faceboktwitteryoutube
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Milzīgais ugunsgrēks Jūrmalā nav saistīts ar atkritumu šķirošanas un pārkraušanas staciju19.06.2017

SIA "Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība "Piejūra"" informē, ka milzīgais ugunsgrēks Jūrmalā, kā ziņo atsevišķi mediji, nav saistīts ar uzņēmuma atkritumu šķirošanas un pārkraušanas staciju, un tas nenorisinās uzņēmuma teritorijā, bet gan kādā no blakus teritorijā esošajiem uzņēmumiem, kur konstatēta nelegāla atkritumu uzkrātuve.

printēt

Circle K degvielas uzpildes stacijas atklāšana Kandavas pagriezienā15.06.2017

15.jūnijā plkst. 12:00 svinīgi tika atklāta jaunā Circle K degvielas uzpildes stacija Kandavas pagasta Mazcuntēs, kas pilnībā ieguvusi jaunā zīmola izskatu.

Pasākumu atklāja Kandavas Deju skolas mazie dejotāji ar jautru deju. Apsveikuma uzrunu sacīja Kandavas novada domes izpilddirektors Egils Dude. Sarīkojuma vadītājs iepazīstināja ar Circle K komandu un pēc sarkanās lentas pārgriešanas, aicināja visus sapulcējušos nobaudīt atklāšanas kūku un aromātiskas kafijas tasi.  

printēt Lasīt visu ziņu galerija (22)

Latvijas Mākslas akadēmijas studentu prakses noslēgums

14.06.2017 15:00

14.jūnijā Kandavas promenādē notika Latvijas Mākslas akadēmijas Vides dizaina nodaļas 1. un 3. kursa studentu vasaras prakses noslēguma darbu izstādes atklāšana.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (28)

Kandavas novadā piemin 1941. gada 14.jūnijā izsūtītos

14.06.2017 17:00

14. jūnijā, Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienā, arī Kandavas novada ļaudis pieminēja 1941.gada 14.jūnijā izsūtītos novadniekus, noliekot ziedus represēto piemiņas vietās Kandavā un Kandavas stacijā.

Piemiņas pasākumā pie represēto akmens Kandavā novada politiski represēto apvienības vadītājs Pēteris Briedis pastāstīja, ka no rīta trīs mūsu novada represētie iedzīvotāji piedalījušies pasākumā Rīgā pie Valsts prezidenta. “Ja citus gadus šajā pasākumā piedalījās tikai 1941.gada represijās cietušie, tad šogad bija aicināti arī 1949.gada 25.martā deportētie iedzīvotāji. – sacīja Pēteris Briedis.- Tas ir skumji, jo šis fakts apliecina, ka mēs kļūstam arvien mazāk, bet laika plūdums nav apturams un to mainīt nevaram.” Pasākums bijis emocionāls, tajā piedalījusies arī kāda krievu sieviete no Pētera Brieža otrās dzimtenes- Magadanas,  viņa ļoti emocionālā uzrunā sacījusi, ka pirmoreiz viesojoties Latvijā un vienmēr gatava palīdzēt tiem latviešiem, kuri apmeklēs izsūtījumu vietas viņas dzimtajā pusē.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (20)

Iznācis "Kandavas Novada Vēstnesis" jūnija numurs14.06.2017

Iznācis Kandavas novada domes informatīvā izdevuma "Kandavas Novada Vēstnesis" jūnija numurs. Izdevuma elektronisko versiju lasīt šeit

printēt

Novērtē valsts un pašvaldību iestāžu darbu!14.06.2017

Tiesībsargs turpina LABAS PĀRVALDĪBAS principa īstenošanas izpēti, veicot iedzīvotāju aptauju. Iedzīvotāji tiek aicināti aizpildīt aptauju, kuras ietvaros tiks noskaidroti labās prakses piemēri, kā arī lietas, kas dažādu iestāžu darbā būtu uzlabojamas. Aptaujas anketa pieejama šeit: http://ej.uz/labaparvaldiba

 Tiesībsargs sadarbībā ar atsaucīgajām Latvijas novadu pašvaldībām īstenoja informatīvo kampaņu “Īsa pamācība labā pārvaldībā”. Šīs kampaņas mērķis bija vēstīt, ka labas pārvaldības princips satur ne tikai tiesiskos aspektus, bet arī labas pārvaldības kā vērtības aspektus; tā veidojama valsts pārvaldei un sabiedrībai kopā.


printēt

Latvijas Mākslas akadēmijas studentu prakse Kandavā13.06.2017

No 6.līdz 14.jūnijam Kandavā norisinās Latvijas Mākslas akadēmijas Vides dizaina nodaļas 1. un 3. kursa studentu vasaras prakse, kurā piedalās arī docente Baiba Bogdāne un gleznotājs, emeritētais profesors Jānis Andris Osis.              

Ikviens interesents tiek aicināts uz prakses noslēguma izstādes atklāšanu trešdien, 14.jūnijā. plkst. 15:00 Kandavas promenādē šķūnītī pie bērnu laukuma. Šī vieta nav izvēlēta nejauši, jo iespējams, tur nākotnē būs kāds jauns apskates objekts. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (17)
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes Radio

Jaunākās galerijas


back to top