faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Ziemassvētku pasākums bērniem ar īpašām vajadzībām un 1. un 2.grupas invalīdiem

14.12.2016 15:00 kur : Pensionāru Dienas centrs

8.decembrī, tāpat kā katru gadu sagaidot Ziemassvētkus un gadu miju, Kandavas novada sociālajā dienestā notika svētku pasākums bērniem ar īpašām vajadzībām un 1.un 2. grupas invalīdiem, kuru organizēja Latvijas Sarkanā Krusta Kandavas novada komiteja.

Pasākuma viesus sveica Kandavas novada domes priekšsēdētāja Inga Priede un Latvijas Sarkanā Krusta Kandavas novada izpilddirektors Ints Leitarts, novēlot visiem svētku noskaņu un gaišu Ziemassvētku gaidīšanas laiku. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (20)

Tiek attīrīta Pūzurgravas apkārtne08.12.2017

Aicinājums visiem Pūzurgravas apkārtnē dzīvojošajiem pievērst uzmanību notiekošajam gravas un pilskalna apkārtnē. Pateicoties Latvijas vides aizsardzības fonda un Kandavas novada domes finansējumam pašreiz tur notiek zālāju attīrīšana no krūmiem, lai dotu vairāk gaismas vērtīgiem un aizsargājamiem augiem Pūzurgravā un samazinātu aizaugumu kādreiz tik skaistajā kalnainajā pļavā. Darbi notiek etapos - vispirms zāģē, tad iespēju robežās zarus un koksni ved projām. Šo projektu īsteno biedrība “Abavas ielejas attīstības centrs” sadarbībā ar zemes īpašnieku Kandavas novada domi. 

Rezultātā būs attīrīta taciņa uz apkārtnes iedzīvotāju iecienīto avotiņu, pavērsies skaista ainava uz Abavas senleju. Nākotnē paredzēts izveidot pastaigu taku ģimenēm pa visu pakalni līdz pat Kuršu pilskalnam.

printēt Lasīt visu ziņu

Lasītāju klubā tiekas ar novadnieku Daini Kraukli

07.12.2017 14:00 kur : Kandavas pilsētas bibliotēka
Kandavas pilsētas bibliotēkas Lasītāju klubs 7.decembrī tikās ar novadnieku Daini Kraukli
Kandavas bibliotēkas Lasītāju klubs tikās ar novadnieku Daini Kraukli

7.decembrī Kandavas pilsētas bibliotēkas lasītāju klubiņš tikās ar novadnieku Daini Kraukli.  2016.gada oktobrī iznāca Daiņa Kraukļa grāmata Čigānu stāstu stāsti ”Kad dzimtas dārzos ziedi plaukst…” , kurā autors atspoguļojis čigānu tautas folklorai raksturīgos žanrus un tradīcijas no gadsimtu tālumiem līdz mūsdienām, tādējādi paplašinot un attīstot čigānu kopienas etnisko kultūras mantojumu.

Tiekoties ar lasītājiem klusajā Adventa laikā, Dainis Krauklis ne tikai dalījās stāstos par romu jeb čigānu tautas kultūru un tradīcijām, bet ļāva arī ieklausīties dažbrīd nedaudz smeldzīgajās un arī jautrajās čigānu dziesmās.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Seminārs "Nodokļu izmaiņas 2018.gadā"

15.12.2017 10:00 - 16:00 kur : Kandavas kultūras nams
Kandavas novada ģerbonis

Kandavas novada dome

Jau rīt 15.decembrī plkst. 10:00 Kandavas kultūras nama mazajā zālē notiks seminārs „Nodokļu aktualitātes mazajiem uzņēmumiem un pašnodarbinātajiem 2018. gadā”.

Seminārā tiks  apskatītas tēmas:
-Būtiskākās izmaiņas uzņēmumu ienākuma nodokļa maksātājiem;
-Darba samaksas nodokļu izmaiņas;
-Izmaiņas saimnieciskās darbības veicējiem - iedzīvotāju ienākuma nodokļa maksātājiem;
-Izmaiņas pašnodarbināto personu un autoru sociālajā apdrošināšanā;
-Izmaiņas patentmaksas maksātājiem;
-Mikrouzņēmumu nodokļa piemērošana;
- Būtiskākās izmaiņas PVN uzskaitē;
-Atbildes uz jautājumiem.

printēt Lasīt visu ziņu

Apstiprina sadarbības grupu bērnu tiesību aizsardzības jomā07.12.2017

Kandavas novada ģerbonis

Kandavas novada dome

Lai sekmētu efektīvu institūciju sadarbību un veidotu saskaņotu rīcību bērnu tiesību aizsardzībā, Kandavas novada dome 30.novembrī apstiprināja Kandavas novada bērnu tiesību aizsardzības sadarbības grupas nolikumu.

Sēdē apstiprināta arī sadarbības grupa bērnu tiesību aizsardzības jomā šādā sastāvā: Ritma Supe – Kandavas novada bāriņtiesas priekšsēdētāja, Ints Leitarts – Kandavas novada domes pašvaldības aģentūras „Kandavas novada Sociālais dienests” direktors, Ginta Freimane - Kandavas novada domes pašvaldības aģentūras „Kandavas novada Sociālais dienests”  Ģimenes atbalsta nodaļas vadītāja, Kristīne Elksnīte – Kandavas novada Izglītības pārvaldes vadītāja, Rihards Zariņš  – Kandavas novada pašvaldības policijas priekšnieks un Laila Balode - Kandavas novada domes pašvaldības aģentūras „Kandavas novada Sociālais dienests”  sekretāre/lietvede.

printēt Lasīt visu ziņu

Konkursam "Gaismas dziesmas Kandavā" pieteikušies vairāk kā 100 dalībnieku07.12.2017

2017.gada 17. un 26. decembrī Kandavas kultūras namā notiks Latvijas bērnu un jauniešu jauno vokālistu konkurss „Gaismas dziesmas Kandavā”.

Gada tumšākajā laikā, kad debesīs gaidām iemirdzamies spožāko zvaigzni, mēs viens otram varam dāvāt savu mīlestību. Pirmo reizi Kandavā notiks šī gada sirsnīgākais Latvijas jauno vokālistu AKADĒMISKĀS un ESTRĀDES dziedāšanas konkurss „GAISMAS DZIESMAS KANDAVĀ”. Konkursā dalībniekus- akadēmiskos un estrādes dziedātājus- solistus, duetus, ansambļus un popgrupas aicinām piedalīties ar Adventes laikam atbilstošu repertuāru, lai kopā- Trešajā adventē un Otrajos Ziemassvētkos - Latvijas vienā no skaistākajām mazpilsētām, pulcētu talantīgākos jaunos dziedātājus un kopā svinētu gaismas svētkus!

PUSFINĀLS 17.decembrī Trešajā adventē Kandavas kultūras namā plkst.11:00.

printēt Lasīt visu ziņu

Godināti Valsts un pašvaldības policijas darbinieki 04.12.2017

4.decembrī par godu Valsts policijas 99.gadadienai Tumes pagasta kultūras namā tika godināti Valsts un pašvaldības policijas darbinieki. Apbalvojumu saņēma arī Kandavas novada pašvaldības policijas priekšnieks Rihards Zariņš.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Tukuma iecirkņa priekšnieks pulkvežleitnants Janeks Bahs pasniedza Valsts policijas un Iekšlietu ministrijas Pateicību Rihardam Zariņam par ieguldījumu sabiedriskās kārtības nodrošināšanā un veiksmīgu sadarbību ar Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldi, kā arī sakarā ar Valsts policijas 99.gadadienu. Kandavas novada pašvaldības policijas priekšnieks saņēma arī Kandavas novada domes priekšsēdētājas Ingas Priedes pateicību par godprātīgu pienākumu veikšanu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)

Award bronzas apbalvojumu iegūst četri Kandavas novada jaunieši04.12.2017

1.decembrī atjaunotās VEF kultūras pils Kamerzālē notika Edinburgas hercoga starptautiskās jauniešu pašaudzināšanas programmas Award gadskārtējā apbalvojumu pasniegšanas ceremonija. 

Jau iepriekš Kandavas novada jaunieši ir aktīvi piedalījušies Award programmā, saņemot bronzas, sudraba un zelta apbalvojumus. Šogad apbalvojumus saņēma 53 jaunieši no 10 dažādām Latvijas vietām, to skaitā bija arī četri Kandavas novada jaunieši – Krišs Treikals, Sintija Bondarenko, Beāte Fabjančika un Selīna Margarita Bogdanova, kas saņēma bronzas līmeņa apbalvojumu. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Tiks izdots 2018. gada kalendārs ar bērnu zīmējumiem04.12.2017

Lelde Kurpniece, Cēres pamatskola
Lelde Kurpniece, Cēres pamatskola

SIA “Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība “Piejūra”” gadskārtējais zīmējumu konkurss ir noslēdzies un šobrīd norisinās darbs pie 2018. gada kalendāra izstrādes. 

Konkursa tēma šogad bija “Mana pilsēta, novads gadalaikos”. Kopumā tika iesūtīti 224 skolēnu zīmējumi. Bērni un jaunieši savu mākslu pauduši, gleznojot dažādās tehnikās. Zīmējumos atainotas iemīļotas savas pilsētas vai novada ēkas, vietas un ainavas.

No Kandavas novada aktīvākā skola bija Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola. Kalendārā būs redzams skolnieces Rūtas Liepas gleznojums un Cēres pamatskolas skolnieces Leldes Kurpnieces zīmējums. Konkursā iesaistījās arī Zemītes un Zantes pamatskolas.

printēt Lasīt visu ziņu

Atkritumu apsaimniekotāja maiņas pārejas posms un tarifs04.12.2017

Informējam iedzīvotājus, ka, sākot ar 2018. gada 27. martu, pašvaldības noslēgtais līgums ar “Eco Baltia vide”, par sadzīves atkritumu izvešanu, beigsies.

Meklējot risinājumus turpmākajām darbībām, Kandavas novada dome, tāpat kā pārējās pašvaldības, kuras līdz šim apsaimniekoja “Eco Baltia vide”, pieņēma lēmumu, ka atkritumu apsaimniekošana turpmāk, sākot ar 2018. gada 29. martu, tiks uzticēta pašvaldības kapitālsabiedrībai SIA “Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība “Piejūra”” (AAS “Piejūra”). Līgums ar jauno apsaimniekotāju par atkritumu savākšanu ir noslēgts uz septiņiem gadiem.

Sākot ar janvāri, iedzīvotāji tiks aicināti noslēgt līgumus ar jauno atkritumu apsaimniekotāju. Plašāka informācija par līgumu slēgšanu tiks izziņota.

printēt Lasīt visu ziņu

Lekcija "Mūsu ātrā dzīve jeb cīnīšanās ar laiku…"04.12.2017

Biedrība “Pūres Dzirnas” informē, ka realizējot projektu “Lekciju cikls “Esi vesels”” , ceturtdien – 7.decembrī pl.18:00 Pūres NVO un IK centrā “Vinda” (pasta ēka) notiks lekciju cikla trešā nodarbība Psiholoģijā, pasniedzēja mag.psych.,mag.paed. Daina Reinfelde "Mūsu ātrā dzīve jeb cīnīšanās ar laiku…":

· … katra jauna cilvēku paaudze domā ātrāk, runā ātrāk, kustas ātrāk. → Kurp vispār skrienam ? → Vienreizējo lietu un virspusējo attiecību laiks.

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavā atklāts Ziemassvētku dāvanu tirdziņš02.12.2017

1.decembrī bijušās grāmatnīcas
       

1. decembra vakarā bijušās grāmatnīcas "Laipa" telpās Kandavā Ūdens ielā 2 durvis vēra jau par tradīciju kļuvušais ZIEMASSVĒTKU DĀVANTIRGUS. Šogad tas notiek jau sesto gadu. 

 Tirdziņš būs atvērts no 1. līdz 26. decembrim, darba laiks no 10:00 līdz 19:00 otrdienās, trešdienās, ceturtdienās, piektdienās un sestdienās. Svētdienās no 10:00 līdz 17:00. 

Pirmdienās- slēgts. 

ZIEMASSVĒTKU DĀVANTIRGUS tā ir īpaša izstāde, kurā iespējams iegādāties vairāk kā 7000 Kandavas tuvākā un tālākā apkārtnē ar rokām gatavotas unikālas dāvanas - adījumus, koka izstrādājumus, pinumus, keramiku, gleznas, īpašas apsveikumu kartītes, eglīšu rotājumus, apģērbus, bērnu rotaļlietas u.c.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (19)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top