dzīvo ar garšu!

Otrdiena 17.09.2019
Vera, Vaira, Vairis

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Fermu diena zemnieku saimniecībā "Krikši" 20.08.2015

19.augustā Kandavas novada zemnieku saimniecībā „ Krikši” notika Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra organizētā „Zālēdāju projekta” fermu diena.

Fermu dienā piedalījās interesenti no vairākiem Latvijas novadiem- Saldus, Kuldīgas, Skrundas, Jēkabpils, Tērvetes, Kandavas un vēl citiem.

LLKC Lopkopības kompetenču centrs, Valsts Lauku tīkla aktivitātes „Ilgtspējīgas lauksaimniecības ražošanas pilotprojektu īstenošana” jeb Zālēdāju projekta ietvaros, turpina rīkot fermu dienas demonstrējumu tīkla saimniecībās.

Šoreiz demonstrējuma tēma bija „Parazitofaunas izplatības intensitāte gaļas liellopu ganāmpulkā un tās ietekme uz gaļas liellopu produktivitāti”.

Fermu dienu atklāja LLKC Lopkopības kompetenču centra vadītāja Anita Siliņa.

Par saimniecību un savu pieredzi pļavu un ganību sēšanā prezentācijā pastāstīja un parādīja zemnieku saimniecības „ Krikši” īpašniece Santra Celmiņa.

Par demonstrējuma rezultātiem par parazitofaunas izplatību gaļas liellopu ganāmpulkā stāstīja Dainis Arbidāns, LLKC Lopkopības nodaļas konsultants–eksperts veterinārmedicīnā.

Par parazitofaunas izraisītajām apdraudējuma sekām gaļas liellopu ganāmpulkā un tās ietekmi uz dzīvnieku augšanu un attīstību runāja Dace Keidāne (LLU VMF, Dr.vet.med.) un Anna Krūklīte (LLU VMF, Mg.med.vet.).

Fermu dienas noslēgumā pasākuma dalībnieki apskatīja z/s „Krikši”, diskutēja un uzdeva jautājumus par viņus interesējošām tēmām.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS
Iepriekšējais mēnesisSeptembrisNākošais mēnesis


Ziņo par pārkāpumiem
Latvija.lv
Kandavas novada ceļu karte.
Piejūra, atkritumu apsaimniekošana
Kandavas ceļi
Veselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā