faceboktwitteryoutube
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Atbalsts bērniem ar funkcionāliem traucējumiem06.10.2016

Kandavas novada sociālais dienests atgādina par bērnu ar invaliditāti pieteikšanu izvērtēšanai, lai turpmāk varētu saņemt no projekta apmaksātus sociālās rehabilitācijas pakalpojumus. Projektam var pieteikt visus bērnus, kuriem ir invaliditāte. Lūgums vecākiem sazināties ar Kandavas novada Sociālā dienesta direktoru:

Ints Leitarts
Mob. 29171921
Tel. 63182063
e-pasts:socdienests@kandava.lv

printēt Lasīt visu ziņu

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” informācija iedzīvotājiem04.10.2016

Jaunums! Ar 2016. gada 01. novembri būs iespēja SIA "Kandavas komunālie pakalpojumi" rēķinus apmaksāt arī Maxima veikalu tīklā. Pakalpojumu cena 0,40 EUR.

 

 

printēt

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” informācija iedzīvotājiem29.09.2016

SIA "Kandavas komunālie pakalpojumi" informē, ka 2016.gada 3.oktobrī Mustenē būs ūdens piegādes pārtraukumi!

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām! 

printēt

UNESCO nedēļā cildinās Latvijas dārgumus27.09.2016

Šogad UNESCO nedēļā no 10. līdz 16. oktobrim tiks atzīmēta 25. gadadiena kopš Latvija pievienojās Apvienoto Nāciju Izglītības, zinātnes un kultūras organizācijai (UNESCO).

1991. gada 14. oktobrī oficiālā valsts uzņemšanas ceremonijā UNESCO galvenajā mītnē Parīzē tika ienests Latvijas karogs. Latvijas pievienošanās šai organizācijai bija nozīmīgs solis valsts tēla veidošanā un visai pasaulei apliecināja stingru apņemšanos turpmāk darboties miera kultūras un starpkultūru dialoga sekmēšanā, nabadzības mazināšanā un ilgtspējīgas attīstības veicināšanā ar izglītības, zinātnes, kultūras un komunikācijas un informācijas palīdzību.

printēt Lasīt visu ziņu

Latvijas Lauksaimniecības universitāte aicina piedalīties pētījumā27.09.2016

Lūdzam jūs piedalīties Latvijas Lauksaimniecības universitātes Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātes projektā „Kultūrvides attīstības, vides daudzveidības saglabāšanas un urbanizācijas procesi Latvijas līdzsvarotas attīstības kontekstā”, aizpildot aptaujas anketu. Ar aptaujas palīdzību tiks noskaidrots, kā laikmetā, kad sabiedrības dzīve arvien vairāk koncentrējas pilsētās, tiek vērtēta un izmantota esošā kultūrvide noteiktā teritorijā un vai šī vide sekmē teritorijas attīstību arī nākotnē. Jūsu viedoklis ļaus izvērtēt esošo situāciju un izstrādāt priekšlikumus līdzsvarotai teritoriju attīstībai nākotnē. Anketa ir anonīma, iegūtie dati tiks izmantoti tikai apkopotā veidā.

Anketas saite latviešu valodā:

http://www.visidati.lv/aptauja/1204126571/

printēt Lasīt visu ziņu

Tapusi jauna vides īsfilma par plastmasas maisiņu pārmērīga patēriņa ietekmi uz vidi “Plastmasas maisiņa ceļš”26.09.2016

Aktualizējot plastmasas maisiņu pārmērīga patēriņa radītās problēmas, vides piesārņojumu un draudus cilvēka veselībai, “Zaļā josta” laidusi klajā jaunu informatīvi izglītojošu īsfilmu “Plastmasas maisiņa ceļš”. Filmā atklājas dokumentāli kadri no pasaules piesārņotākajām vietām un plastmasas iepakojuma radītā piesārņojuma dēļ cietušajiem dzīvniekiem un putniem, sniegts ieskats maisiņu izgatavošanas un pārstrādes procesā, kā arī skaidrota pareiza rīcība ar plastmasas atkritumiem un iespējas plastmasu aizstāt ar videi draudzīgām alternatīvām.

printēt Lasīt visu ziņu

No 2017.gada daudzbērnu un nepilnās ģimenes saņems lielāku valsts atbalstu21.09.2016

No 2017.gada daudzbērnu un nepilnās ģimenes saņems lielāku atbalstu no valsts, tādējādi mazinot daudzbērnu un nepilno ģimeņu nabadzību un piedāvājot līdzvērtīgāku sociālo nodrošinājumu.

To paredz otrdien, 20.septembrī, valdībā apstiprinātie grozījumi Valsts sociālo pabalstu likumā, Grozījumi likumā "Par valsts pensijām", Grozījumi likumā "Par obligāto sociālo apdrošināšanu pret nelaimes gadījumiem darbā un arodslimībām", “Par maternitātes un slimības apdrošināšanu”. Normatīvie akti vēl jāpieņem Saeimā kopā ar citiem nākamā gada valsts budžeta likumprojektiem.

printēt Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes Radio

Jaunākās galerijas


back to top