faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Seminārs ražojošām lauku saimniecībām „Kā sagatavoties tūristu uzņemšanai" 29.09.2015

2015.gada 1.oktobrī Tukuma novada domē, Tukumā Talsu ielā 4, notiks seminārs ražojošām lauku saimniecībām „Kā sagatavoties tūristu uzņemšanai”.

printēt Lasīt visu ziņu

Aicina ziņot uzticības tālrunim par seksuālo vardarbību28.09.2015

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) Bērnu un pusaudžu uzticības tālrunis 116111 no 28. septembra līdz 2. oktobrim organizē ikgadējo informatīvo akciju „Vardarbība nav mazs noslēpums. Runā par TO!”

Akcijas mērķis ir cīnīties pret seksuālo vardarbību, un palīdzēt tās atpazīšanā, kā arī seku mazināšanā. Tās laikā ikvienam būs iespēja zvanīt uz tālruni 116111 un ziņot par seksuālās vardarbības gadījumiem pret bērniem, saņemt profesionālas psiholoģiskās konsultācijas un atbalstu, kā arī nepieciešamo informāciju.

printēt Lasīt visu ziņu

Par vecākiem nepiedzimst, par vecākiem mācāmies kļūt25.09.2015

Esmu psihologs Liene Kalva, trīs bērnu māmiņa, kura labprāt dalās savā pieredzē un zināšanās par to kā audzināt bērnus. 2014.gadā ieguvu sertifikātu, kas dod tiesības vadīt programmu „Bērna emocionālā audzināšana”.

Piedāvāju 10 soļu programmu, kas svarīga bērna emocionālajā audzināšanā bērniem no dzimšanas līdz 7 gadu vecumam.

printēt Lasīt visu ziņu

Piedalies „Dienas bez rindām” un saņem individuālu konsultāciju par e-pakalpojumiem16.09.2015

2015. gada 21. – 25. septembrī notiks pasākums „Dienas bez rindām”, kurā vairāk nekā 80 valsts un pašvaldību iestādes visā Latvijā, tai skaitā Kandavas novada bibliotēkas, konsultēs iedzīvotājus un uzņēmējus par e-pakalpojumu lietošanu.

printēt Lasīt visu ziņu

Sākusies pieteikšanās laikraksta ''Diena'' konkursam ''Kas notiek?''16.09.2015

Šodien, 16. septembrī sākas pieteikšanās dalībai laikraksta ''Diena'' rīkotajā mūsdienu zināšanu pārbaudes konkursā visas Latvijas skolu devīto klašu skolēniem ''Kas notiek?''. Sadarbībā ar Lattelecom tā norise 23. oktobrī tiks translēta jaunajā kanālā 360TV.

No 16. septembra līdz 16. oktobrim 9. klašu audzinātāji portālā Diena.lv aicināti pieteikt savu klasi dalībai konkursā. Pirmā klase no katra reģiona (Latgale, Kurzeme, Rīga, Vidzeme un Zemgale), kuras dalība būs pieteikta pirmā, iegūs pārsteiguma balvu no konkursa organizatoriem. Rezultāti tiks paziņoti 17. septembrī.

printēt Lasīt visu ziņu

Iedzīvotāju ievērībai- no 1. augusta mainās maksa par dzīvesvietas izziņu04.08.2015

No š. g. 1. augusta spēkā stājas Ministru Kabineta Noteikumi par valsts nodevu "Par informācijas saņemšanu no Iedzīvotāju reģistra", kuri nosaka, ka maksa par izziņas saņemšanu par vienas personas dzīvesvietas adresi, ir – EUR 2,50.

printēt Lasīt visu ziņu

Ģimene, kuras aprūpē ir bērns invalīds, kā arī pirmās grupas invalīdi par elektrību varēs maksāt mazāk09.09.2015

Ģimene, kuras aprūpē ir bērns invalīds, kā arī pirmās grupas invalīdi varēs saņemt aizsargātā lietotāja statusu un par elektrību maksāt mazāk. To paredz Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijā otrdien, 8.septembrī, galīgajā lasījumā atbalstītie Elektroenerģijas tirgus likuma grozījumi.

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top