faceboktwitteryoutube
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Notiks projekta “Dari, baudi, dalies! Kandavas novadā” noslēguma pasākums Zemītē21.10.2016

Kopš 2013. gada Borisa un Ināras Teterevu fonds atbalsta centienus kļūt par saimniekiem savas saimes galdam tiem ļaudīm, kas iepriekš saņēma palīdzību no sabiedrības. Arī šogad – no agra pavasara līdz vēlam rudenim – vismaz 1200 cilvēki no trūcīgām ģimenēm 12 novados rosīgi strādāja, lai tagad ar bagātīgu ražu un jaunapgūtajām prasmēm iepriecinātu gan sevi, gan arī līdzcilvēkus.

 Ražas svētki jau notikuši Preiļos un Ilzenē. Taču vēl piecās apdzīvotās vietās – Padurē, Zemītē, Talsos, Skrundā un Šķaunē - tie norisināsies tuvākajā laikā. Svētdien, 23.oktobrī, plkst. 13:00 Zemītes tautas namā svētkus organizē Kandavas novada iespēju fonds. Projekta “Dari, baudi, dalies! Kandavas novadā” noslēguma pasākums pulcēs ģimenes, kuras iesaistījās projektā.  Dalībnieki cienāsies ar izaudzēto un dalīsies iespaidos par kopīgi paveikto. Kandavas novadā projektā iesaistījušās 22 ģimenes, kopā vairāk nekā 100 cilvēku.

printēt Lasīt visu ziņu

Informācija iedzīvotājiem par ūdens padeves traucējumiem13.10.2016

Cienījamie klienti Kandavā!

Sakarā ar remonta darbiem Kandavā 2016. gada 14. oktobrī no plkst. 15:00 līdz darbu pabeigšanai būs pārtraukta ūdens padeve Skolas, Lāčplēša un Parka ielās.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

printēt Lasīt visu ziņu

Atbalsts bērniem ar funkcionāliem traucējumiem06.10.2016

Kandavas novada sociālais dienests atgādina par bērnu ar invaliditāti pieteikšanu izvērtēšanai, lai turpmāk varētu saņemt no projekta apmaksātus sociālās rehabilitācijas pakalpojumus. Projektam var pieteikt visus bērnus, kuriem ir invaliditāte. Lūgums vecākiem sazināties ar Kandavas novada Sociālā dienesta direktoru:

Ints Leitarts
Mob. 29171921
Tel. 63182063
e-pasts:socdienests@kandava.lv

printēt Lasīt visu ziņu

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” informācija iedzīvotājiem04.10.2016

Jaunums! Ar 2016. gada 01. novembri būs iespēja SIA "Kandavas komunālie pakalpojumi" rēķinus apmaksāt arī Maxima veikalu tīklā. Pakalpojumu cena 0,40 EUR.

 

 

printēt

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” informācija iedzīvotājiem29.09.2016

SIA "Kandavas komunālie pakalpojumi" informē, ka 2016.gada 3.oktobrī Mustenē būs ūdens piegādes pārtraukumi!

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām! 

printēt

UNESCO nedēļā cildinās Latvijas dārgumus27.09.2016

Šogad UNESCO nedēļā no 10. līdz 16. oktobrim tiks atzīmēta 25. gadadiena kopš Latvija pievienojās Apvienoto Nāciju Izglītības, zinātnes un kultūras organizācijai (UNESCO).

1991. gada 14. oktobrī oficiālā valsts uzņemšanas ceremonijā UNESCO galvenajā mītnē Parīzē tika ienests Latvijas karogs. Latvijas pievienošanās šai organizācijai bija nozīmīgs solis valsts tēla veidošanā un visai pasaulei apliecināja stingru apņemšanos turpmāk darboties miera kultūras un starpkultūru dialoga sekmēšanā, nabadzības mazināšanā un ilgtspējīgas attīstības veicināšanā ar izglītības, zinātnes, kultūras un komunikācijas un informācijas palīdzību.

printēt Lasīt visu ziņu

Latvijas Lauksaimniecības universitāte aicina piedalīties pētījumā27.09.2016

Lūdzam jūs piedalīties Latvijas Lauksaimniecības universitātes Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātes projektā „Kultūrvides attīstības, vides daudzveidības saglabāšanas un urbanizācijas procesi Latvijas līdzsvarotas attīstības kontekstā”, aizpildot aptaujas anketu. Ar aptaujas palīdzību tiks noskaidrots, kā laikmetā, kad sabiedrības dzīve arvien vairāk koncentrējas pilsētās, tiek vērtēta un izmantota esošā kultūrvide noteiktā teritorijā un vai šī vide sekmē teritorijas attīstību arī nākotnē. Jūsu viedoklis ļaus izvērtēt esošo situāciju un izstrādāt priekšlikumus līdzsvarotai teritoriju attīstībai nākotnē. Anketa ir anonīma, iegūtie dati tiks izmantoti tikai apkopotā veidā.

Anketas saite latviešu valodā:

http://www.visidati.lv/aptauja/1204126571/

printēt Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes Radio

Jaunākās galerijas


back to top