faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Gada ienākumu deklarācijas var iesniegt arī Valsts un pašvaldību vienotajos klientu apkalpošanas centros 02.03.2016

Valsts ieņēmumu dienests (turpmāk – VID) atgādina, ka 1.martā ir sākusies Gada ienākumu deklarācijas iesniegšana par 2015. gadā gūtajiem ienākumiem. Lai padarīt šo procesu iespējami raitāk un ērtāku, lūdzam ņemt vērā, ka Gada ienākumu deklarācijas gan elektroniski, gan papīra veidā šogad var iesniegt ne tikai VID klientu apkalpošanas centros, bet arī nu jau 66 Valsts un pašvaldības vienotajos klientu apkalpošanas centros (turpmāk - VPVKAC) visā Latvijā.

Pašvaldību darbinieki Valsts un pašvaldības vienotajos klientu apkalpošanas centros sniedz iedzīvotājiem šādus VID pakalpojumus: Gada ienākumu deklarācijas pieņemšana gan papīra formātā, gan palīdzība, iesniedzot to elektroniski; iesniegumu pieņemšana par elektroniskajām algas nodokļu grāmatiņām, iedzīvotāju ienākuma nodokļa atvieglojumu reģistrēšana/anulēšana. Tāpat darbinieki vienotajos klientu apkalpošanas centros var sniegt atbalstu un palīdzību darbam ar VID elektroniskās deklarēšanas sistēmu (EDS), informējot un apmācot klientus VID e-pakalpojumu izmantošanā.

printēt Lasīt visu ziņu

AS “Sadales tīkls” turpina atjaunot elektrotīklu Kandavas, Tukuma un Engures novadā 29.02.2016

Lai elektrotīkls būtu drošs, efektīvs un iedzīvotāji saņemtu kvalitatīvu elektroenerģijas piegādi, AS „Sadales tīkls” Tukuma, Kandavas un Engures novadā šogad plāno realizēt 12 investīciju projektus. Elektrotīkla atjaunošanā ieguldot vairāk nekā 1,4 miljonus eiro, kopumā novados plānots atjaunot vidējā sprieguma elektrolīnijas 23 km garumā, rekonstruēt vai izbūvēt jaunas 17 transformatoru apakšstacijas, bet zemsprieguma gaisvadu elektrolīniju pārbūvi par kabeļu līnijām plānots veikt 30 km garumā. Pēc plānoto projektu realizēšanas, elektroapgādes drošums un kvalitāte uzlabosies vairāk nekā 6 000 AS “Sadales tīkls” klientu.

Nozīmīgi iedzīvotāju elektroapgādes uzlabošanas projekti šogad tiks realizēti Kandavas novadā.

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas novada Dzimtsarakstu nodaļa aicina pieteikties pārus laulībām 2016.gada 15.maijā24.02.2016

Aicinām pieteikties novadniekus uz pašvaldības apmaksātu laulību ceremoniju, kas par godu Starptautiskajai Ģimenes dienai notiks 2016.gada 15.maijā. Laulībām var pieteikties pāri, kuri dzīvo kopā nereģistrētā laulībā un ir atzinuši paternitāti bērnam (bērniem).

Vai visi pāri , kuri pieteiksies laulībām 15.maijā, tiks salaulāti vienlaicīgi?

Nē, 15.maijā katram pārim tiks organizēta sava laulību ceremonija!

printēt Lasīt visu ziņu

Lauku atbalsta dienests informē, ka turpmāk pieteikties platību maksājumiem varēs tikai elektroniski22.02.2016

Lauku atbalsta dienests (LAD) informē, ka turpmāk pieteikties platību maksājumiem varēs tikai elektroniski, izmantojot LAD Elektroniskās pieteikšanās sistēmu (EPS).

Piesakoties platību maksājumiem elektroniski, lauksaimniekiem ir vairāki būtiski pozitīvi ieguvumi. Palielināsies to lauksaimnieku skaits, kas platību maksājumus saņems jau oktobrī. Elektroniskajā pieteikšanās sistēmā kļūdas ir iespējams novērst jau pieteikuma iesniegšanas brīdī, tas savukārt ļauj izvairīties no sankcijām. LAD ir digitalizējis visus iepriekšējā gada pieteikumus, tāpēc klientiem, kas lietos EPS pirmo reizi, arī ir iespēja kopēt iepriekšējā gada pieteikumus. Sistēma sniegs brīdinājumus arī gadījumos, ja klients aizmirsīs pieteikties kādam no atbalsta veidiem, kuru būs saņēmis iepriekšējos gados, kā arī neļaus pieteikt neatbilstošas platības.

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavā darbu sācis SIA "AL TAXI" taksometrs17.02.2016

Priecīga ziņa novada iedzīvotājiem- Kandavā darbu sācis SIA "AL TAXI" taksometrs.

Pasažieru pārvadājumus Kandavā un novadā pieteikt pa tālruni 29805298.

printēt

Izsūtīti NĪN maksāšanas paziņojumi 2016.gadam17.02.2016

Pašvaldības nekustamā īpašuma nodaļas (NĪN) maksātājiem ir izsūtījušas maksāšanas paziņojumus par aprēķināto NĪN 2016. gadam. Nodokli par zemi un mājokli aprēķina uz gadu, un tas tiek sadalīts četros maksājumos: šogad NĪN maksāšanas termiņi noteikti 31. marts, 16. maijs, 15. augusts un 15. novembris. Maksājumu var veikt gan pa daļām norādītajos termiņos, gan arī avansa veidā, līdz pirmajam maksājuma termiņam – 31. martam – samaksājot visu summu.

printēt Lasīt visu ziņu

Gada rezultātus izvērtē novada kooperatīvā krājaizdevu sabiedrība

19.03.2016 10:00 kur : Kandavas kultūras nams

19.martā Kandavas kultūras nama mazajā zālē, lai izvērtētu aizvadītā gada darbu, pulcējās Kandavas novada kooperatīvās krājaizdevu sabiedrības biedri.

Sapulci vadīja krājaizdevu sabiedrības biedrs, Kandavas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Alfreds Ķieģelis.

Pārskatu par aizvadītā 2015.gada rezultātiem sniedza kooperatīvās krājaizdevu sabiedrības valdes priekšsēdētāja Leonārija Gudakovska.

Novada kooperatīvā krājaizdevu sabiedrība dibināta pirms 15 gadiem. 2001.gada 24. maijā sabiedrība saņēma Latvijas Bankas licenci kredītiestādes darbības veikšanai un 19.jūlijā tika reģistrēta LR Uzņēmumu reģistrā. Reālu darbību sabiedrība uzsāka 2001.gada septembrī, veicot jaunu biedru uzņemšanu un kredītu izsniegšanu. Šī gada septembrī Kandavas novada kooperatīvās krājaizdevu sabiedrībai apritēs 15 pastāvēšanas gadi un uz šo brīdi tajā ir 621 biedrs.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top