faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

27.februāris- Vispasaules Nevalstisko organizāciju diena24.01.2017

27.februārī visā pasaulē jau sesto gadu tiks atzīmēta Vispasaules Nevalstisko organizāciju (NVO) diena! Tā ir Latvijā radusies iniciatīva, kas tika aizsākta 2009. gadā un to iniciēja Mārcis Liors Skadmanis un biedrība “Latvijas Pilsoniskā alianse” (eLPA).

eLPA aicina ik gadu 27.februārī uz brīdi apstāties no sava ikdienas skrējiena, Latvijā esošajām NVO uzslavēt pašām sevi par paveiktajiem nozīmīgajiem darbiem un atzīmēt Vispasaules NVO dienu, jo svinībām ir iemesls:

  • Latvijas NVO saimā ir vairāk nekā 21 000 NVO;
  • Latvijas NVO kopīgi sniedz cilvēkiem iespējas uzlabot savu un citu sabiedrības locekļu dzīves kvalitāti, tiem profesionāli pašapliecināties un augt kā personībām;
  • Latvijas NVO nodrošina darba vietas gandrīz 13 000 cilvēku;
  • Latvijas NVO popularizē demokrātiskas vērtības;
  • Latvijas NVO rūpējas par cilvēku drošību, labsajūtu, dabu un cilvēces nākotni;
  • Latvijas NVO aicina arī līdzcilvēkus būt pilsoniski aktīviem un iesaistīties dažādos sabiedriski nozīmīgos procesos.

eLPA aicina 27.februārī Latvijas NVO, valsts pārvaldes un pilsoniski aktīvus iedzīvotājus rīkot pasākumus, svinības un tikšanās, lai atzīmētu Vispasaules NVO dienu, tādējādi pierādot, ka tiem rūp un atbalsta pilsonisko sabiedrību un to aktivitāšu nozīmīgumu!

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top