faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Paziņojums Zantes pagasta iedzīvotājiem!21.12.2016

Saskaņā ar 2016.gada 24. novembra Kandavas novada domes sēdes protokolu Nr. 16 15.§ Kandavas novada dome ar 2017.gada 1.janvāri nodod SIA „Kandavas komunālie pakalpojumi” Ūdenssaimniecības un kanalizācijas pakalpojumu sniegšanu Zantē.

 SIA "Kandavas komunālie pakalpojumi", saskaņā ar 2015.gada 19.novembra Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes lēmumu Nr.141 (prot. Nr. 36, 4.p.), piemēro  sekojošus tarifus Kandavas novadā, kas tiks piemēroti ar 2017.gada 1.janvāri arī Zantes pagastā:
- ūdensapgādes pakalpojumu tarifu 1,06 EUR/m3 (bez pievienotās vērtības nodokļa) (1,28 EUR/m3 ar PVN)
-  kanalizācijas pakalpojumu tarifu 1,31 EUR/m3 (bez pievienotās vērtības nodokļa) (1,59 EUR/m3 ar PVN).

printēt Lasīt visu ziņu

Aicina Rūķu namiņš Promenādē

19.12.2016 - 23.12.2016

No 19.decembra Kandavas vecpilsētas promenādē var satikt rosīgos un viesmīlīgos Ziemassvētku rūķus.  

Līdz 23.decembrim Rūķu namiņā katru dienu “laimīgajā stundā” tiek gaidīti lieli un mazi Kandavas novada iedzīvotāji un viesi, lai cienātos ar siltu tēju un pīrāgiem, dziedātu dziesmas, piedalītos rotaļās vai nofotogrāfētos kopā ar jautrajiem rūķiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

Aicinājums iedzīvotājiem07.12.2016

Kandavas novada dome aicina iedzīvotājus, kuriem tuvojas nomas līgumu beigu termiņi un ir vēlme turpināt nomu par pašvaldībai piederošo īpašumu, savlaicīgi iesniegt iesniegumu Kandavas novada domei līguma pagarināšanai. Nepagarinot līgumu pašvaldības īpašums var tikt iznomāts citai personai.

Iesnieguma veidlapa pieejama šeit

printēt

Ziemassvētkus atzīmē audžuģimenes

17.12.2016 13:00 kur : Valdeķu kultūras nams

17.decembrī Valdeķu kultūras namā Kandavas novada aizbildņu un audžu ģimenes svinēja Ziemassvētkus.

Jau ceturto gadu Signe Ezeriņa, kas ir ne tikai zemnieku saimniecības “Indāni” saimniece un domes deputāte, bet arī mamma un audžumamma, organizē Ziemassvētku pasākumu audžu un aizbildņu ģimenēm, lai pateiktos par šo ģimeņu dāvāto mīlestību un ieguldīto darbu bērnu audzināšanā un aprūpē.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (29)

Ziemassvētku ieskaņas koncerts Kandavas luterāņu baznīcā

16.12.2016 13:00 kur : Kandavas evaņģēliski luteriskā baznīca

16.decembrī Kandavas Luterāņu baznīcā notika Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas audzēkņu Ziemassvētku ieskaņas koncerts. 


printēt Lasīt visu ziņu galerija (13) galerija (31)

Latvijas Lauku kopienu parlaments 2017. gadā notiks Kandavā16.12.2016

2017. gada jūnijā notiks 3. Latvijas Lauku kopienu parlaments. Pēc pasākumu iniciatoru- biedrības „Latvijas Lauku foruma”-vienošanās ar Kandavas novada domi un biedrību „Kandavas Partnerība” šoreiz parlaments notiks Kandavā, iesaistot vietējos iedzīvotājus pasākuma radīšanā un norisē.

2016. gada novembrī „Latvijas Lauku forums” (turpmāk – LLF) Latvijas mazpilsētām un ciemiem izziņoja pieteikšanos 3. Latvijas Lauku kopienu parlamenta uzņemšanai. Saņemot visus pieteikumus, novembrī LLF padomes sēdē tika pieņemts lēmums, ka Kandava ir atbilstoša vieta 2017.gada parlamenta norisei, tās pieteikums ir kvalitatīvs un daudzsološs,  Kandavā dzīvo aktīvi un radoši iedzīvotāji. Kā bija norādīts pieteikumā, „Kandava ir viena no skaistākajām Kurzemes mazpilsētām, kas apbur ar senatnīgo arhitektūru, bruģētajām ieliņām, laternām, kalnaino reljefu un brīnišķīgiem, atsaucīgiem cilvēkiem.”

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas Ziemassvētku dāvanu tirdziņš atklāts16.12.2016

15.decembrī Kandavas novada muzejā svinīgi tika atklāts, nu jau par tradīciju kļuvušais, Ziemassvētku dāvantirgus.

 Šogad dāvantirgus tiek organizēts jau piekto gadu un tajā piedalās ap 80 amatnieku un mākslinieku ar vairāk nekā 7000 priekšmetiem.

 Unikālās izstādes-tirdziņa idejas autore ir keramiķe Linda Romanovska un to organizē biedrība “Viss Kandavai” sadarbībā ar “Kandavas novada amatnieku biedrību” un Kandavas novada Kultūras pārvaldi.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top