faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Internātvidusskolas skolotāji Erasmus+ projekta ietvaros viesojas Horvātijā18.06.2018

Jūnija sākumā  Kandavas internātvidusskolas skolotājas Zanda Hadaņonoka, Mārīte Laure, Vineta Madelāne un Ņina Zalcmane Erasmus+ projekta „Ieplāno savu veiksmi šodien” ietvaros devās uz partnerskolu Zagrebā.

Skolā, kurā viesojāmies, mācās apmēram 1000 skolēnu, ir 39 klases, kuras māca 70 skolotāji. Ir daudz gados jaunu skolotāju. Mobilitātes laikā iepazināmies ar skolu un karjeras izglītību Horvātijas partnerskolā. Interesanti, ka par karjeras izglītību ir atbildīgs skolas psihologs. Apgūstamās svešvalodas ir angļu un vācu valoda. Skola ir iesaistījusies divos Erasmus+ projektos.

Vizītes  programma bija vispusīga un pārdomāta. Mobilitātes sanāksmēs tika apspriestas karjeras izglītības programmas vadlīnijas Erasmus+ projekta ietvaros, darbinieces no Horvātijas nodarbinātības aģentūras pastāstīja par konsultēšanu karjeras izglītībā Horvātijā. Bija nodarbība par filmu veidošanu un intervēšanu. Pēc izstrādātiem kritērijiem tika apspriesti un izvērtēti katras partnervalsts stundu plāni karjeras izglītībā, tika runāts par projekta menedžmentu, kā arī bija iespēja noskatīties talantu koncertu, kurā piedalījās arī mūsu skolotāja Vineta ar dziesmu „Dzied circenītis aizkrāsnē”.

Apskatījām Zagrebas kultūrvēsturiskās vietas, kā arī devāmies ekskursijā uz Rijeku, Adrijas jūras pērli – Opātiju un Krk salu.   

Ir nepieciešams pilnveidot savas zināšanas un prasmes IT jomā, īpaši filmu veidošanā un apstrādē. Šīs zināšanas tiks paplašinātas skolēnu mobilitātes laikā oktobrī Horvātijā.

Projekta koordinatore Ņina Zalcmane

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top