faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Kandavā un tās novadā ir pieejams “Tele2” 4G internets 29.07.2015

Mobilo sakaru operators “Tele2” paziņo, ka Kandavā un tās novada Vānē un Zantē ir sācis strādāt “Tele2” 4G tīkls, kas nozīmē to, ka iedzīvotājiem ir pieejams zibenīgais “Tele2” 4G mobilais internets telefonā, planšetdatorā un datorā.

“Priecājamies, ka Kandavas un tās novada Vānes un Zantes iedzīvotāji var lietot “Tele2” zibenīgo 4G internetu! “Tele2” klienti, kas ir puse Latvijas iedzīvotāju, jau pusotru gadu lieto “Tele2” 4G internetu Rīgā un tās apkārtnes novados, kā arī lielākajās pilsētās, to atzinīgi novērtējot. Pēdējo mēnešu laikā esam būtiski izvērsuši 4G tīklu, uzbūvējot vairākus simtus jaunu 4G bāzes staciju pilsētās, pagastu centros, ciemos un lauku apdzīvotās teritorijās visā Latvijas teritorijā, kas nozīmē to, ka “Tele2” 4G tīkls kopumā tagad ir pieejams jau 90% valsts iedzīvotāju,” saka “Tele2” tehniskā direktore Līga Krūmiņa.

printēt Lasīt visu ziņu

Jauniešu iniciatīvas projekta „Dzīvo kustībā” dalībnieki uzstāsies Kandavā27.07.2015

Sestdien, 2015. gada 1. augustā, Elejas jauniešu mājā sākas jaunatnes politikas valsts programmas „Atbalsta pasākumi jauniešu sociālās iekļaušanas veicināšanai”, ilgtermiņa apmācību kursa jauniešu mājās „Augšup”, „Atbalsts sociālās atstumtības riskam pakļauto jauniešu, kas pabeiguši ilgtermiņa kursus, organizēto projektu – iniciatīvu īstenošanai, kas nodrošina gan šo jauniešu iesaistīšanos dažādās pašiniciētās aktivitātēs, gan līdzdalību vietējos un reģiona līmeņa demokrātijas procesos” ietvaros veidotais biedrības „Izdzīvo ideju” projekts „Dzīvo kustībā”. Projektā iesaistās 3 jaunieši no Jelgavas SOS ciemata, 7 jaunieši no Elejas jauniešu mājas, 6 vietējie Elejas jaunieši un 2 jaunieši no biedrības „Izdzīvo ideju”. Projekta ietvaros jaunieši apgūst kustības un dejas tehnikas, lai attīstītu savu personību, dzīvesprasmes, veicinātu veselīga dzīvesveida paradumus un iesaistītos vietējās sabiedrības attīstībā.

Projekta ietvaros plānots veidot priekšnesumu „Dzīvo kustībā”, kas norisināsies 21. augustā, Kandavā. Tādā veidā motivējot jauniešus sniegt ieguldījumu vietējās sabiedrības attīstībā.

printēt Lasīt visu ziņu

Latviešu strēlnieku bataljonu izveidošanas simtgadē izveidota Pirmā pasaules kara piemiņas vietu karte23.07.2015

Atzīmējot latviešu strēlnieku bataljonu izveidošanas simtgadi, Latvijas Kara muzejs sadarbībā ar Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūru izveidojis interaktīvu Pirmā pasaules kara piemiņas vietu karti.

Pirmā pasaules kara norise tagadējo Latvijas teritoriju skāra ļoti būtiski un traģiski. „Austrumeiropas Beļģija” - tā dažreiz tēlaini dēvē Latviju, salīdzinot to ar Pirmajā pasaules karā visvairāk cietušo valsti postījumu ziņā.

Pagājuši vairāk nekā simts gadi kopš Pirmā pasaules kara sākuma un Latvijā joprojām ir simtiem objektu, kuri liecina par Latvijas vēsturei būtiskiem notikumiem, kas svarīgi sabiedrībai un interesanti pētniekiem. Šīs vēstures liecības vēl nav pilnībā apzinātas un līdz ar to arī pētītas tikai daļēji.

printēt Lasīt visu ziņu

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs rīko fermu dienu 17.08.2015

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs 19. augustā Kandavas novada, Kandavas pagasta z/s “Krikši” rīko Zālēdāju projekta Fermu dienu, par “Parazitofaunas ietekmi gaļas liellopu ganāmpulkā”. Pasākumā tiks prezentēti demonstrējuma rezultāti 2014. – 2015. gadā, būs iespēja uzdot jautājumus LLU mācību spēkiem Annai Krūklītei un Dacei Keidānei. Saimniecības īpašniece iepazīstinās ar zālāju audzēšanas pieredzi, audzējot kultivētos zālājus bez virsauga bioloģiskajā saimniecībā. Būs dzīvnieku apskate un dalībnieku diskusija..

Informācija uzziņai: http://new.llkc.lv/lv/nozares/lopkopiba/notiks-fermu-diena-zemnieku-saimnieciba-kriksi

printēt

Autovadītāju ievērībai – turpinās būvdarbu uz Liepājas un Tallinas šosejām 23.07.2015

Valsts autoceļu tīklā turpinās aktīva remontdarbu sezona, tāpēc aicinām autovadītājus rēķināties ar ieviestajiem satiksmes ierobežojumiem. Arī šajā nedēļā turpināsies asfalta ieklāšanas darbi Tallinas šosejas (A1) sākumā, kuru laikā satiksme caur Baltezeru, jo īpaši pēcpusdienas un vakara stundās, var būt stipri apgrūtināta, tāpēc autovadītājiem ir jārēķinās ar papildus laiku ceļā.

Asfaltēšanas darbus plānots uzsākt pēc plkst. 9:00, satiksmi organizējot ar satiksmes regulētājiem.

Lai izvairītos no iespējamiem sastrēgumiem un apbrauktu šo remontposmu, iesakām izmantot autoceļu Rīga–Carnikava–Ādaži (P1).

Ja laikapstākļi būs labvēlīgi, asfaltēšanas darbi šajā nedēļā tiks pabeigti un reversa satiksmes organizācija ar regulētājiem vairs netiks pielietota.

printēt Lasīt visu ziņu

Nāc un piedalies Aizdzires muižas sakopšanas darbos!

15.08.2015 12:00 - 30.09.2015

Aizdzires muižā no š.g. 15. augusta līdz 30.septembrim tiks veikti intensīvi arhitektūras pieminekļa sakopšanas darbi, kā arī izklaides programma. Nāc un piedalies!

Ar arhitektūras pieminekļa- Aizdzires muiža- saglabāšanas un atjaunošanas projektu var iepazīties šeit
printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top