Drukas datums: 21:37:05 16.04.2024

Ievai Annijai Stepiņai sestā vieta Eiropas Jaunatnes olimpiādē29.07.2019

swzrz1auw8og7qee4c3k_image_700x__baku_1.jpgAzerbaidžānas galvaspilsētā Baku noslēgušās XV Eiropas jaunatnes olimpiskā festivāla vieglatlētu sacensības.

Piektdien, sacensību priekšpēdējā dienā startēja divi Latvijas vieglatlēti, kuri bija izcīnījuši tiesības startēt finālā – cīnīties par vietu pirmajā astoņniekā.

Kā pirmais 400 m barjerotajā distancē devās Dmitrijs Ļašenko. Finišā viņš bija sestais – ar jaunu personīgo rekordu – 53,20 sek. Uzvarēja Oskars Edlunds no Zviedrijas – 51,41 m.

Sesto vietu šķēpa mešanā izcīnīja mūsu novada sportiste- kandavniece Ieva Annija Stepiņa. Arī viņa uzlaboja savu kvalifikācijas sacensībās sasniegto – aizmetot  48,38 m. Uzvarētāja Gabriela Andrukonis no Polijas 58,77 m.

Edvīns Hadakovs trīssoļlēkšanas sektorā veica lēcienu tuvu personīgajam rekordam – 14,84 m un ierindojās sestajā vietā.

Trīs sestās vietas ir labākais Latvijas sportistu sasniegums XV Eiropas jaunatnes olimpiskajā festivālā Baku.

Šķēpa metējs Artis Čakšs – septītais, barjerskrējēja Marta Marksa – devītā. Kamilla Vanadziņa 1500 m skrējienā finišēja kā vienpadsmitā 4:37,82. Labāko desmitā arī barjerskrējēja Māra Anna Zīverte.