Lapas karte
AA+A++
A AAA

Mums ir čempioni!16.07.2020

spots_vieglatleti_preili3.jpg15. jūlijā Preiļos notika Latvijas U-14 čempionāts vieglatlētikā (2007.-2008. g.dzim.), kurā piedalījās arī Kandavas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas vieglatlēti. Sacensībās piedalījās 723 sportisti no visas Latvijas.

Kandavu pārstāvēja Rūdis Babris, Agneta Muskeite, Kārlis Didzis Asars, Marta Rūta Šteinberga, Anabella Pāža, Klāvs Gazibars un Roberts Barkāns.

Prieks par audzēkņu labajiem startiem sacensībās, visi cīnījās un sasniedza labus personīgos rezultātus, savu novadu pārstāvot godam! Īpašs prieks par abām mūsu čempionēm!

Agneta Muskeite kļuva par Latvijas čempioni lodes grūšanā ar rezultātu 11.37 metri. Viņa izcīnīja arī bronzas medaļu diska mešanā (27.27 metri).

Par Latvijas čempioni diska mešanā kļuva mūsu Marta Rūta Šteinberga ar rezultātu 28.25 metri.

Apsveicam abas čempiones ar lieliskajiem sasniegumiem! Paldies visu dalībnieku vecākiem par ieinteresētību un atbalstu ikdienas treniņu procesā!