faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Februārī Kurzemē norisināsies nometne „ Dzintara dienas- veselībai, atjaunotnei, spēkam”26.01.2016

Februāra beigās interesentiem tiek piedāvāta iespēja apmeklēt īpašu ziemas nometni – „Dzintara dienas-veselībai, atjaunotnei, spēkam”. Tā norisināsies 27.-28. februārī viesu namā „ Lenkas”, kas atrodas Pāvilostas novadā, Vērgales pagastā.

Šī būs jau otrā ģimenes studijas „SAJŪTU LĀDE” organizētā nometne, uz kuru šoreiz aicinātas ne tikai dāmas, bet arī kungi. Nometnes tēma veltīta veselībai, spēka uzņemšanai un uzkrāšanai, atjaunošanās procesiem, senu latviešu tautas zinību izzināšanai un praktizēšanai.

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas novada Dzimtsarakstu nodaļa aicina pieteikties pārus laulībām 2016.gada 15.maijā25.01.2016

Aicinām novadniekus pieteikties uz pašvaldības apmaksātu laulību ceremoniju, kas notiks par godu Starptautiskajai Ģimenes dienai. Laulībām var pieteikties pāri, kuri dzīvo kopā nereģistrētā laulībā un ir atzinuši paternitāti bērnam (bērniem).

printēt Lasīt visu ziņu

Latvijas Mednieku apmācību centrs aicina uz kursiem11.01.2016

" Latvijas Mednieku apmācību centrs" organizē kvalitatīvus kursus mednieka un medību vadītāja apliecības iegūšanai brīvdienās Tukumā. Pieteikties pa tālruni 29282027 vai www.lmac.lv

printēt

Sāks darboties noziegumos cietušo atbalsta tālrunis 11600622.12.2015

No 2016.gada 1.janvāra cietušajiem un to tuviniekiem būs pieejams bezmaksas atbalsta tālrunis “116006”, kas darbosies katru dienu no plkst.7.00 līdz 22.00, nodrošinot iespēju minētajām personām saņemt emocionālo un psiholoģisko atbalstu, kā arī informāciju par tiesībām un citiem atbalsta dienestiem.

printēt Lasīt visu ziņu

Valsts zemes dienests infomē

Valsts zemes dienests informē, ka sakarā ar ikgadējo informācijas sistēmas darbības pārtraukumu un datu apmaiņas sistēmu darbības traucējumiem laik posmā no 2015. gada 29.decembra līdz 2016. gada 4.janvārim, ir plānotas izmaiņas klientu apkalpošanā.

Darba laiki Jūrmalas un Tukuma klientu apkalpošanas centrā šeit

Darba laiki Rīgas klientu apkalpošanas centrā šeit

printēt

Par labdarības iniciatīvu LabieDarbi.lv. 11.12.2015

Sapņi mums ir doti, lai tos piepildītu - idejas, lai realizētu. Ir tikai jānotic tam, ka viss ir iespējams un jāsper pirmais solis.

Mērķtiecīgi cilvēki ir mūsu valsts attīstības pamatā, tāpēc 2010. gadā tika uzsākts projektu konkurss LabieDarbi.lv, kura mērķis ir konkursa kartībā nodrošināt iespēju visiem Latvijas iedzīvotājiem un organizācijām saņemt finansiālu atbalstu savu ideju realizācijai un palīdzēt tiem, kam pietrūkt tikai nedaudz, lai sapnis pārvērstos realitātē. Šo gadu laikā esam palīdzējuši skolām un bērnudārziem tikt pie jauniem rotaļu laukumiem, grāmatām un klases aprīkojumiem, deju kolektīviem pie jauniem deju tērpiem un iespēju piedalīties starptautiskos konkursos; sporta komandām pie jaunām formām un inventāra; biedrībām pie jaunām, aprīkotām telpām utt. Iespēju ir daudz un tās visas ir īstenojamas.

printēt Lasīt visu ziņu

Iedzīvotāju ievērībai!07.12.2015

Kandavas novada dome informē, ka pagasta pārvalžu kasēs šī gada skaidras naudas maksājumus var veikt līdz š.g. 29.decembrim (ieskaitot).

printēt
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top