Drukas resursa adrese: http://kandava.lv/jaunumi/ceres_cels_buvniecibas_gaidas
Drukas datums: 20:41:30 25.05.2019

Cēres ceļš būvniecības gaidās12.06.2018

Ne tikai Cēres pagasta iedzīvotāji, bet arī Kandavas novada domes vadība ir gaidās, kad uzsāksies ceļa V-1435 Līgas - Zentene - Rideļi, Cēres ceļa asfaltēšana darbi posmā 0,00 - 4,16 km garumā, un arī pārējie attiecīgie Cēres ceļa posmu būvniecības darbi.

Kā zināms iepirkums par būvniecības darbiem ir noslēdzies, un līgums par ceļa būvniecību ir noslēgts ar SIA "STRABAG". Tika solīts, ka darbi uzsāksies jau pēc 10. jūnija, tāpēc domes priekšsēdētāja Inga Priede 11. jūnijā vērsās pie VAS “Latvijas Valsts ceļi”, lai noskaidrotu situāciju. Tika saņemta atbilde, ka būvnieks ir gatavs darbus uzsākt kaut tūlīt, bet problēma ir tajā, ka iepirkumā uz būvuzraudzību nav pieteicies neviens pretendents, tāpēc konkurss jāsludina atkārtoti, ar cerībām, ka darbus varēs uzsākt jūlijā. Tas, ka nav pieteicies neviens pretendents, skaidrojams ar speciālistu trūkumu un to, ka valstī patlaban noris ļoti intensīva būvniecība, un uzraugiem ir ļoti stingras prasības – viņiem jābūt konkrētajā objektā, nevis vairākos objektos vienlaicīgi.

Projektā ir paredzēts, ka VAS Latvijas Autoceļu uzturētājs ir jānodrošina ceļa atputekļošanas darbi līdz būvniecības uzsākšanai. Darbi tika plānoti jau maijā, bet netika veikti. Vērsīsimies atkārtoti, lai tas tiktu izdarīts, tāpat sekosim līdzi, lai pēc iespējas ātrāk, senlolotais sapnis par ceļa asfaltēšanu piepildītos.