faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Bezmaksas seminārs " Ēdamas un neēdamas sēnes - to atpazīšana" 07.09.2015

22.septembrī plkst. 11:00 Talsos, Kr. Valdemāra ielā 21A, 1.stāva zālē notiks bezmaksas seminārs " Ēdamas un neēdamas sēnes un to atpazīšana".

Seminārā stāstīs par sēnēm pārtikā, neparastām ēdamām sēnēm, sēņošanas tradīcijām, īpaši indīgām Latvijas sēnēm.

Lektore Inita Dāniele, Latvijas Dabas muzeja Botānikas nodaļas vadītāja. Piesakieties pa tālruni 25468419 vai e-pastā; linda.spade@mkpc.llkc.lv

printēt

Kandavas lauksaimniecības tehnikums organizē B kategorijas autovadītāju maksas kursus07.09.2015

Kandavas lauksaimniecības tehnikums organizē B kategorijas autovadītāju maksas kursus.

Braukšanas apmācība Jums izdevīgā laikā.

Pieteikšanās tehnikuma mācību darbnīcās ( 9.kabinetā) no šā gada 1.septembra.

Mācību sākums – 2015.gada oktobris

Sīkāka informācija pa tālruni - 29907416

printēt

Kursi topošajiem medniekiem un medību vadītājiem Kandavā03.09.2015

„Latvijas Mednieku apmācību centrs” piedāvā kvalitatīvu jauno mednieku un medību vadītāju teorētisko apmācību Kandavā. Mūsu kursu vadītājs Ēriks Ozols ir Latvijas Mednieku savienības valdes priekšsēdētāja vietnieks, mednieks ar lielu praktisko pieredzi un teorētisko zināšanu bagāžu.

printēt Lasīt visu ziņu

Kā kļūt energoefektīvākiem un maksāt mazāk par elektrību? 20.08.2015

Ja elektrības rēķins šķiet par lielu vai ir vēlme kļūt energoefektīvākam, vai uzlabot savu dzīves telpu, par to nemaksājot vairāk nekā līdz šim, ir vērts paanalizēt savus un ģimenes paradumus – mainot tos, ikvienam ir iespēja ietaupīt.

Pieaugošā atkarība no enerģijas importa, energoresursu trūkums, kā arī nepieciešamība ierobežot klimata pārmaiņas, ir problēmas, kuru risināšanai kā vērtīgu līdzekli Eiropas Savienība (ES) izvirzījusi energoefektivitātes paaugstināšanu. Ir pieņemta jauna energoefektivitātes direktīva, kuras īstenošana attiecas arī uz Latviju.

printēt Lasīt visu ziņu

Iespēja cilvēkiem ar invaliditāti bez maksas apgūt profesiju 14.08.2015

Turpinās uzņemšana SIVA Koledžā un Jūrmalas profesionālajā vidusskolā, kurā par valsts budžeta līdzekļiem cilvēkiem ar invaliditāti un prognozējamu invaliditāti iespējams apgūt kādu no 18 profesionālās izglītības programmām, piemēram, informācijas tehnoloģijas, metālapstrāde, ēdināšanas pakalpojumi un citas.

Mācoties Jūrmalas profesionālajā vidusskolā vai studējot koledžā personām ar invaliditāti un prognozējamu invaliditāti valsts apmaksā ne tikai izglītības programmu apguvi, bet arī nodrošina speciālistu (piemēram, ārsta, psihologa, ergoterapeita u.c.) konsultācijas un nodarbības, dažādas veselību veicinošas procedūras, autovadīšanas apmācību, cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem – surdotulkošanu sadarbībā ar Latvijas Nedzirdīgo savienību, kā arī dzīvošanu dienesta viesnīcā un ēdināšanu. Būtiski, ka izglītības programmās iekļauta arī prakse, kuru palīdz organizēt SIVA speciālisti.

printēt Lasīt visu ziņu

Atgādinām, ka nekustamā īpašuma nodokļa trešais maksājums veicams līdz 2015.gada 15.augustam.14.08.2015

Saskaņā ar likumu „Par nekustamā īpašuma nodokli”, nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) maksājumi veicami vienu reizi ceturksnī ne vēlāk kā 31.martā, 15.maijā, 15.augustā un 15.novembrī, vienas ceturtdaļas apmērā no nodokļa gada summas vai arī reizi gadā – avansa veidā.

printēt Lasīt visu ziņu

Bite aicina meklēt interesantākās Latvijas pieturvietas11.08.2015

Blodziņi, Sita, Pocelujevka, Horoševa, Varmākas, Podkājas, Lustiķi, Skuķīši, Koņecpole – Latvijas ārēs ir daudz amizantu pieturvietu nosaukumu, par kuriem bieži vien zina tikai vietējie iedzīvotāji, bet pārējiem atliek nobrīnīties par cilvēku izdomu. Ceļojumus pa Latviju daudzi mēdz apvienot ar kādu spēles elementu, piemēram, meklējot slēpņus, apceļojot pilis un muižas, kādus speciālus tūrisma objektus, tādēļ telekomunikāciju uzņēmums Bite aicina piedalīties izklaidējošā un izglītojošā ceļojumu projektā „Piedurvietas”, meklējot amizantākos un interesantākos pieturvietu nosaukumus.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top