faceboktwitteryoutube
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Pašvaldības varēs saņemt atbalstu gruntsceļu bez cietā seguma izbūvei un pārbūvei09.09.2015

Lauku atbalsta dienests (LAD) no šā gada 15.oktobra līdz 2019.gada 1.decembrim izsludina projektu iesniegumu pieņemšanu pasākumā „Pamatpakalpojumi un ciematu atjaunošana lauku apvidos” atklātu projektu iesniegumu konkursu veidā. Atbalsta pretendenti pasākumā ir pašvaldības, kuras atrodas lauku teritorijā, izņemot republikas pilsētas un novadu teritoriālās vienības – pilsētas ar iedzīvotāju skaitu virs 5000.

printēt Lasīt visu ziņu

LKA Latvijas Kultūras koledža aicina bez maksas apmeklēt meistarklases dejā un skatuves kustībā03.08.2015

Eiropas Savienības programmas Erasmus+ Starptautiskās mobilitātes projekta ietvaros laika posmā no 2015. gada 10. – 13. augustam LKA Latvijas Kultūras koledža (turpmāk – LKK) organizē bezmaksas meistarklases dejā un skatuves kustībā, ko vadīs latviešu horeogrāfe Anna Ķirse. Pirms meistarklasēm būs iespēja piedalīties danceYoga un pilašu nodarbībās.

Meistarklašu mērķis ir sniegt visiem interesentiem gan dejā, gan skatuves kustībā jaunas zināšanas, pieredzi, iemaņas, kas balstās uz vieslektores Annas Ķirses starptautisko pieredzi (kopš 2007.gada dzīvo un strādā Meksikā), kas gūta ārpus lokālās deju skolas tradīcijām. Laikmetīgās dejas interesentus iepazīstinās ar jaunākajām džeza dejas attīstības tendencēm un mūsdienu laikmetīgās dejas attīstību, savukārt skatuves mākslas interesenti, kas vēlas izkopt savu skatuvisko pieredzi, attīstīt ķermeņa izteiksmīgumu, ekspresivitāti, gūt ieskatu dejas pamatos un skatuves kustībā, aicināti uz meistarklasēm “Deja nedojotājiem”.

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavā un tās novadā ir pieejams “Tele2” 4G internets 29.07.2015

Mobilo sakaru operators “Tele2” paziņo, ka Kandavā un tās novada Vānē un Zantē ir sācis strādāt “Tele2” 4G tīkls, kas nozīmē to, ka iedzīvotājiem ir pieejams zibenīgais “Tele2” 4G mobilais internets telefonā, planšetdatorā un datorā.

“Priecājamies, ka Kandavas un tās novada Vānes un Zantes iedzīvotāji var lietot “Tele2” zibenīgo 4G internetu! “Tele2” klienti, kas ir puse Latvijas iedzīvotāju, jau pusotru gadu lieto “Tele2” 4G internetu Rīgā un tās apkārtnes novados, kā arī lielākajās pilsētās, to atzinīgi novērtējot. Pēdējo mēnešu laikā esam būtiski izvērsuši 4G tīklu, uzbūvējot vairākus simtus jaunu 4G bāzes staciju pilsētās, pagastu centros, ciemos un lauku apdzīvotās teritorijās visā Latvijas teritorijā, kas nozīmē to, ka “Tele2” 4G tīkls kopumā tagad ir pieejams jau 90% valsts iedzīvotāju,” saka “Tele2” tehniskā direktore Līga Krūmiņa.

printēt Lasīt visu ziņu

Jauniešu iniciatīvas projekta „Dzīvo kustībā” dalībnieki uzstāsies Kandavā27.07.2015

Sestdien, 2015. gada 1. augustā, Elejas jauniešu mājā sākas jaunatnes politikas valsts programmas „Atbalsta pasākumi jauniešu sociālās iekļaušanas veicināšanai”, ilgtermiņa apmācību kursa jauniešu mājās „Augšup”, „Atbalsts sociālās atstumtības riskam pakļauto jauniešu, kas pabeiguši ilgtermiņa kursus, organizēto projektu – iniciatīvu īstenošanai, kas nodrošina gan šo jauniešu iesaistīšanos dažādās pašiniciētās aktivitātēs, gan līdzdalību vietējos un reģiona līmeņa demokrātijas procesos” ietvaros veidotais biedrības „Izdzīvo ideju” projekts „Dzīvo kustībā”. Projektā iesaistās 3 jaunieši no Jelgavas SOS ciemata, 7 jaunieši no Elejas jauniešu mājas, 6 vietējie Elejas jaunieši un 2 jaunieši no biedrības „Izdzīvo ideju”. Projekta ietvaros jaunieši apgūst kustības un dejas tehnikas, lai attīstītu savu personību, dzīvesprasmes, veicinātu veselīga dzīvesveida paradumus un iesaistītos vietējās sabiedrības attīstībā.

Projekta ietvaros plānots veidot priekšnesumu „Dzīvo kustībā”, kas norisināsies 21. augustā, Kandavā. Tādā veidā motivējot jauniešus sniegt ieguldījumu vietējās sabiedrības attīstībā.

printēt Lasīt visu ziņu

Latviešu strēlnieku bataljonu izveidošanas simtgadē izveidota Pirmā pasaules kara piemiņas vietu karte23.07.2015

Atzīmējot latviešu strēlnieku bataljonu izveidošanas simtgadi, Latvijas Kara muzejs sadarbībā ar Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūru izveidojis interaktīvu Pirmā pasaules kara piemiņas vietu karti.

Pirmā pasaules kara norise tagadējo Latvijas teritoriju skāra ļoti būtiski un traģiski. „Austrumeiropas Beļģija” - tā dažreiz tēlaini dēvē Latviju, salīdzinot to ar Pirmajā pasaules karā visvairāk cietušo valsti postījumu ziņā.

Pagājuši vairāk nekā simts gadi kopš Pirmā pasaules kara sākuma un Latvijā joprojām ir simtiem objektu, kuri liecina par Latvijas vēsturei būtiskiem notikumiem, kas svarīgi sabiedrībai un interesanti pētniekiem. Šīs vēstures liecības vēl nav pilnībā apzinātas un līdz ar to arī pētītas tikai daļēji.

printēt Lasīt visu ziņu

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs rīko fermu dienu 17.08.2015

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs 19. augustā Kandavas novada, Kandavas pagasta z/s “Krikši” rīko Zālēdāju projekta Fermu dienu, par “Parazitofaunas ietekmi gaļas liellopu ganāmpulkā”. Pasākumā tiks prezentēti demonstrējuma rezultāti 2014. – 2015. gadā, būs iespēja uzdot jautājumus LLU mācību spēkiem Annai Krūklītei un Dacei Keidānei. Saimniecības īpašniece iepazīstinās ar zālāju audzēšanas pieredzi, audzējot kultivētos zālājus bez virsauga bioloģiskajā saimniecībā. Būs dzīvnieku apskate un dalībnieku diskusija..

Informācija uzziņai: http://new.llkc.lv/lv/nozares/lopkopiba/notiks-fermu-diena-zemnieku-saimnieciba-kriksi

printēt
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes Radio

Jaunākās galerijas


back to top