierinātu iedzīvotāju zvanus, kas pieprasa šī fakta skaidrojumu. Domes vadība par notiekošo nebija informēta, jo KKP valdes loceklis Pēteris Krampītis, bez Kandavas novada domes informēšanas, iesniedzis tarifa izmaiņas Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā (SPRK) par vienota tarifa noteikšanu novadā, un ūdens un kanalizācijas cenu paaugstināšanu. Š.g. martā iesniegtajā KKP 2016.gada pārskata vadības ziņojumā norādīts, ka ūdenssaimniecības pakalpojumiem piemērots ekonomiski pamatots tarifs, kas rada neizpratni par valdes locekļa plānoto ieceri palielināt ūdens un kanalizācijas cenas.

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top