faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Par precizējumiem izsoļu norises laikos07.09.2018

Kandavas novada ģerbonis

Kandavas novada dome

Kandavas novada dome informē, ka ir veikti precizējumi izsoles norises laikos par pašvaldības kustamas mantas pārdošanu. 

Izmaiņas skatīt šeit:

http://kandava.lv/notikumu_kalendars/7204/par_pasvaldibas_kustamas_mantas_pardosanu_rikojot_rakstisku_izsoli

http://kandava.lv/notikumu_kalendars/7205/par_pasvaldibas_kustamas_mantas_pardosanu_rikojot_rakstisku_izsoli

printēt

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” 2019. gadā Kandavā īstenos ūdenssaimniecības projektu11.09.2018

Projekta “Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Kandavā, II kārta”, projekta Nr. 5.3.1.0/17/I/031, (turpmāk – Projekts) mērķis ir attīstīt SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” sabiedrisko ūdenssaimniecības pakalpojumu izmantošanu, uzlabot to pieejamību, nodrošināt kvalitatīvu dzīves vidi Kandavas pilsētas iedzīvotājiem, t.sk. samazinot apkārtējā vidē novadīto piesārņojumu un ūdenstilpju eitrofikāciju (ūdenstilpju pastiprinātu aizaugšanu)  riskus.

Līgums ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru parakstīts 2018. gada 10. septembrī. Projekta darbību īstenošanas laiks pēc Līguma noslēgšanas ir 17 mēneši. Projekta darbību īstenošana tiek uzsākta Līguma spēkā stāšanās dienā.

printēt Lasīt visu ziņu

Līdz 17. septembrim vēl var pieteikties ES fondu mācībām pieaugušajiem10.09.2018

Nodarbinātie iedzīvotāji vecumā no 25 gadu vecuma vēl līdz 17. septembrim var pieteikties mācībām Eiropas Savienības (ES) fondu pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”. Pieteikšanās trešajā kārtā notiek klātienē vai elektroniski 70 izglītības iestādēs, kuras piedāvā mācības 48 pilsētās vai novados visā Latvijā.

Mācības bez maksas vai 10% līdzmaksājums. Projekta mācību iespējas var izmantot ikviens strādājošs vai pašnodarbināts iedzīvotājs, kurš sasniedzis 25 gadu vecumu. Pieteikties var arī jaunie vecāki, kuri atrodas bērna kopšanas atvaļinājumā, saglabājot darba attiecības.

Mācību maksu 90% apmērā sedz ES fondi un valsts, strādājošajiem jānodrošina vien 10% līdzmaksājums, ko var finansēt arī darba devējs. Nodarbinātajiem ar maznodrošinātā vai trūcīgā statusu mācības ir bez maksas.

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavā viesojās "Tautas panorāma" 30.08.2018

12. septembra vakarā Kandavas Promenādē viesojās Latvijas Televīzijas ziņu dienesta žurnālisti, lai pirms Saeimas vēlēšanām uzklausītu cilvēku viedokļus par Kandavas un Latvijas attīstību, lietām, kas pilsētā un valstī ir uzlabojamas, un ar ko Latvijas iedzīvotājiem būtu jālepojas.

No iedzīvotāju puses atsaucība nebija liela, uz tikšanos ieradās neliela daļa pilsētas iedzīvotāju, kuri ar žurnālistiem dalījās savās pārdomās par pašreizējo situāciju Latvijā, kā arī izteica viedokli par ilgstoši nerisinātām problēmām valsts līmenī, kas aktuālas ne tikai Kandavā.

Sižets skatāms ŠEIT

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Noslēdzies Kandavas novada atklātais čempionāts futbolā 201808.09.2018

8.septembrī Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas sporta laukumā norisinājās Kandavas novada atklātā čempionāta futbolā fināls, kurā par godalgotajām vietām cīnījās četras komandas. 

  • Pirmajā spēlē par 3.vietu pārāki izrādījās Virbi futbolisti, kuri ar rezultātu 3:1  uzvarēja Universālos sportistus.
  • Spēlē par 1.vietu pārliecinošu uzvaru izcīnīja Engures futbolisti, kuri finālspēlē par zelta medaļām ar rezultātu 3:0 uzvarēja z/s "Arvo" futbolistus.
printēt Lasīt visu ziņu galerija (45)

Kandavas Gvadelupes Dievmātes Romas katoļu baznīcas 15 gadu jubilejas svinības

09.09.2018 15:00 kur : Kandavas katoļu baznīca

9.septembrī Kandavas Gvadelupes Dievmātes Romas katoļu baznīca svinēja divkāršus svētkus- savas baznīcas 15 gadu jubileju un draudzes 80 gadu jubileju. Jubilejas reize bija pulcējusi daudz interesentu un viesu no tuvākas un  tālākas apkaimes.

Ar savu klātbūtni draudzi bija pagodinājis Liepājas diecēzes bīskaps Viktors Stulpins, kurš vadīja jubilejas dievkalpojumu, kā arī pārstāvji no Talsu un Tukuma katoļu draudzēm un Kandavas ev.luteriskās draudzes. Katoļu draudzi jubilejā sveica Kandavas novada domes priekšsēdētāja Inga Priede.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (24)

Ar “Zantes ģimenes atbalsta centra” iniciatīvu, izveidots rotaļu laukums Zantē03.09.2018

Lai veicinātu iedzīvotāju līdzdalību Kandavas novada vides labiekārtošanā, dzīves telpas uzlabošanā un radošu iniciatīvu īstenošanā, Kandavas novada iespēju fonds rīkoja projektu konkursu, kurā finansiālu atbalstu saņēma labāko projektu iesniedzēji.

Nodibinājums “Zantes ģimenes atbalsta centrs”, atbalstot Zantes pagasta bērnus iesniedza projektu “Zantes pagasta, bērnu uzraudzības grupas rotaļu laukuma labiekārtošana”. Konkursa rezultātā, projekts tika apstiprināts un Zantes pagasta bērni, kuri apmeklē pirmsskolas izglītības iestādi, ir tikuši pie  rotaļu laukuma. Bērni ar prieku šo laukumu izmanto un rotaļājas tajā. 

Projektu finansē Kandavas novada iespēju fonds ar Kandavas novada domes un ziedotāju atbalstu. Projekta ideja aktualizēta Zantes apkaimes ideju darbnīcā projekta "  Esi pilsoniski aktīvs – piedalies, iesaisties un dari Kandavas novadā!"  ietvaros, kuru  finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top