faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Valsts zemes dienests infomē

Valsts zemes dienests informē, ka sakarā ar ikgadējo informācijas sistēmas darbības pārtraukumu un datu apmaiņas sistēmu darbības traucējumiem laik posmā no 2015. gada 29.decembra līdz 2016. gada 4.janvārim, ir plānotas izmaiņas klientu apkalpošanā.

Darba laiki Jūrmalas un Tukuma klientu apkalpošanas centrā šeit

Darba laiki Rīgas klientu apkalpošanas centrā šeit

printēt

Par labdarības iniciatīvu LabieDarbi.lv. 11.12.2015

Sapņi mums ir doti, lai tos piepildītu - idejas, lai realizētu. Ir tikai jānotic tam, ka viss ir iespējams un jāsper pirmais solis.

Mērķtiecīgi cilvēki ir mūsu valsts attīstības pamatā, tāpēc 2010. gadā tika uzsākts projektu konkurss LabieDarbi.lv, kura mērķis ir konkursa kartībā nodrošināt iespēju visiem Latvijas iedzīvotājiem un organizācijām saņemt finansiālu atbalstu savu ideju realizācijai un palīdzēt tiem, kam pietrūkt tikai nedaudz, lai sapnis pārvērstos realitātē. Šo gadu laikā esam palīdzējuši skolām un bērnudārziem tikt pie jauniem rotaļu laukumiem, grāmatām un klases aprīkojumiem, deju kolektīviem pie jauniem deju tērpiem un iespēju piedalīties starptautiskos konkursos; sporta komandām pie jaunām formām un inventāra; biedrībām pie jaunām, aprīkotām telpām utt. Iespēju ir daudz un tās visas ir īstenojamas.

printēt Lasīt visu ziņu

Iedzīvotāju ievērībai!07.12.2015

Kandavas novada dome informē, ka pagasta pārvalžu kasēs šī gada skaidras naudas maksājumus var veikt līdz š.g. 29.decembrim (ieskaitot).

printēt

Šonedēļ VUGD visā Latvijā pārbaudīs trauksmes sirēnas 23.11.2015

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) informē, ka š.g. 26.novembrī, plkst. 10:00 uz 3 minūtēm tiks iedarbinātas trauksmes sirēnas ar mērķi pārbaudīt civilās trauksmes un apziņošanas sistēmas ieslēgšanas kārtību un tās darbību, kā arī konstatēt bojājumus vai traucējumus trauksmes sirēnu darbībā.

Atgādinām, ka izdzirdot trauksmes sirēnu signālu, iedzīvotājiem jāieslēdz televizori un radioaparāti, informācijas saņemšanai par to ieslēgšanas iemeslu un nepieciešamo rīcību.

Saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem trauksmes sirēnu pārbaude notiek divas reizes gadā - maijā un novembrī.

printēt

Uzsākta Kandavas Partnerības attīstības stratēģijas 2016.-2020.gadam (Sabiedrības virzīta vietējās attīstības stratēģija) sabiedriskā apspriešana.16.11.2015

Kandavas Partnerība ir izstrādājusi Attīstības stratēģiju 2016.-2020.gadam. Iedzīvotāji līdz 23.novembrim var iesniegt savus viedokļus par izstrādātās stratēģijas projektu, e-pastā intaha@inbox.lv vai griezties Kandavas Partnerības birojā Kandavā Talsu ielā 11.
Kandavas Partnerības attīstības stratēģijas projekts šeit: http://www.kandavaspartneriba.lv/lv/open-news:440034


printēt

Par zemes un telpu nomu maksājumu termiņiem 12.11.2015

Kandavas novada dome informē, ka no 2016. gada 1. janvāra par zemes un telpu nomu maksājumu termiņu kavējumiem tiks aprēķināti nokavējuma procenti- 0,1 % (zemesgabaliem, kam izbeigtas pastāvīgās lietošanas tiesības-0.01%) apmērā no kavētās maksājuma summas par katru kavējuma dienu, atbilstoši 2007. gada 30. oktobra Ministru kabineta noteikumu Nr. 735 “Noteikumi par publiskas personas zemes nomu” 12. punktam un pamatojoties uz noslēgto nomas līgumu nosacījumiem.

Lūdzam savlaicīgi norēķināties par sniegtajiem pakalpojumiem!

printēt

Iedzīvotājiem būs pieejams jauns VSAA e-pakalpojums portālā „Latvija.lv”30.10.2015

No 2015. gada novembra iedzīvotājiem portālā “Latvija.lv” būs iespēja izmantot jaunu Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) e-pakalpojumu, kas ne vien ļaus pieprasīt pakalpojumus, klātienē neapmeklējot VSAA nodaļu, bet arī elektroniski saņemt informāciju par pieņemto lēmumu.

Jauno e-pakalpojumu izstrādājusi Labklājības ministrija sadarbībā ar VSAA, Eiropas Reģionālās attīstības fonda darbības programmas „Infrastruktūra un pakalpojumi” ietvaros īstenojot labklājības nozares informācijas sistēmu un elektronisko pakalpojumu attīstības projektu „Vienotās Labklājības informācijas sistēmas (LabIS), nozares centralizēto funkciju informācijas sistēmu un centralizētas IKT infrastruktūras attīstība".

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top