faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

“Uzslavē labu servisu” ietvaros tiek meklēti 2016.gada klientu servisa līderi!28.01.2016

Tiek izsludināta pieteikšanās iniciatīvai “Uzslavē labu servisu”, kuras ietvaros apbalvosim labākos klientu servisa sniedzējus un paaugstināsim klientu apkalpošanas kvalitāti Latvijā.

Iniciatīva Latvijā tiek īstenota jau 12. gadu, un tās ietvaros apbalvosim uzņēmumus un to darbiniekus vairāk nekā 48 nominācijās. Kampaņa norisināsies no 1. līdz 31. martam, kad ikviens Latvijas iedzīvotājs tiks aicināts uzslavēt uzņēmumus un dalīties pozitīvajā pieredzē saistībā ar klientu apkalpošau. Klientu servisa izcilības balvas pasniegsim 14. aprīlī.

printēt Lasīt visu ziņu

Atļauta smagā autotransporta kustība

Lielāka izmēra karti skatīt šeit

Zīme Nr.306 „Kravas automobiļiem braukt aizliegts” (Noteikuma punkts 282.6)
Aizliegts braukt kravas automobiļiem un to sastāviem, kuru pilna masa ir lielāka par 3,5 t (ja zīmē pilna masa nav norādīta) vai kuru pilna masa ir lielāka par zīmē norādīto, kā arī traktortehnikai. Zīmes darbība neattiecas uz transportlīdzekļiem, kuri nogādā vai brauc saņemt kravu, un speciālajiem transportlīdzekļiem (piemēram, autoceltņiem), kas brauc veikt darbus zonā, kas apzīmēta ar šo zīmi.
printēt

Latvijas Lauku konsultāciju centrs rīko mednieku kandidātu apmācības 28.01.2016

SIA Latvijas Lauku konsultāciju centra Meža konsultāciju pakalpojumu centrs rīko mednieku kandidātu apmācības Tukumā, Ed.Veidenbauma ielā 9. Kursu sākums 18. martā.

Pieteikšanās un sīkāka informācija pa telefonu - 20223626

printēt

Kandavā noticis seminārs par aktualitātēm medību nozarē

10.02.2016 10:00 - 15:30 kur : Kandavas kultūras nams

10. februārī plkst. 10.00 Kandavas kultūras namā notika Latvijas mežzinātnes institūta “Silava” Meža programmas ietvaros rīkots seminārs sadarbībā ar Kandavas novada domi.

LVMI "Silava" zinātnieki, Latvijas Mednieku asociācijas un Valsts policijas amatpersonas iepazīstināja un diskutēja ar novada mednieku kolektīvu pārstāvjiem par lielo plēsēju populācijas stāvokli, aizsardzības prasībām un medīšanas nosacījumiem Latvijā, Mednieku organizāciju darbību, Āfrikas cūku mēra ierobežošanu, sadarbību ar pašvaldībām un medījamo dzīvnieku skaita regulēšanu, Medību noteikumiem un ieroču aprites likuma darbību.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Februārī Kurzemē norisināsies nometne „ Dzintara dienas- veselībai, atjaunotnei, spēkam”26.01.2016

Februāra beigās interesentiem tiek piedāvāta iespēja apmeklēt īpašu ziemas nometni – „Dzintara dienas-veselībai, atjaunotnei, spēkam”. Tā norisināsies 27.-28. februārī viesu namā „ Lenkas”, kas atrodas Pāvilostas novadā, Vērgales pagastā.

Šī būs jau otrā ģimenes studijas „SAJŪTU LĀDE” organizētā nometne, uz kuru šoreiz aicinātas ne tikai dāmas, bet arī kungi. Nometnes tēma veltīta veselībai, spēka uzņemšanai un uzkrāšanai, atjaunošanās procesiem, senu latviešu tautas zinību izzināšanai un praktizēšanai.

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas novada Dzimtsarakstu nodaļa aicina pieteikties pārus laulībām 2016.gada 15.maijā25.01.2016

Aicinām novadniekus pieteikties uz pašvaldības apmaksātu laulību ceremoniju, kas notiks par godu Starptautiskajai Ģimenes dienai. Laulībām var pieteikties pāri, kuri dzīvo kopā nereģistrētā laulībā un ir atzinuši paternitāti bērnam (bērniem).

printēt Lasīt visu ziņu

Latvijas Mednieku apmācību centrs aicina uz kursiem11.01.2016

" Latvijas Mednieku apmācību centrs" organizē kvalitatīvus kursus mednieka un medību vadītāja apliecības iegūšanai brīvdienās Tukumā. Pieteikties pa tālruni 29282027 vai www.lmac.lv

printēt
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top