Lapas karte
AA+A++
A AAA

Noslēgusies Kurzemes kausu izcīņa šķēpmešanā 03.05.2018

dsc_0929_skeps_kurzemes_kauss.jpgAr tradicionālajām sacensībām šķēpmešanā " Kurzemes kausu izcīņa" ir sākusies vasaras sezona vieglatlētikā. 27.aprīlī Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma stadionā pulcējās jaunie šķēpa metēji no Kandavas novada, Liepājas novada, Ventspils novada, Ventspils pilsētas, Talsu novada, Mārupes Sporta centra, BJSS " Arkādija" /Rīga un Kuldīgas novada. Pavisam sacensībās piedalījās 115 sportisti, tajā skaitā 35 Kandavas novada BJSS vieglatlēti.

Mūsu skolas audzēkņiem izdevās izcīnīt sešas dažāda kaluma medaļas. Zelta medaļu C gr. zēniem ( 05./06/g.) izcīnīja Mariuss Brīvkalns ar rezultātu 37.25m( 400g). Zelta medaļu izcīnīja arī Amanda Vīndedze,kura startējot D grupā meitenēm ( 07.g. un jaunāki) 400g smago šķēpu aizmeta 17.20m tālu, kā arī šīs pašas grupas zēniem uzvaru izcīnīja Kārlis Asars 400g smago šķēpu raidot 24.36m tālu.

Sudraba medaļas izcīnīja Rihards Jakobovics, kurš startējot A grupā ( 01./02.g.)  700g smago šķēpu raidīja 35.30m tālu. Te gan jāpiebilst, ka šīs grupas uzvarētājs K.Skuruls ( Kuldīga) uzvarēja ar rezultātu 53.33m. Vēl sudraba medaļa Anabellai Pāžai, kura startējot D grupā uzrādīja rezultātu 15.72m. Bronzas medaļu C grupas meitenēm izcīnīja Parisa Kaņepe, ar rezultātu 25.54m( 400g).

Kaut arī sacensībās nestartēja visi labākie jaunie šķēpa metēji, jo daudzi atrodas treniņnometnēs dienvidos, tika uzrādīti vairāki augstas klases rezultāti. Jau pieminētais A grupas jauniešu rezultāts, arī A grupas jaunietēm uzvarētāja Marina Svistuna ( Ventspils) 500g smago šķēpu aizmeta 48.08m. Godalgoto vietu ieguvējus apbalvoja Olimpisko spēļu dalībnieks, tagad Polijas valsts izlases vecākais treneris bobslejā Jānis Miņins.

Vēl Kandavas novada BJSS komandā startēja - A.Kirhners, A.Zutis, I.Laizāns, S.Neimanis, M.Jefremovs, K.Krūkliņš, K.Doniņš, R.Kaņeps, A.Vilmanis, R.Vismanis, M.Rasmanis, H.Besikirskis, K.Samiņš, R.Putniņš, U.Āboliņš, V.Dankers, K.Rozenbergs, R.Bambis, M.Čeksters, R.Barkāns, R.Ķēvics, N.Brujevs, K.Celmiņa, D.Hadaņonoka, A.Saka, A.Kuļijeva, S.Avetjana, M.Nagle, S.Vaitovska. Treneri Elvīra Juhņēviča un Andrejs Gross. Visus rezultātus var redzēt LVS mājas lapā www.athletics.lv

Noslēgumā gribam teikt paldies Latvijas Šķēpa metēju klubam( prezidents G.Palameiks ) par sagādātajām balvām, Kandavas Lauksaimniecības tehnikumam ( direktore D.Rozentāle) par iespēju izmantot sporta bāzi, S/K Kandava ( vadītājs A.Bambis) par pasākuma apskaņošanu, visiem tiesnešiem, kuri godprātīgi tiesāja sacensības, it sevišķi A sektora tiesnešiem, kuri nepārtrauca darbu pat spēcīgā pērkona negaisā. Paldies sporta skolas darbiniekiem un audzēkņiem, kuri palīdzēja sakārtot laukumu un sektorus.