Drukas resursa adrese: http://kandava.lv/aktualitates1/tukuma_slimnica_darbu_sacis_jauns_datortomografs
Drukas datums: 05:43:05 12.12.2019

Tukuma slimnīcā iegādāts jauns datortomogrāfs10.09.2015

Radioloģijas nodaļas kolektīvs

Radioloģijas nodaļas kolektīvs

Kandavas novada iedzīvotājiem turpmāk Tukuma poliklīnikā būs pieejami jauna 16 slāņu datortomogrāfa izmeklējumi. Jaunā datortomogrāfa atklāšana notika 9. septembrī.

“Iepriekšējais datortomogrāfs tika iegādāts 2006.gadā. Tas godam nokalpoja savu laiku, tomēr bija ne tikai fiziski, bet arī morāli novecojis un vairāk nenodrošināja mūsu vajadzības. Faktiski – tādas iekārtas kā mūsu vecais datortomogrāfs vairs nekur netiek izmantotas”,- ierīces atklāšanā sacīja slimnīcas vadītāja Dzintra Rabkeviča.

Papildus Siemens firmas datortomogrāfa iegādei, ir iegādāts arī ergonomisks darba galds un jauna darba stacija ar jaudīgiem datoriem, kā arī izremontētas datortomogrāfa telpas radioloģijas nodaļā.

Tukuma slimnīcas vadību un radioloģijas nodaļu ar jaunā datortomogrāfa atklāšanu sveica arī Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts. Viņš sacīja, ka šis ir otrais kopējais projekts, kas veiksmīgi realizēts. Vēlot turpmāku sadarbību, priekšsēdētājs uzsvēra, ka gan slimnīcas, gan pašvaldības galvenais mērķis un uzdevums ir rūpes par iedzīvotājiem.

Jaunās medicīnas iekārtas iegāde veikta vienojoties visiem slimnīcas īpašniekiem – Tukuma, Kandavas, Engures un Jaunpils pašvaldībām. Kopējās izmaksas 348.274 EUR apmērā.