faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Par vecākiem nepiedzimst, par vecākiem mācāmies kļūt25.09.2015

Esmu psihologs Liene Kalva, trīs bērnu māmiņa, kura labprāt dalās savā pieredzē un zināšanās par to kā audzināt bērnus. 2014.gadā ieguvu sertifikātu, kas dod tiesības vadīt programmu „Bērna emocionālā audzināšana”.

Piedāvāju 10 soļu programmu, kas svarīga bērna emocionālajā audzināšanā bērniem no dzimšanas līdz 7 gadu vecumam.

printēt Lasīt visu ziņu

Piedalies „Dienas bez rindām” un saņem individuālu konsultāciju par e-pakalpojumiem16.09.2015

2015. gada 21. – 25. septembrī notiks pasākums „Dienas bez rindām”, kurā vairāk nekā 80 valsts un pašvaldību iestādes visā Latvijā, tai skaitā Kandavas novada bibliotēkas, konsultēs iedzīvotājus un uzņēmējus par e-pakalpojumu lietošanu.

printēt Lasīt visu ziņu

Sākusies pieteikšanās laikraksta ''Diena'' konkursam ''Kas notiek?''16.09.2015

Šodien, 16. septembrī sākas pieteikšanās dalībai laikraksta ''Diena'' rīkotajā mūsdienu zināšanu pārbaudes konkursā visas Latvijas skolu devīto klašu skolēniem ''Kas notiek?''. Sadarbībā ar Lattelecom tā norise 23. oktobrī tiks translēta jaunajā kanālā 360TV.

No 16. septembra līdz 16. oktobrim 9. klašu audzinātāji portālā Diena.lv aicināti pieteikt savu klasi dalībai konkursā. Pirmā klase no katra reģiona (Latgale, Kurzeme, Rīga, Vidzeme un Zemgale), kuras dalība būs pieteikta pirmā, iegūs pārsteiguma balvu no konkursa organizatoriem. Rezultāti tiks paziņoti 17. septembrī.

printēt Lasīt visu ziņu

Iedzīvotāju ievērībai- no 1. augusta mainās maksa par dzīvesvietas izziņu04.08.2015

No š. g. 1. augusta spēkā stājas Ministru Kabineta Noteikumi par valsts nodevu "Par informācijas saņemšanu no Iedzīvotāju reģistra", kuri nosaka, ka maksa par izziņas saņemšanu par vienas personas dzīvesvietas adresi, ir – EUR 2,50.

printēt Lasīt visu ziņu

Ģimene, kuras aprūpē ir bērns invalīds, kā arī pirmās grupas invalīdi par elektrību varēs maksāt mazāk09.09.2015

Ģimene, kuras aprūpē ir bērns invalīds, kā arī pirmās grupas invalīdi varēs saņemt aizsargātā lietotāja statusu un par elektrību maksāt mazāk. To paredz Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijā otrdien, 8.septembrī, galīgajā lasījumā atbalstītie Elektroenerģijas tirgus likuma grozījumi.

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavā atvērts jauns skaistumkopšanas salons14.09.2015

Pirmdien, 14.septembrī Kandavā Tirgus laukumā 1 otrajā stāvā tika atvērts jauns skaistumkopšanas salons” Exito”.

Salona īpašniece Inta Drengere pastāstīja, ka uzņēmuma nosaukums ”Exito” nav izvēlēts nejauši, tas tulkojumā no spāņu valodas nozīmē- veiksme, veiksmīgs.

Salonā tiks piedāvātas skaistumkopšanas procedūras: manikīrs, pedikīrs, vaksācija, skropstu pieaudzēšana, permanentais meikaps, friziera pakalpojumi, matu pieaudzēšana, keratīna taisnošana, masāžas, ķermeņa procedūras u.c.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Kandavā uzstādīts jauns "guļošais policists"28.07.2015

Rūpējoties par iedzīvotāju drošību, it īpaši bērnu drošu nokļūšanu bērnudārzā, Kandavas novada pašvaldība ir uzstādījusi „guļošo policistu” uz Liepu ielas, norobežojot to ar attiecīgajām ceļa zīmēm.

Tuvojoties jaunajam mācību gadam, ātruma ierobežojumi uz šīs ielas ir īpaši būtiski bērnu drošībai.

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top