faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Tiek organizētas nodarbības ģimenēm ar bērniem” Krāsainās smiltis”25.09.2015

Nodarbību laikā dalībnieki iepazīsies ar pašsajūtu uzlabojošu un vispusīgi attīstošu silto smilšu un krāsaino smilšu terapiju. Nodarbība veidota pēc Dabas vides estētikas metodikas pamatprincipiem. Nodarbībās tiek izmantotas speciāli sagatavotas un uzsildītas smiltis. Tās labvēlīgi ietekmē bērnu nervu sistēmu un uztveri, papildinot citas atbalsta formas, ja tādas nepieciešamas.

Individuālo mērķu sasniegšanai bērni nelielās grupās apmeklē nodarbību ciklu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Tiesībsargs izsludina konkursu “Gada balva personu ar invaliditāti atbalstam”14.10.2015

Tiesībsargs aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju pieteikt konkursam nevalstiskās organizācijas, kas palīdzējušas cilvēkiem ar invaliditāti. Konkursu organizē tiesībsargs sadarbībā ar Latvijas Nacionālo bibliotēku un Invalīdu un viņu draugu apvienību “Apeirons”. Nevalstiskās organizācijas var pieteikt ikvienā no 7 nominācijām, nosūtot elektronisku pieteikumu uz e-pasta adresi nvobalva@tiesibsargs.lv līdz 30. oktobrim.

printēt Lasīt visu ziņu

Seminārs ražojošām lauku saimniecībām „Kā sagatavoties tūristu uzņemšanai" 29.09.2015

2015.gada 1.oktobrī Tukuma novada domē, Tukumā Talsu ielā 4, notiks seminārs ražojošām lauku saimniecībām „Kā sagatavoties tūristu uzņemšanai”.

printēt Lasīt visu ziņu

Aicina ziņot uzticības tālrunim par seksuālo vardarbību28.09.2015

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) Bērnu un pusaudžu uzticības tālrunis 116111 no 28. septembra līdz 2. oktobrim organizē ikgadējo informatīvo akciju „Vardarbība nav mazs noslēpums. Runā par TO!”

Akcijas mērķis ir cīnīties pret seksuālo vardarbību, un palīdzēt tās atpazīšanā, kā arī seku mazināšanā. Tās laikā ikvienam būs iespēja zvanīt uz tālruni 116111 un ziņot par seksuālās vardarbības gadījumiem pret bērniem, saņemt profesionālas psiholoģiskās konsultācijas un atbalstu, kā arī nepieciešamo informāciju.

printēt Lasīt visu ziņu

Par vecākiem nepiedzimst, par vecākiem mācāmies kļūt25.09.2015

Esmu psihologs Liene Kalva, trīs bērnu māmiņa, kura labprāt dalās savā pieredzē un zināšanās par to kā audzināt bērnus. 2014.gadā ieguvu sertifikātu, kas dod tiesības vadīt programmu „Bērna emocionālā audzināšana”.

Piedāvāju 10 soļu programmu, kas svarīga bērna emocionālajā audzināšanā bērniem no dzimšanas līdz 7 gadu vecumam.

printēt Lasīt visu ziņu

Piedalies „Dienas bez rindām” un saņem individuālu konsultāciju par e-pakalpojumiem16.09.2015

2015. gada 21. – 25. septembrī notiks pasākums „Dienas bez rindām”, kurā vairāk nekā 80 valsts un pašvaldību iestādes visā Latvijā, tai skaitā Kandavas novada bibliotēkas, konsultēs iedzīvotājus un uzņēmējus par e-pakalpojumu lietošanu.

printēt Lasīt visu ziņu

Sākusies pieteikšanās laikraksta ''Diena'' konkursam ''Kas notiek?''16.09.2015

Šodien, 16. septembrī sākas pieteikšanās dalībai laikraksta ''Diena'' rīkotajā mūsdienu zināšanu pārbaudes konkursā visas Latvijas skolu devīto klašu skolēniem ''Kas notiek?''. Sadarbībā ar Lattelecom tā norise 23. oktobrī tiks translēta jaunajā kanālā 360TV.

No 16. septembra līdz 16. oktobrim 9. klašu audzinātāji portālā Diena.lv aicināti pieteikt savu klasi dalībai konkursā. Pirmā klase no katra reģiona (Latgale, Kurzeme, Rīga, Vidzeme un Zemgale), kuras dalība būs pieteikta pirmā, iegūs pārsteiguma balvu no konkursa organizatoriem. Rezultāti tiks paziņoti 17. septembrī.

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top