faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Lekcija ""Psiholoģiskā diskomforta klātbūtne mūsu profesionālajā darbībā"

05.10.2017 18:00

Biedrība “Pūres Dzirnas” informē, ka realizējot LEADER projektu “Lekciju cikls “Esi vesels””, ceturtdien – 5.oktobrī pl.18:00 Pūres NVO un IK centrā “Vinda” (pasta ēka) notiks lekciju cikla pirmā nodarbība Psiholoģijā, pasniedzēja mag.psych.,mag.paed. Daina Reinfelde

Lekcijas tēma "Psiholoģiskā diskomforta klātbūtne mūsu profesionālajā darbībā un pašrealizācijas procesā. Tā pārvarēšanas iespējas" :
· Cilvēka un sociālās vides rezonanse. Mūsu daudzveidīgais sociālo lomu repertuārs un nozīmīgākās apgūstamās dzīves prasmes.
· Ārējās un iekšējās problēmas, kas ietekmē cilvēka darbības procesu un rezultātu.
· Mūsu divējādais prāts. Emociju loma ikdienas procesos. /Nekas, ar ko mēs saskaramies savās ikdienas gaitās, pats par sevi nav ne labs, ne slikts. Jebko iekrāsojam un tam vērtējumu piešķiram mēs paši.../ 

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centrs aicina uz apmācībām13.09.2017

Kandavas Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centrs komplektē grupas sekojošām apmācībām:

printēt Lasīt visu ziņu

Pasniegtas Amerikas Latviešu Apvienības stipendijas 27.09.2017

Kandavas novada pārstāvji pēc ALA stipendiju saņemšanas
Kandavas novada pārstāvji pēc ALA stipendiju saņemšanas

26.septembrī Rīgā Melngalvju namā notika stipendiju pasniegšana Latvijā dzīvojošām trūcīgām daudzbērnu un audžuģimenēm un studentiem, ko sarūpējusi Amerikas Latviešu Apvienība.

Stipendijas saņēma arī mūsu novada daudzbērnu audžuģimene Dana un Edgars Nagļi un Jelgavas Lauksaimniecības universitātes 3.kursa studente Krista Leimane.

Mūsu stipendiātus svinīgajā pasākumā bija ieradušās sveikt arī novada domes priekšsēdētāja Inga Priede, Zantes ģimenes krīzes centra vadītāja Aija Švāne, un bāriņtiesas locekle Jolanta Vicinska.

Amerikas Latviešu Apvienība nu jau 23. gadu pēc kārtas sniedz finansiālu palīdzību Latvijas daudzbērnu ģimenēm, audžuģimenēm un bāreņiem. Tiem, kas par spīti dzīves grūtībām tomēr nenolaiž rokas. Konkrēti kuriem piešķirt stipendijas, to palīdz izvēlēties pašvaldību sociālie dienesti kopā ar Latvijas Bērnu fondu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

Kandavniekiem uzvara LBL2 pārbaudes spēlē pret Ventspils augstskolas komandu27.09.2017

Ceturtdien, 28. septembrī, Kandavas sporta hallē pulcējās basketbola entuziasti, lai noskatītos LBL2 pārbaudes spēli, kurā tikās Kandava/COMPOR un Ventspils augstskolas vīriešu basketbola komanda.

Mūsējie uzvarēja ar rezultātu 80: 73.

Kandava/COMPOR komandas sastāvā spēlēja 

Klāvs Šilbergs 13, Dāvis Kundrats 12, Dāvis Čīma 10, Guntars Strāķis 9, Roberts Rozentāls 7, Arvis Savčenko 7, Aigars Strāķis 5, Kristaps Gotfrīds 5, Aleksis Frīdemanis 4, Matīss Rudmiezis 4, Artis Rudzītis 4, Ralfs Bergs. 

Treneris - Edgars Priede.

 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

"Zelta roka" basketbolā 2017

29.09.2017 19:30 - 30.09.2017 kur : Kandavas sporta halle

No 29.-30.septembrim Kandavas sporta hallē tika aizvadīta kausa izcīņa basketbolā „Zelta roka” 2017.

Kausa izcīņā piedalījās sekojošas komandas:  Ventspils čempioni "Baltijas Ekspresis", A.Pūces kausa ieguvēji Tukuma sporta skola, Liepājas čempioni "Oskara transports" un Kandavas čempioni "RGR pluss" (G.Brikovs, V.Rozenbaums, E.Zariņš, A.Balsers, R.Vilkaušs, A.Rudzītis, E.Krūmiņš, K.Gotfrīds, R.Jansons, J.Čabajs, R.Krūmiņš, I.Apenis).

printēt Lasīt visu ziņu galerija (12)

Projekta „English Teaching With Innovative Web Tools” dalībnieki viesojas novada domē26.09.2017

No 25.septembra Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolā viesojas projekta „English Teaching With Innovative Web Tools” dalībnieki no Itālijas, Turcijas, Rumānijas un Lietuvas.

26.septembrī projekta dalībnieki Kandavas novada domē tikās ar novada domes priekšsēdētāju Ingu Priedi. Viņi tika iepazīstināti ar nelielām prezentācijām par Latviju un Kandavas novadu. Savukārt, ciemiņi sniedza prezentācijas un pastāstīja par savu valsti un pilsētām, kurās dzīvo.

Vizītes laikā Kandavā, projekta dalībnieki turpina projektā „English Teaching With Innovative Web Tools”  iesāktās aktivitātes un uzdevumus. Ciemiņi iepazīstas arī ar latviešu tautas kultūru un tradīcijām. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (12)

Par tiešajiem norēķiniem un rēķinu sagatavošanas un piegādes maksu07.09.2017

SIA „Kandavas komunālie pakalpojumi”, ūdens piegādes, kanalizācijas novadīšanas un siltumenerģijas piegādes pakalpojumu sniedzējs, informē Kandavas novada daudzdzīvokļu dzīvojamo māju dzīvokļu īpašniekus par rēķinu sagatavošanas un piegādes maksas ieviešanu, kas skars tās daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas, kas izvēlēsies tiešo norēķinu metodi ar pakalpojuma sniedzēju. Izcenojums neattiecas uz SIA  “Kandavas komunālie pakalpojumi”  apsaimniekojamajām mājām, jo šī maksa jau tiek ietverta  apsaimniekošanas administratīvajos izdevumos.

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas iedzīvotāji Omniva pakomātos septembrī nosūtījuši par 20% vairāk sūtījumu26.09.2017

Jau gandrīz gadu Kandavā darbojas Omnivas uzstādītais pakomāts, kas nodrošina Kandavas iedzīvotājiem vēl ērtāku, ātrāku un drošāku preču sūtīšanas un piegādes servisu. Pēdējie dati liecina, ka Kandavas iedzīvotāji septembrī ir nosūtījuši aptuveni par 20 % vairāk sūtījumu, nekā tas ir parasti, savukārt  sūtījumu saņēmēju skaits Omnivas pakomātā ir pieaudzis par 10%, kas ir vairāk nekā vidēji šogad. 

Kandavnieki no 2017. gada sākuma līdz septembrim, Omnivas pakomātā ir saņēmuši gandrīz trīs tūkstošus sūtījumu, savukārt ir nosūtījuši gandrīz vienu tūkstoti sūtījumu.

printēt Lasīt visu ziņu

Seminārs "Pārtikas nekaitīguma un drošuma HACCP sistēmas principu ieviešana un nodrošināšana pārtikas nozarē"

05.10.2017 11:00 - 16:00

5. oktobrī no plkst. 11:00 - 16:00 Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolā notiks Kandavas Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības centra organizēts seminārs "Pārtikas nekaitīguma un drošuma HACCP sistēmas principu ieviešana un nodrošināšana pārtikas nozarē".

Semināra mērķauditorija: Ikviens interesents, kurš ir iesaistīts pārtikas apritē.
Semināra programma:
Gūtas zināšanas par pārtikas drošības vadības sistēmām, HACCP izveides un ievie-šanas posmiem. Apgūta prasme  izvērtēt esošās prasmes,  iemaņas un noteikt turp-mākos darbības virzienus produktu kvalitātes vadībā, atbilstoši ES un EP regulām un nacionālajai likumdošanai. Apzināts darbību kopums pārtikas paškontroles sis-tēmā, kas optimāli novērš pārtikas realizācijas riskus un  draudus cilvēku veselībai.

printēt Lasīt visu ziņu

Miķeļtirgus Kandavā

24.09.2017 09:00 - 15:00 kur : Skvēriņš pie Kandavas Bruņinieku pilskalna

Svētdien, 24.septembrī jau no pulksten deviņiem rītā līdz pat trijiem pēcpusdienā Kandavā skvērā pie Bruņinieku pilskalna notika ikgadējais Miķeļtirgus, kuru iecienījuši gan kandavnieki, gan novada ļaudis, gan caurbraucēji un ciemiņi no blakus novadiem.

Kultūras programmā uzstājās bērnu ansamblis "Abaviņa", dziedāja un spēlēja grupa "Miera vējos", azartiski dejoja Zantes dejotāji, bet vīri centās uzrāpties Umurkumurā, kas pieciem brašiem Kandavas puišiem arī izdevās.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (56)

Kandavas novada iestāžu un uzņēmumu sporta diena 2017

22.09.2017 17:30 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas stadions

22.septembra vakarpusē Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas stadionā notika Kandavas novada iestāžu un uzņēmumu sporta diena 2017, kurā piedalījās astoņas cīņas un azarta pilnas novada iestāžu un uzņēmumu komandas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (63)

Skolu Olimpisko dienu aizvada ar devīzi "Vingro svaigā gaisā!"

22.09.2017 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

22.septembrī Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas stadionā notika Kandavas novada skolu Olimpiskā diena, kas šogad aicināja pulcēties visu skolu audzēkņus ar devīzi "Vingro svaigā gaisā!".

Uzmundrinošas mūzikas pavadībā stadionā iesoļoja novada skolu kuplā saime, kurā skolēniem bija piebiedrojušies arī Kandavas pilsētas bērnudārza "Zīļuks" audzēkņi. Svinīgo zvērestu sportistu vārdā nolasīja Kandavas vidusskolas 8a klases audzēknis Aleksis Frīdemanis. Olimpisko lāpu ienesa Latvijas izlases dalībniece šķēpmešanā Ieva Annija Stepiņa.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (48) galerija (64)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top