Drukas resursa adrese: http://kandava.lv/jaunumi/elektrum_svetku_vartos_tika_iemuzinats_3421_amatiermakslas_kolektivs
Drukas datums: 23:24:55 18.03.2019

Elektrum Svētku vārtos tika iemūžināts 3421 amatiermākslas kolektīvs16.07.2018

Dziesmu un deju svētku nedēļā lieldrauga Elektrum organizētajās aktivitātēs svētku dalībnieki un apmeklētāji Izdziedam 100 vietnē iedziedājuši 1582 dziesmas; 1.jūlija svētku atklāšanas gājienā mājaslapā svetkuenergija.lv dalībnieki tika sveikti 3038 reizes; visi 3421 amatiermākslas kolektīvi ir iemūžināti  gājiena noslēgumā Elektrum Svētku vārtos. Kopā Elektrum stendus Dziesmu un deju svētku laikā apmeklēja 11 799 cilvēki.

Izdziedam 100 vietnē veidotā kopdziesma papildināta par vairāk nekā 79 stundām. Kopdziesmas garums tādējādi ir 346 stundas, straujiem soļiem tuvojoties pasaules rekordam.

Papildus dziedāšanai visi stendu apmeklētāji tika aicināti uzņemt fotogrāfijas pie enerģijas dāvāšanas spoguļiem – šī iespēja tika izmantota 1240 reižu. Enerģiju atgūt cilvēki varēja, sēžot pufos un lādējot savas mobilās ierīces. Kopā Elektrum stendus Dziesmu un deju svētku laikā apmeklēja ap 11 799 cilvēki, kurus uzrunāja un iesaistīties aicināja Elektrum stendu enerģizētāji.

Savukārt līdz svētkiem Elektrum aicināja cilvēkus iesūtīt sveicienus sava novada Dziesmu un deju svētku dalībniekiem. Kopā kolektīvi vietnē svetkuenergija.lv tika sveikti 3038 reizes, un Svētku atklāšanas gājienā, ejot gar Elektrum enerģijas torņiem, katram kolektīvam tika nolasīts kāds novadam veltītais sveiciens.

Skanīgs, krāšņs un enerģisks ir bija Dziesmu un Deju svētku dalībnieku gājiens 1.jūlijā. Lai pēc gadiem atcerētos spilgtākos kopā pavadītos brīžus, gājiena noslēgumā Elektrum Svētku vārtos tika iemūžinātas katra kolektīva kopbildes, kuras var aplūkot un lejupielādēt mājaslapā: https://www.dziesmusvetki.lv/i....

Sava kolektīva fotogrāfijas visērtāk un ātrāk varēsiet atrast, izmantojot alfabētisko vai hronoloģisko izvēlnes funkciju lapas apakšā un kreisajā pusē. Aicinām ar tām droši dalīties sociālajos tīklos. Fotogrāfijas būs iespējams lejupielādēt līdz 2018.gada 30.oktobrim.

Sakām paldies ikvienam svētku dalībniekam un apmeklētājam, kas ar neizsīkstošu enerģiju piedalījās visās svētku norisēs! Mēs patiesi radījām enerģiju kopā no visas sirds!

Informāciju sagatavoja: Ilvija Līvmane, Komunikācijas projektu vadītāja AS “Latvenergo”