faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Ziemassvētku ieskaņas koncerts

14.12.2018 13:00

14.decembra pusdienas laikā uz Ziemassvētku ieskaņu koncertu Kandavas evanģēliski luteriskajā baznīcā aicināja Kārļa Mīlenbaha vidusskolas dziedošie kolektīvi.

Svētku koncertā piedalījās 2.-4. klašu koris, 5.-10. klašu koris, popgrupa “Abaviņa”, ansambļi “Dzirkstelīte” un “Kaprīze”, kā arī bija vairāki nelieli muzikāli pārsteigumi.

Šie Kārļa Mīlenbaha vidusskolas Ziemassvētku koncerti baznīcā ir jau ierasta tradīcija un allaž ir kupli apmeklēti, jo cilvēku sirdis iesilst, kad dzied bērni.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16) galerija (19)

Tiek īstenots ELFLA projekts ““Tēviņu” mājas vīna darītavas attīstība”13.12.2018

SIA “Tēviņi” 2018.gada 19.februārī iesniedza projekta iesniegumu ““Tēviņu” mājas vīna darītavas attīstība” (projekta Nr.2018/AL14/6/A019.21.01/3) biedrības „Kandavas Partnerība” izsludinātajā LEADER projektu iesniegumu konkursa 6.kārtā 1.Rīcības “Atbalsts uzņēmējdarbības (izņemot tūrisma jomu) uzsākšanai un attīstībai” ietvaros Eiropas lauksaimniecības fonds lauku attīstībai (turpmāk- ELFLA) līdzfinansējuma saņemšanai. Projekts tika apstiprināts un notiek tā īstenošana līdz 2020.gada maijam.

Projektu konkurss tika izsludināts Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.–2020.gadam pasākuma “Atbalsts LEADER vietējai attīstībai” apakšpasākuma 19.2. "Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju" aktivitātē 19.2.1. "Vietējās ekonomikas stiprināšanas iniciatīvas".

printēt Lasīt visu ziņu

Informācija par izmaiņām sadzīves atkritumu savākšanas tarifā14.12.2018

 Sakarā ar Dabas resursu nodokļa likmes izmaiņām (no 35,00 EUR/t uz 43,00 EUR/t), no 2019.gada 1. janvāra tiks mainīts SIA “Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība “Piejūra”” atkritumu savākšanas tarifs, paaugstinot maksu par Dabas resursu nodokļa palielinājumu. Tas sastāv no 3 komponentēm: atkritumu apglabāšanas tarifa, Dabas resursu nodokļa un izvešanas tarifa.

printēt Lasīt visu ziņu

Komiteju sēdes notiks 17.decembrī

17.12.2018 13:00 - 17:00 kur : Kandavas novada dome
Kandavas novada ģerbonis

Kandavas novada dome

Kandavas novada dome informē, ka kārtējās novada domes komiteju sēdes notiks 17.decembrī domes zālē:

13:00 Vides aizsardzības un komunālo jautājumu komitejas sēde;

14:00 Sociālo lietu un veselības aizsardzības komitejas sēde;

15:00 Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēde;

16:00 Finanšu, plānošanas un novada attīstības komitejas sēde.  

Sēžu darba kārtība šeit

Labdarības koncertā Gotlandē tiek vākti līdzekļi novada bērnu atbalstam13.12.2018

Otrajā Adventē Gotlandes salā tika aizvadīts burvīgs pasākums, projekta Lett U Hjelpe, kas tulkojumā no zviedru valodas nozīmē - viegli palīdzēt, piecu gadu jubilejas koncerts.

Lett U Hjelpe ir piecus gadus atpakaļ izveidots sadarbības projekts starp nodibinājumu ''Zantes ģimenes atbalsta centrs'' un divām māsām Charlotte Österholm un Carina Österholm no Zviedrijas, Gotlandes salas. Šī projekta mērķis ir, organizējot labdarības pasākumus, gūt finansējumu starptautiskām bērnu nometnēm Kandavas novada bērniem, Gotlandē. Tāpat arī gūt līdzekļus atbalsta centra bērnu aktivitātēm - baseina apmeklējumiem, fizisko aktivitāšu nodarbībām, kultūras pasākumu apmeklēšanai utml.

Apritot pieciem gadiem, kopš projekts ir izveidots, šī gada 9.decembrī Zviedrijā, Gotlandes salā notika jubilejas koncerts, kurā piedalījās Skandināvijā populārā dziedātāja Arja Saijonmaa. Koncertā uz skatuves kāpa arī viena no jaunajām zviedru izpildītājām Vera Kebbe un hip hopa dejotājs Albin Österholm.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Aicinājums meža īpašniekiem izteikt savu viedokli 05.12.2018

Latvijas Meža īpašnieku biedrība (LMIB) ar Latvijas Vides aizsardzības fonda (LVAF) finansiālu atbalstu realizē projektu "Meža īpašnieku izglītošana un iesaiste lēmumu pieņemšanā par meža apsaimniekošanu aizsargājamās dabas teritorijās".

Viens no tā uzdevumiem ir noskaidrot meža īpašnieku viedokli par aizsargājamo teritoriju izveides procesu, to apsaimniekošanas nosacījumiem un kompensāciju sistēmu par meža apsaimniekošanas ierobežojumiem. Meža īpašnieki tiek aicināti izteikt savu viedokli, aizpildot aptaujas anketu www.visidati.lv/aptauja/1394128456/ līdz 18.decembrim.

printēt

Par domes ārkārtas sēdes sasaukšanu12.12.2018

Kandavas novada ģerbonis

Kandavas novada dome

Kandavas novada domes ārkārtas sēde notiks 2018.gada 13.decembrī plkst. 08:00 domes sēžu zālē.

1. Par papildus darbu akceptēšanu projekta “Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes “Zīļuks” energoefektivitātes paaugstināšana”, Nr. 4.2.2.0/17/I/085 ietvaros.

 

printēt
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top