faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Ceļavārdus uz Dziesmu un Deju svētkiem saņem koru un deju kolektīvu vadītāji29.06.2018

Kolektīvu vadītāju un domes vadību kopbilde atmiņai 2018.gada 28.jūnijā
Kolektīvu vadītāju un domes vadību kopbilde atmiņai 2018.gada 28.jūnijā

28.jūnijā Tukuma novada domē uz tikšanos pirms XXVI Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkiem bija aicināti to koru un deju kolektīvu vadītāji no Tukuma, Kandavas, Jaunpils un Engures novadiem, kas piedalīsies svētkos.

Ceļavārdus kolektīvu vadītājiem teica visu četru novadu domes priekšsēdētāji. Kolektīvu vadītāji saņēma mobilo telefonu lādētājus, lai vienmēr būtu sazvanāmi, ziedus un nelielas dāvaniņas no domes vadības.

No mūsu novada  XXVI Vispārējos  latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkos, kas norisināsies no 30. jūnija līdz 8. jūlijam, piedalīsies seši deju kolektīvi ( tajā skaitā  divi jauniešu -  "Imuliņa", vadītāja Andra Eimane un Zantes kultūras nama jauniešu deju kolektīvs, vadītāja Marita Jekuma)  trīs vidējās paaudzes ( "Ozolāji", vadītājs Gatis Frīdenbergs,  Zantes kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvs, vadītāja Marita Jekuma, Zemītes tautas nama vidējās paaudzes deju kolektīvs, vadītāja Inese Cīrule) un viens senioru deju kolektīvs ( “Kandavnieks”, vadītāja Andra Eimane), kā arī divi jauktie kori( jauktais koris "Kandava", vadītāja Dzintra Linde, Zantes kultūras nama jauktais koris, vadītāja Zane Ņukša),  kopā mūsu novadu pārstāvēs 189 dalībnieki.

 

Visiem kolektīviem spēku novēl Tukuma novada domes priekšsēdētājs Ēriks Lukmans Turēt možu garu vēlēja Engures novada domes priekšsēdētājs Gundars Važa Sveicieni kolektīvu vadītājiem no Jaunpils novada domes priekšsēdētājas Ligitas Ginteres Lai skaņi skan dziesmas un raits dejas solis!- vēlēja Kandavas novada domes priekšsēdētāja Inga Priede Kolektīvu vadītāju un domes vadību kopbilde atmiņai 2018.gada 28.jūnijā / no labās/ Marita Jekuma, Dzintra Linde, Inga Priede, Andra Eimane, Gatis Frīdenbergs, Iveta Grunte, Inese Cīrule Lai skaņi skan dziesma un raits dejas solis!
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top