Drukas resursa adrese: http://kandava.lv/jaunumi/biznesa_inkubators_izsludina_uznemsanu
Drukas datums: 03:00:16 22.04.2019

Biznesa inkubators izsludina uzņemšanu08.08.2018

LIAA Jūrmalas biznesa inkubators, kura darbības reģions ir arī Kandavas novads rosina uzņēmējus un biznesa ideju autorus pieteikties pirmsinkubācijas un inkubācijas programmās.

Augustā inkubatora komanda aicina uz individuālu tikšanos pirms pieteikuma iesniegšanas. 

 Pirmsinkubācijā biznesa ideju autori piedalās semināros, darbnīcās un kopienas pasākumos, kā arī konsultējas ar Latvijā atzītākajiem ekspertiem, tā attīstot savas uzņēmējdarbības kompetences. Papildus ikviens pirmsinkubācijas dalībnieks var bez maksas var strādāt koprades birojā un izmantot mentoru atbalstu. 

Inkubācijā līdz 3 gadus veci uzņēmumi papildus konsultatīvam atbalstam izmanto līdzfinansējumu 50% apmērā uzņēmuma attīstībai - dažādiem ārpakalpojumiem, iekārtām un izejmateriāliem. 

Līdzfinansējums pieejams gan ikdienas vajadzībām (grāmatvedībai, telpu nomai), gan uz uzņēmuma attīstību vērstām (protoripēšana, testēšana, sertifikācija) un atpazīstamības veicināšanas izmaksām (dizains, mārketings, u.c.). 

 Vairāk: http://www.liaa.gov.lv/lv/inkubatori PIETEIKUMU IESNIEGŠANA ABĀS PROGRAMMĀS NOSLĒGSIES 19.SEPTEMBRĪ. Uz tikšanos inkubatorā! Saziņai un individuālas konsultācijas pieteikšanai: jurmala@liaa.gov.lv