faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Iznācis "Kandavas Novada Vēstnesis" janvāra numurs16.01.2017

Iznācis Kandavas novada domes informatīvā izdevuma "Kandavas Novada Vēstnesis" janvāra numurs. Izdevuma elektronisko versiju lasīt šeit

printēt

Vānes un Matkules daudzdzīvokļu māju iedzīvotāju ievērībai16.01.2017

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” informē, ka sākot ar 2017.gada 16.janvāri uz vietas Vānē un Matkulē, daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pilnvarotajai personai (pārvaldniekam) būs iespēja, līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu, iesniegt līguma sagatavošanai nepieciešamos dokumentus (dzīvokļu īpašnieku kopības pieņemtu lēmumu) un noslēgt līgumu par ūdens piegādi un kanalizācijas novadīšanas pakalpojumiem

Vānē pie SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” kasieres Lienes Grīslītes Vānes pagasta pārvaldē, “Vārpiņās”, Vānē, Vānes pagastā, Kandavas novadā. Darba laiks: otrdienās 9:00-13:00 un trešdienās 9:00-12:00.

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas novadā Sniega dienu sagaida ar "Pīrādziņa slēpojumiem"

15.01.2017 11:00

14.un 15.janvārī Kandavas novadā tika atzīmēta Pasaules Sniega diena. Tās ietvaros notika “Pīrādziņa slēpojumi” Matkulē un Kandavā. Kopā slēpojumos piedalījās ap 130 slēpotāju- gan lieli, gan mazi, gan draugu bariņā, gan kopā ar ģimenēm draudzīgā pulkā.

Matkulē slēpojums notika Buses pilskalnā un šogad bija tiešām kupli apmeklēts un atmosfēra īpaši pozitīvi uzlādēta. Slēpojuma organizators Mārtiņš Užāns bija parūpējies par to, lai slēpotājiem nebūtu jāmaldās  pa tumsu – trase bija izgaismota, turpat blakus kūrās ugunskurs uz kura tika vārīta tēja. Protams,  bija padomāts arī par mazākajiem dalībniekiem, kuri varēja piedalīties dažādās atrakcijās  -  nobraucienos pa kalnu. Un kā jau ierasts, pēc stundas gara slēpojuma, visus kopā aicināja gardie pīrādziņi un uz ugunskura vārīta tēja. Neizpalika arī svētku salūts.

 Kandavā “Pīrādziņa slēpojums” notika Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas stadionā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (33)

Par aktualitātēm uzņēmējdarbībā informē domes vadība

12.01.2017 16:00
Domes vadība tiekas ar novada uzņēmējiem

Domes vadība tiekas ar novada uzņēmējiem

12.janvārī kafejnīcā "Kandava" domes vadība tikās ar novada uzņēmējiem, lai pārrunātu plānus un veiksmīgas sadarbības iespējas šim gadam, kā arī informētu par Kandavas Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta (PIUAC) centra darbību.

Kandavas novada domes izpilddirektors Egīls Dude informēja klātesošos par pašvaldības veiktajiem darbiem pagājušajā gadā un šī gada plāniem. Viņš aicināja uzņēmējus nepieciešamības gadījumā izmantot Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Jūrmalas Biznesa inkubatora pakalpojumus, kura apkalpošanas teritorijā atrodas arī Kandavas novads.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Valsts Asinsdonoru centra pateicība Kandavas novada donoriem13.01.2017

Valsts Asinsdonoru centrs izsaka sirsnīgu pateicību visiem Kandavas novada donoriem par pašaizliedzību un ieguldījumu asins donoru kustībā!

2016.gadā VADC trijos izbraukumos Kandavā donori asinis ziedojuši kopumā 101 reizi. Īpašs prieks par 18 jauniem donoru kustības atbalstītājiem.

Aicinām būt tikpat labestīgiem un atsaucīgiem arī jaunajā 2017.gadā! 

Paldies par Jūsu nesavtīgo rīcību!

printēt

Mākslas skolas audzēkņu izstāde “Ziemas dārzs” Kandavas Mākslas galerijā

12.01.2017 15:00 - 12.02.2017 kur : Kandavas novada muzejs, Kandavas Mākslas galerija, mākslas galerija

12.janvārī Kandavas Mākslas galerijā novada muzejā  tika atvērta Kandavas Mākslas un mūzikas skolas audzēkņu darbu izstāde “Ziemas dārzs”.

Atklājot izstādi, galerijas vadītāja Lia Kiršteine atzina, ka Mākslas skolas audzēkņu darbu izstādes ir viņas mīļākās izstādes jau daudzu gadu garumā, jo tās ir tik krāsainas un tajās izstādītie darbi tik dažādi. “Kontrastā ar balto sniegu un piesnigušo Kandavu jūsu izstāde ir iznākusi pasakaini krāšņa un ļoti krāsaina. Darbi radīti visdažādākajās tehnikās un dažādiem paņēmieniem, izmantoti dažādi materiāli un noteikti tāpēc tā ir tik krāsaina”.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (24)

Jauniešu centrā "Nagla" darbosies radošais mākslas pulciņš

17.01.2017 15:00

No 17. janvāra otrdienās plkst. 15:00 un trešdienās plkst. 16:00 Kandavas jauniešu centrā "Nagla"  darbosies Radošais mākslas pulciņš. 

Tekstildizains, zīda apgleznošana, ātrie rokdarbi, radošie darbi.

Esiet laipni gaidīti!

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top